Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred 20 minutami, Snecer pravi:

me ne skrbi, po vukojebinah tak al tak ni elektrike za stacionarce, provide bodo kasirale na AC, stacionarci pa praviloma v mestih, kjer se tako ali tako zniža brzina (aja pa navadit se bo potrebno kje stojijo)

bolj kot jadranka, vsaj kar jaz berem FB in opažam, dobiva folk kazni stacionarcev iz velikh mest, Opatija, pa Osijek....po pošti slikca in kazen na dom.

ps. je pa čit pošteno in jasno napisano zakaj in nihče ne laže, da zaradi varnosti, ampak nabirke denarja...samo še čakam kdaj se bo kak pri nas spravil v podobno investicijo...ups..sej se je Kangler. :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Snecer pravi:

obeta se konec divjanja na Jadranki

... kazni niti niso ravno "astronomske", razen, če plačaš na enih petih ali desetih radarjih v eni vožnji.

Mimogrede, sem šel v soboto na Murter in nazaj, pa še malo tam okrog (850 km pri 38 stopinjah pop.:P) ampak skozi naselja res vozi večina precej nad omejitvami. Nisem pa srečal nobenih policajev pa tudi malo motoristov, očitno jim je bilo prevroče...:P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snecer pravi:

za fiksne radarje bomo že poskrbeli  in jih vnesli v bazo :) 

jebiga, sam jaz ko se vozim ne gledam BAZE :P

pol te pa še zajebejo kot v Crikvenici k prpulim 200 na uro in mislim sliki me, qurba je pa proč obrnjen in me slika z zamikom v rit, čist me je razočaru...to ne bo noben selfie... :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, Snecer pravi:

mene ne moti .. se vozim po omejitvah :P 

pred 10 minutami, Snecer pravi:

za fiksne radarje bomo že poskrbeli  in jih vnesli v bazo :) 

zakaj .. če voziš po omejitvah, tega ne rabiš :jezik: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, maus pravi:

mene ne moti .. se vozim po omejitvah :P 

zakaj .. če voziš po omejitvah, tega ne rabiš :jezik: 

zakaj se mešaš, vnesli jih bomo, ker nikol ne veš kdaj te "preseneti"!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

zakaj se mešaš, vnesli jih bomo, ker nikol ne veš kdaj te "preseneti"!!!

prometni znaki, te ne morejo presenetiti ... garmin ima tudi vnesene prometne znake, če je slučajno kakšnega veter odpihnu z jadranke .. in tam pokaže prekoraćitev ... štekaš ti mene kj al daješ potuho temu objestnemu snećiju, da bo suvu po jadranki gor pa dol z versaćijem :huh: 

ogorćeno zgrožen sem :mad: 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

prometni znaki, te ne morejo presenetiti ... garmin ima tudi vnesene prometne znake, če je slučajno kakšnega veter odpihnu z jadranke .. in tam pokaže prekoraćitev ... štekaš ti mene kj al daješ potuho temu objestnemu snećiju, da bo suvu po jadranki gor pa dol z versaćijem :huh: 

ogorćeno zgrožen sem :mad: 

lahk te, če močno piha burja lahko kak znak za omejitev odnese, pol sm pa nekriv kriv, kapišiš :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

lahk te, če močno piha burja lahko kak znak za omejitev odnese, pol sm pa nekriv kriv, kapišiš :P

 

zavajaš :P ... tudi če ga ni, garmin pokaže da je ... če pa ne, pa nj vse omejitve unese, če slučajno znak odpihne ... štekaš :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 10. 7. 2017 ob 8:48, mince pravi:

....V soboto čez Plitvice in Velebit na Pag po sir...

IMG_2554.JPG

Samo za info. Kolan na Pagu. Tam blizu je tudi ena sirarna. Pa nam je pravil gazda, kjer smo imeli apartma, da se tam pred sirarno večkrat ustavijo cisterne z mlekom, registrske tablice so pa Slovaške... Eno sem videl tudi sam, ko sem se enkrat peljal mimo. Kaj čmo, globalizacija...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, izibajker pravi:

Samo za info. Kolan na Pagu. Tam blizu je tudi ena sirarna. Pa nam je pravil gazda, kjer smo imeli apartma, da se tam pred sirarno večkrat ustavijo cisterne z mlekom, registrske tablice so pa Slovaške... Eno sem videl tudi sam, ko sem se enkrat peljal mimo. Kaj čmo, globalizacija...

Verjamem, ker toliko ovc ni na Pagu kolikor oni pridelajo sira. Zato pa ga vedno kupim privat od domačinov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, mince pravi:

Verjamem, ker toliko ovc ni na Pagu kolikor oni pridelajo sira. Zato pa ga vedno kupim privat od domačinov.

Veliko Paškega sira je iz Bosne, enako velja tud za Paško janjetino. Tolk kot je na Pagu ovc jih domačini sami pojejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

me ne skrbi, po vukojebinah tak al tak ni elektrike za stacionarce, provide bodo kasirale na AC, stacionarci pa praviloma v mestih, kjer se tako ali tako zniža brzina (aja pa navadit se bo potrebno kje stojijo)

bolj kot jadranka, vsaj kar jaz berem FB in opažam, dobiva folk kazni stacionarcev iz velikh mest, Opatija, pa Osijek....po pošti slikca in kazen na dom.

ps. je pa čit pošteno in jasno napisano zakaj in nihče ne laže, da zaradi varnosti, ampak nabirke denarja...samo še čakam kdaj se bo kak pri nas spravil v podobno investicijo...ups..sej se je Kangler. :P

 

Prav imaš. Ne gre se za varnost, ampak za pobiranje denarja. Res ne vem, zakaj ne morejo s kakšnimi drugimi ukrepi zmanjšati hitrost vozilom v naselju in na delih cest z nižjo omejitvijo od splošne omejitve hitrosti. Nesposobna država, katera mora postavljati radarje in ljudem pobirati denar. 

pred 35 minutami, maus pravi:

prometni znaki, te ne morejo presenetiti ... garmin ima tudi vnesene prometne znake, če je slučajno kakšnega veter odpihnu z jadranke .. in tam pokaže prekoraćitev ... štekaš ti mene kj al daješ potuho temu objestnemu snećiju, da bo suvu po jadranki gor pa dol z versaćijem :huh: 

ogorćeno zgrožen sem :mad: 

:lol1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, Borutt pravi:

Prav imaš. Ne gre se za varnost, ampak za pobiranje denarja. Res ne vem, zakaj ne morejo s kakšnimi drugimi ukrepi zmanjšati hitrost vozilom v naselju in na delih cest z nižjo omejitvijo od splošne omejitve hitrosti. Nesposobna država, katera mora postavljati radarje in ljudem pobirati denar. 

:lol1:

o lejga lejga, še en k me sledi :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snecer pravi:

sunek me lahko preseneti

vem ja .. sunki vetra na jadranki so pogosti in lahko precej močni ... :P

aja .. ti misliš, da ti motor tuk sune :lol1: 

ne tul name .. sam vprašam :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 7. 2017 ob 19:19, motolover pravi:

 

a pa si ti poklical na cifro ki jo ima napopano??  Ker takih mi je pa res preko glave ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, motolover pravi:

Pohvaljen, da si si vzel čas in poslal prijavo!

 

zašpecal je očeta sedmih otrok, ki edini prehranjuje družino in so sedaj zaradi tega v stiski, divje pa je vozil, ker je moral točno oddati naročilo...

----------------

zdaj pa bodi še ti ded motolover in deponiraj vozniško za 1 mesec zaradi tistih posnetkov po jadranki, ko sta s prijateljem objestno vozila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo, model bo zdej verjetno še bolj jezno "ril" po jadranki. Se morajo tudi v temi Grand enduro ipd. pazit, da ne bo kakšna prijava kam priletela?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, drmr69 pravi:

@motolover  sprašujem te namreč zato, ker sem si te posnetke sposodil in jim danes poslal direktno mail na firmo.....

Pa bom kr prpopal...

drmr69@gmail.com>12.07.2017 09:29ToHR-Info/HR/CEMEX@CEMEXccSubjectŠleper Cemex C15

Pozdrav,

Očigledno da se je sustav "kako vozim" postavljao uzalud, jer se nikako ne može logirati na web stranicu, pa zato direktno  vama šaljem dva videa šofera ubojice na Jadranskoj magistrali dana 26.06.2017 A mislim da je toga bilo još puno... i pitam se, da ja naiđem sa suprotnog smjera motorom?!? Šofer CEMEX-a  oznaka C15 https://vimeo.com/224503037 https://vimeo.com/224500791 

Ažuren odgovor

12. jul. 2017 12:20 PM je oseba "Fabjan Ruscic" <fabjan.ruscic@cemex.com> napisala:

Poštovani gosp. ......,zahvaljujemo na dojavi, kao i na snimkama. Ispred telefonskog broja08009161, trebalo je upisati pozivni broj za Hrvatsku ukoliko ste zvali putem stranog operatera, pa pretpostavljamo da je to razlog što niste uspjeli uspostaviti poziv..Naime, svi naši kooperanti, odnosno pružatelji usluga potpisali su naš Kodeks poslovnog ponašanja i na taj način zajamčili da će se i oni i  svi njihovi podizvođači pridržavati svih primjenjivih zakona o sigurnoj vožnji, CEMEX-ovih zahtjeva, prihvaćenih kodeksa ponašanja i industrijskih standarda vezanih uz zdravlje i sigurnost.Navedeni vozač je identificiran, te je kažnjen zabranom vožnje. Sa svim ostalim vozačima navedenog prijevoznia ćemo obaviti dodatne treninge sigurne vožnje. Ispričavamo se zbog neugodnosti, zahvaljujemo na razumijevanju i želimo Vam ugodnu i sigurnu vožnju. U slučaju da imate još koji snimak, lijepo Vas molim da isti podijelite sa nama.Lijep pozdrav,Fabjan Ruščić

sramotna prijava

objestnež prijavi objestneža, ker je bil pošolan oziroma ker se čuti ogroženega kot motorist v svoji objestni vožnji

 

pred 1 minuto, blazzarss pravi:

Bravo, model bo zdej verjetno še bolj jezno "ril" po jadranki. Se morajo tudi v temi Grand enduro ipd. pazit, da ne bo kakšna prijava kam priletela?

točno to, video mu bodo predočili, slovenska GSka...

zdaj bo videl motor pa bo kaj ven spuščal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!