Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

1 hour ago, BIF said:

Razen, če uživaš v vožnji in pelješ mimo ....

Ok, roko na srce, od Dinka naprej po jadranki do Splita oziroma Omiša ni nekega užitka (ok, še tistih 5km od Starigrada do Rovanjske) .. Tudi če si Dinko-hejter.. Razen, seveda, če se navdušuješ in te fascinira ravnica in gužva do Zadra in naprej so Šibenika.. 

Popravljeno . Popravil Tex
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, Tex said:

Ok, roko na srce, od Dinka naprej po jadranki do Splita oziroma Omiša ni nekega užitka (ok, še tistih 5km od Starigrada do Rovanjske) .. Tudi če si Dinko-hejter.. Razen, seveda, če se navdušuješ in te fascinira ravnica in gužva do Zadra in naprej so Šibenika.. 

Ce res sam cesto gledamo, je smiselno obrnit ze v mariji magdaleni. Za 1dnevno furo, najraje tam obrnem. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, skalar36 pravi:

Če bo kazen 3x višja (prebral na 24 ur) za 79 km\h v naselju bo 750 kun. Danse je 250. Pri nas je 500 eur. 5. pik.  Maš prov... 5x več te štarafajo bedaki...kaj nej iščem! Ne se delat bnorca iz sebe. Sploh nisem tebi nič repliciral, niti se nisem s tabo spuščal v debato... ti misliš da si vegeta, k se mešaš povsod, čeprav ne paše lih vegeta v vsako stvar.

Spet bi debatiral. Ampak za to je potrebno nekaj vedeti in se ne delati norca iz sebe, kar rad počneš. Beri spodaj. Potem pa množi. Bi rad videl, kakšne cene so za samo malo višje hitrosti? Verjamem, da ti gre množenje in primerjanje z našimi cenami. Izvoli. 

(5) Novčanom kaznom u iznosu od 1.000,00 kuna kaznit će se za prekršaj vozač koji se vozilom u naselju kreće brzinom koja je za više od 20 do 30 km na sat veća od dopuštene ili prometnim znakom ograničene brzine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si ze slišal, da imajo Hrvati fiat valuto kuno. Mi pa euro. Menjalni tečaje je pa cca 7 proti 1. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Tex pravi:

Ok, roko na srce, od Dinka naprej po jadranki do Splita oziroma Omiša ni nekega užitka (ok, še tistih 5km od Starigrada do Rovanjske) .. Tudi če si Dinko-hejter.. Razen, seveda, če se navdušuješ in te fascinira ravnica in gužva do Zadra in naprej so Šibenika.. 

Če sem čisto odkrit...meni po jadranki niti do Paklenice ne znese. Če pa že...pa si slab okus v ustih popravim z Thulovimi gredami in Velebitom.... Ker imam v Sukošanu prikolo že 10 let, poznam bližnjo in daljno okolico zelo dobro...in v primorju me ne fascinira NIČ.  Moj komentar je bil zgolj teoretične narave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Snecer pravi:

zelo lepo, kje je že tisti slap v Istri? 

Slap Sopot Floričiči. 

pred 10 urami, BIF pravi:

Razen, če uživaš v vožnji in pelješ mimo ....

in ti misliš da bi šlo mimo? Razen če si puščavnik, pa še takrat te znamo ujeti :P

 

pred 35 minutami, Borutt pravi:

Spet bi debatiral. Ampak za to je potrebno nekaj vedeti in se ne delati norca iz sebe, kar rad počneš. Beri spodaj. Potem pa množi. Bi rad videl, kakšne cene so za samo malo višje hitrosti? Verjamem, da ti gre množenje in primerjanje z našimi cenami. Izvoli. 

(5) Novčanom kaznom u iznosu od 1.000,00 kuna kaznit će se za prekršaj vozač koji se vozilom u naselju kreće brzinom koja je za više od 20 do 30 km na sat veća od dopuštene ili prometnim znakom ograničene brzine.

ne razumm tujih jezikov :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, BIF pravi:

Če sem čisto odkrit...meni po jadranki niti do Paklenice ne znese. Če pa že...pa si slab okus v ustih popravim z Thulovimi gredami in Velebitom.... Ker imam v Sukošanu prikolo že 10 let, poznam bližnjo in daljno okolico zelo dobro...in v primorju me ne fascinira NIČ.  Moj komentar je bil zgolj teoretične narave.

Jaz sem julija dol...:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, skalar36 pravi:

Si ze slišal, da imajo Hrvati fiat valuto kuno. Mi pa euro. Menjalni tečaje je pa cca 7 proti 1. 

Torej je tvojih 250 kun čista izmišljotina. Celo prilepil sem, da boš spregledal. 1000 malih glodalcev je za 79 km/h. Torej si za 4x namerno znižal znesek. Ker ti gre menjalni tečaj, lahko znesek v malih živalcah sedaj in potem pretvoriš v €. Koliko je v € in koliko bo? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Borutt pravi:

Torej je tvojih 250 kun čista izmišljotina. Celo prilepil sem, da boš spregledal. 1000 malih glodalcev je za 79 km/h. Torej si za 4x namerno znižal znesek. Ker ti gre menjalni tečaj, lahko znesek v malih živalcah sedaj in potem pretvoriš v €. Koliko je v € in koliko bo? 

Potem pa njihovi policaji niso tok prfuk jeni kot so naši, ko so mi za 29 km/h prevec v naselju zaračunali 250 kun. 

V Avstriji za podoben prekršek pa 90 eur.

Sedaj me pa pusti pri miru, ker se nisem s tabo spučal v debato, samo dejsta,  ki sem jih doživel sam sem navedel. Ti pa kr prebiraj svoje bukve. Ti bo šlo, da me pustiš na miru... Bo šlo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, skalar36 pravi:

Potem pa njihovi policaji niso tok prfuk jeni kot so naši, ko so mi za 29 km/h prevec v naselju zaračunali 250 kun. 

V Avstriji za podoben prekršek pa 90 eur.

Sedaj me pa pusti pri miru, ker se nisem s tabo spučal v debato, samo dejsta,  ki sem jih doživel sam sem navedel. Ti pa kr prebiraj svoje bukve. Ti bo šlo, da me pustiš na miru... Bo šlo?

Sem ti napisal, da je kazen 1000 malih. 

Kar zavajaj še naprej, koliko je kazen. Ker drugega ne znaš. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Borutt pravi:

Sem ti napisal, da je kazen 1000 malih. 

Kar zavajaj še naprej, koliko je kazen. Ker drugega ne znaš. 

Znam kej drugega. Pa sej nisem zguba, ki nič ne zna, pa bi moral it za policaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, Borutt pravi:

Sem ti napisal, da je kazen 1000 malih. 

Kar zavajaj še naprej, koliko je kazen. Ker drugega ne znaš. 

500 hrdekov je polovicka :OK: 65€ zdaj daj pa našo polovičko!  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, skalar36 pravi:

Znam kej drugega. Pa sej nisem zguba, ki nič ne zna, pa bi moral it za policaja.

Poznavanje zakonodaje ti ne gre. Zavajanje pa ja. 

pred 2 urami, solorider pravi:

500 hrdekov je polovicka :OK: 65€ zdaj daj pa našo polovičko!  

Zdaj pa to pomnoži s tri, kot bo menda kazen kmalu v veljavi. Je mogoče trikrat manj, kot pri nas in nekdo trdi? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Borutt pravi:

Poznavanje zakonodaje ti ne gre. Zavajanje pa ja. 

Zdaj pa to pomnoži s tri, kot bo menda kazen kmalu v veljavi. Je mogoče trikrat manj, kot pri nas in nekdo trdi? 

Ni še v veljavi, komentiraj to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Poznavanje zakonodaje ti ne gre. Zavajanje pa ja. 

Zdaj pa to pomnoži s tri, kot bo menda kazen kmalu v veljavi. Je mogoče trikrat manj, kot pri nas in nekdo trdi? 

 

pred 57 minutami, Kmet2 pravi:

Ni še v veljavi, komentiraj to.

Tako, tudi pri nas govorijo, da bodo vse dvignili...

 

pa še naše kazni: 

  • nad 20 do vključno 30 km/h: 250 EUR + 5 točk
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Kmet2 pravi:

Ni še v veljavi, komentiraj to.

Ti pa preberi prvi stavek drugega odstavka. Pa potem komentiraj. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, solorider pravi:

 

Tako, tudi pri nas govorijo, da bodo vse dvignili...

Nisi razumel, v čem je štos? 

Nekdo trdi, da bo kazen, kljub morebitni trikratni podražitvi, še vedno trikrat manjša, kot pri nas. In za dokaz napiše, koliko je kazen za 79 km/h. Navede znesek, ki je štirikrat manjši od kazni v njihovem zakonu za takšno hitrost. 

Na kratko. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Borutt pravi:

Ti pa preberi prvi stavek drugega odstavka. Pa potem komentiraj. 

Ti pa tih bod in odgovori v temi homologacije, pol pa komentiraj:P

pred 13 minutami, Borutt pravi:

Nisi razumel, v čem je štos? 

Nekdo trdi, da bo kazen, kljub morebitni trikratni podražitvi, še vedno trikrat manjša, kot pri nas. In za dokaz napiše, koliko je kazen za 79 km/h. Navede znesek, ki je štirikrat manjši od kazni v njihovem zakonu za takšno hitrost. 

Na kratko. 

Se da bolj na dolgo, prosim ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Borutt pravi:

.......1000 malih glodalcev je za 79 km/h. .....

.... ce si namesto besede kuna , vstavil besedo glodalec ..... si v zmoti..... ker kuna ni glodalec ampak zver..... torej pravilno bi bilo 1000 malih zverinic .... :friend1:

Popravljeno . Popravil dr.looney
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stop

Ms

Policija

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

Ti pa tih bod in odgovori v temi homologacije, pol pa komentiraj:P

Se da bolj na dolgo, prosim ?

Sej sm tihu :P

pred 1 uro, dr.looney pravi:

.... ce si namesto besede kuna , vstavil besedo glodalec ..... si v zmoti..... ker kuna ni glodalec ampak zver..... torej pravilno bi bilo 1000 malih zverinic .... :friend1:

Vsaj nekje sem naredil napako :lol1:

Da ne bom oftopik; nisem bil na Jadranki, ampak med hribi :jezik:

Popravljeno . Popravil Borutt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol sta bla vi2 vceraj tam okoli 13/14h na kavi pri Paklini, ko sva s hcerko sibala mimo.

So me zavedle nemske tablice...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, sohen pravi:

100 točk in 0 KUN danes.Jebali vas radarji in policaji,samo nabijanje u 3 kurce že cel teden...tle dol pa nikjer nikirga....

20190309_103521.jpg

20190309_112834.jpg

20190309_113219.jpg

20190309_113854.jpg

20190309_113921.jpg

20190309_113953.jpg

20190309_125229.jpg

20190309_125339.jpg

20190309_125521.jpg

20190309_125544.jpg

 

20190309_130341.jpg

saj je lepo, ampak dajte no imet vsaj malo spoštovanja do narave, meni se to ne zdi v redu in sicer vkopavanje na plaži..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • kp-kp



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!