Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

2 hours ago, prebacevka said:

Jaz bi samo rada da se mojega moža ohrani v najlepšem spominu. Bil je pa to motosvetovec Goggy99. Ovinek ga je mogel močno presenetit, vem da ni vozil brezglavo, ker ga je doma čakal 18 mesečni sinko. Usoden je bil najvrjetneje zlom vratu, tako da k sreči ni trpel. 

Moje sozalje...:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, prebacevka pravi:

Moj najdražji mož se je vračal iz Paklenice proti domu in ne vem kaj točno je imel v glavi ampak vrjetno je imel v glavi da pride predčasno domov. Ovinek ga je mogel presenetit, je popravljal ampak mu je ravno v tistem trenutku pripeljal kombi nasproti v katerega se je ponesrečil. 

... moje sožalje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot popolnega zelenca, ki se šele podaja na asfalt s samo enim parom koles me takele stvari pošteno zdrmajo in podvomim v pravilnost svoje odločitve o nakupu motorja. Iskreno sožalje ob boleči izgubi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, MdAzz pravi:

Kot popolnega zelenca, ki se šele podaja na asfalt s samo enim parom koles me takele stvari pošteno zdrmajo in podvomim v pravilnost svoje odločitve o nakupu motorja. Iskreno sožalje ob boleči izgubi. 

Verjamem,da ti je težko,ampak ne dvomi v "najlepso"odločitev in se kar podaj v svet motorizma..čaka te nesteto lepih km-ov,taki primeri pa se žal dogajajo..tako da kar pogumno!!! Aja,pa seveda,tudi moje iskreno sozalje za nasega kolega....Lp

Popravljeno . Popravil dAlencc87
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Xebec pravi:

V prispevku maš slikano, če so dali ta pravga not, ne pa samo neki za "simbolično" sliko

 

To je v filmčku ja

pa se ti zajebaš , ............polom

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa se da zdele sploh vozit, nazadnje v začetku meseca sva s tastom samo obrnila, ker se kolana ni ni končala.

Povrh vsega pa še 40 stopinj.

No sam je blo lih tko fletn20170731_105756.thumb.jpg.7418a45fd7864732f1825f6ce7a9f58d.jpg

Pravkar, Xebec pravi:

?

sori ponesreči sem te citiral.....my bad

letelo je na zgodbo.

sori kava v dobrem

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Wakasaki pravi:

sori kava v dobrem

prou .. tut kj bi prigriznu, da naum na prazen želodec kave piu :P 

...

nikjer nisem zasledil ime kraja pansiona, kjer te sekirajo :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, maus pravi:

nikjer nisem zasledil ime kraja pansiona, kjer te sekirajo :huh: 

Slika ekrana je v prispevku, omenijo pa ne, zato sm reku da nism 100% če je ta prav

Apartmaji Europa.

Apartments Europa

Jose Dokoze 17, 23244, Starigrad, Hrvaška
+385 98 934 0557
Popravljeno . Popravil Xebec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guys, kaj bi bila najboljša eno-dnevna turca po Jadranki iz Ljubljane za ovinke preganjat? Do Karlobaga in nazaj? V nedeljo verjetno ne bo tok prometa, upam vsaj. Glede na vreme ne bo druge kot Jadranka, drugje je napovedan dež...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, 4janic pravi:

Guys, kaj bi bila najboljša eno-dnevna turca po Jadranki iz Ljubljane za ovinke preganjat? Do Karlobaga in nazaj? V nedeljo verjetno ne bo tok prometa, upam vsaj. Glede na vreme ne bo druge kot Jadranka, drugje je napovedan dež...

enodnevna z odhodom ob 7 ali 8 uri iz Ljubljane je komot do Paklenice, pri Dinkotu mazneš ribico in lagano domov. Najlepši ovinki so itak od Karlobaga naprej. Pa Srečno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DinDiin pravi:

4je bi pa loh obvladal dva modela no, se posebi k ti avto demolira? :)

da ni bil kdo iz kampa s sekirico? :P

 

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, DinDiin pravi:

4je bi pa loh obvladal dva modela no, se posebi k ti avto demolira? :)

pussies ....tud jst mislim da ju nebi gledu.....

Pol pa na tv jokcat:fight1:

pred 15 urami, maus pravi:

prou .. tut kj bi prigriznu, da naum na prazen želodec kave piu :P 

...

nikjer nisem zasledil ime kraja pansiona, kjer te sekirajo :huh: 

Ma sam da te srečam care bova jedla i kofetkala nc bat....morm mal do vikija ne sam osterajh

Popravljeno . Popravil Wakasaki
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!