Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

kdo se pa vozi?

 

zihr se kdo vozi po jadranki :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, skalaprava pravi:

jest ziher ne :lol1:

Si še vedno v ribarici in srebaš zasluženo pivce na živce, al kako?

 

da sm tud jaz zelo vesel, ker si jo odnesel brez kostoloma, je potrata.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se lahko zmenmo, da vas v soboto, do cca 8.00 zjutrej ne bo tam? res neb rad sramote, de mi kdo drage ne sname izza hrbta, ker se tuki očitno tud solo vozim prepočasi, u dvoje bo pa sploh kolona za nama. Hvala. 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, vuk76 pravi:

 Malo parkiramo, malo pa vozimo... ;)

 

 

IMG_0709.JPG

dej reci tistemu pred tabo, naj se oba raje desno nagneta, bo šlo lepše skoz ovinke, pol boš lahko tut u 3 brzino šaltal :D

 

pred 53 minutami, Cartman pravi:

a se lahko zmenmo, da vas v soboto, do cca 8.00 zjutrej ne bo tam? res neb rad sramote, de mi kdo drage ne sname izza hrbta, ker se tuki očitno tud solo vozim prepočasi, u dvoje bo pa sploh kolona za nama. Hvala. 

za parkiranimi ni nikol kolone :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, DAMI34 pravi:

dej reci tistemu pred tabo, naj se oba raje desno nagneta, bo šlo lepše skoz ovinke, pol boš lahko tut u 3 brzino šaltal :D

Ne zaj....;)...jaz sem spredaj z zeno. Temu prikazovalniku se pa je zmesalo in je delal malo po svoje.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, DAMI34 said:

dej reci tistemu pred tabo, naj se oba raje desno nagneta, bo šlo lepše skoz ovinke, pol boš lahko tut u 3 brzino šaltal 

 

1 hour ago, vuk76 said:

Ne zaj....;)...jaz sem spredaj z zeno. 

:lol1:

.. dami, to sta ze na naslednji ovinek pripravljena .. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 minutes ago, Tex said:

 

:lol1:

.. dami, to sta ze na naslednji ovinek pripravljena .. :)

Eh narobe sta to razumela - zena je kontrautez, da se motor zaradi premajhne hitrosti ne prevrze v ovinku na notranjo stran. :whistle: 

Ves kak hitro sem mogo letos dol vozit ko je nisem mel zraven. Me je kuj strah ratalo...:eek: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, vuk76 pravi:

Eh narobe sta to razumela - zena je kontrautez, da se motor zaradi premajhne hitrosti ne prevrze v ovinku na notranjo stran. :whistle: 

Ves kak hitro sem mogo letos dol vozit ko je nisem mel zraven. Me je kuj strah ratalo...:eek: 

da mi ne bi vzel za slabo, mogoče je tut slikano ravno, ko si kaj kolovratil. Nič resnega nisem misli, mace šale v tej vročini. Dokler smo celi, mi je čisto vseeno kako kdo visi dol z mopeda :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, RunningMasta pravi:

Mi je prišlo na ušesa da se je eden ubil včeraj na jadranki:?. Kdo kaj ve?

http://www.index.hr/vijesti/clanak/uznemirujuce-fotografije-kod-karlobaga-poginuo-motociklist/985974.aspx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, DAMI34 pravi:

Ne vem če je to to... naj bi bil slovenec - včeraj. Lahko a sem malo zamešal pa so govorili o tistem 22-letniku v Mežici.

http://www.zurnal24.si/slovenija/crna-kronika/motorist-izgubil-obast-nad-vozilom-in-trcil-v-drog-294898

 

V glavnem, letos je katastrofalno:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, RunningMasta pravi:

Ne vem če je to to... naj bi bil slovenec - včeraj. Lahko a sem malo zamešal pa so govorili o tistem 22-letniku v Mežici.

http://www.zurnal24.si/slovenija/crna-kronika/motorist-izgubil-obast-nad-vozilom-in-trcil-v-drog-294898

 

V glavnem, letos je katastrofalno:cry:

ja, pa še nekdo je včeraj legel v SLO, je v črni kroniki. No vsaj upam, da ni nihče od naših na jadranki, saj smo prejšnji vikend imeli 2 :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, DAMI34 said:

da mi ne bi vzel za slabo, mogoče je tut slikano ravno, ko si kaj kolovratil. Nič resnega nisem misli, mace šale v tej vročini. Dokler smo celi, mi je čisto vseeno kako kdo visi dol z mopeda :D

 

Ej Dami pri teh letih mam ze malce debelejso kozo - in dokler se lahko tak hecava in smo celi je vse ok.

Dokler ne kritiziras moje frizure se gre vse skozi...:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, vuk76 pravi:

Ej Dami pri teh letih mam ze malce debelejso kozo - in dokler se lahko tak hecava in smo celi je vse ok.

Dokler ne kritiziras moje frizure se gre vse skozi...:hmm:

.

... brez slike itak nč ne vela  ... :kva2:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, pik1 pravi:

.

... brez slike itak nč ne vela  ... :kva2:

zase se brigi čelauc :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 hours ago, pik1 said:

.

... brez slike itak nč ne vela  ... :kva2:

 

20 hours ago, DAMI34 said:

zase se brigi čelauc :ras:

Bilo kuda celauc svuda...pa se ena slika za pika :whistle:

 

2017-08-04 11.32.31-2.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 3. 8. 2017 ob 9:32, DAMI34 pravi:

zelo znan ovinek, ki terja preveč davka

http://www.index.hr/vijesti/clanak/uznemirujuce-fotografije-kod-karlobaga-poginuo-motociklist/985974.aspx

Za vse novopečene jadrančkote in tiste, ki ceste ne poznajo, nekaj nasvetov:

1. Jadranka ima kar nekaj zahrbtnih ovinkov, ki se dodatno zalomijo

2. prvih nekaj kilometrov iz Karlobaga proti Pakli je precej zlizan gladek asvalt, kjer leplenje gume hitro preide v drsenje

3. zjutraj in zvečer, predvsem pa v osojnih legah ovinkov se zna kondenzu pridružiti še sol in je cesta dodatno drseča

4. turisti so kot ovce..nobenmu ne zaupat

5. poleg turistov, na cesto uide še kaka kozica, pade kak kamen...

 

Pa srečno vožnjo.

Ta motorist (slovenec)  je Jadranko poznal zelo dobro, meni vrjemi!!! Sicer ne vem kaj se mu je zalomilo, ampak vrjemi, da ni bil zaletav!!! 

Ob 4. 8. 2017 ob 12:16, DAMI34 pravi:

Jaz vse vem! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, prebacevka pravi:

..... Sicer ne vem kaj se mu je zalomilo, ampak ... 

Jaz vse vem! 

.

... torej ??? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, pik1 pravi:

.

... torej ??? :eek:

Moj najdražji mož se je vračal iz Paklenice proti domu in ne vem kaj točno je imel v glavi ampak vrjetno je imel v glavi da pride predčasno domov. Ovinek ga je mogel presenetit, je popravljal ampak mu je ravno v tistem trenutku pripeljal kombi nasproti v katerega se je ponesrečil. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, prebacevka pravi:

Ta motorist (slovenec)  je Jadranko poznal zelo dobro, meni vrjemi!!! Sicer ne vem kaj se mu je zalomilo, ampak vrjemi, da ni bil zaletav!!! 

Jaz vse vem! 

Nisem govoril o tem motoristu, ampak nasplošno o problemih, ki jih vidim na jadranki, Konkretnega primera ne poznam, sem pa napisal, da ovinek terja preveč davka. Najmanj 4 nesreče in 2 izleta poznam s tega ovinka. Siguren pa sem, da v kolikor je poznal jadranko je bil motorist iz zgornje povezave, ali prehiter ali je imel tehnični problem, ali ga je nasproti vozeči nabasal.

 

 

Vsekakor mi je zelo hudo, kar sem zgoraj prebral in ti tudi izrekam iskreno sožalje.

Zgoraj je pa napisano besedilo, preden sem prebral, kar si tule napisala.

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, prebacevka pravi:

Moj najdražji mož se je vračal iz Paklenice proti domu in ne vem kaj točno je imel v glavi ampak vrjetno je imel v glavi da pride predčasno domov. Ovinek ga je mogel presenetit, je popravljal ampak mu je ravno v tistem trenutku pripeljal kombi nasproti v katerega se je ponesrečil. 

.

.... moje sožalje :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi samo rada da se mojega moža ohrani v najlepšem spominu. Bil je pa to motosvetovec Goggy99. Ovinek ga je mogel močno presenetit, vem da ni vozil brezglavo, ker ga je doma čakal 18 mesečni sinko. Usoden je bil najvrjetneje zlom vratu, tako da k sreči ni trpel. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!