Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred 5 minutami, solorider pravi:

Kaj, če bi naredili še temo, čim več sonca na dan!  :lol1:

to ni tema, potem je to dan. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

Ne, res ne, ena ura svetlobe je hudo velik dobiček, sploh pri potovanju. Še bolj pa pri službi saj imaš 1 uro več svetlobe popoldan za "pametna" opravila.

Da se pa navežem še na magistralo oziroma CRO. Boš videl kak šit bo, ko bodo sosednje države prevzele poletni čas (vsaj tako preberem iz javnega mnenja, cajtngov itd) mi bomo pa spet nekaj posebnega z uro nazaj.

Podobno sranje kot...........pazi sedaj, vsi pofukanci smo v EU........ko ti na meji SLO policaj poskenira dokument (15 sekund izgube časa) in nato še CRO policaj isti dokument (spet 15 sekund izgube).

Ampak pizda jim matrna nesposobna (sori izrazu) vsi smo v pofukani (spet sori izrazu) EU (se še spomniš prost pretok blaga in ljudi), zakaj ti qurci (sori izrazu) niso sposobni imeti enotnega programa za kontrolo "legalcev", ki želijo samo prečkati navadno mejo?

Dragi moji, jaz da preživim moram nekaj prodati, neko storitev opraviti, oni pa seveda s podporo vseh živih birokratov mešajo zrak.

Je tebi res treba stokrat in stokrat razložiti, da obstaja Šengensko območje s Šengenskim sporazumom? In vem, da boš spet sral klanfe, kot si jih v citiranem zapisu. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Je tebi res treba stokrat in stokrat razložiti, da obstaja Šengensko območje s Šengenskim sporazumom? In vem, da boš spet sral klanfe, kot si jih v citiranem zapisu. 

pejdi ti in šengen nekam :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

dej ne bodi kot Borutt pa ne klobasaj. In kaj če smo v šengenu, hrvati nas pofukajo na celi črti brez šengena povsod.

Sveta preproščina, če citiram risanega moža s pisalno kroglico. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Borutt pravi:

Sveta preproščina, če citiram risanega moža s pisalno kroglico. 

sem že povedu. Konec jokanja.

Tut Severna Koreja je sveto prepričana (in njeni uradniki) da nihče ne sme čez mejo, pa berlinski zid je bil tudi hudo potreben ( le komu)

In lakaji gospodarja so vse streljali, ki so samo pomislili na prehod.

Zgolj slučaj al bo šlo?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, DAMI34 pravi:

sem že povedu. Konec jokanja.

 

Resnično se opravičujem, če moram v vsaki temi ravno tebi razlagati, zakaj na meji Slo - Hr kažeš dokumente. In to na meji, kjer greš na Jadranko. Prav imaš: prenehaj jokati glede Šengena. 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, skalaprava pravi:

Še najraje bi pa videl, da se pusti tako, kot je zdaj. Tehnologija itak že sama prestavlja ure, mene pa dvakrat letno premikanje ne moti prav nič!

@skalaprava sedaj lahko v anketi popraviš svoj odgovor :)

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bo spet šundra....pr naših parlamentarcih pa zgleda lih tko kot zelje ki daš kisat v čeber,ko je kislo je fertik ,isto je z temi bučami tam v parlamentu.A pa res ni nobenga bajkerja tam da bi vedu kdaj mi rabmo svetlobo'?:bum: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že en cajt nazaj sem reku da naj uni k se jim horizont neha pri Adriatiki in so podvrženi nečloveškim travmam, ker morajo na meji pokazat ausvajz zahtevajo odprtje "pete kolone" in prost prehod na balkan

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

Ne, res ne, ena ura svetlobe je hudo velik dobiček, sploh pri potovanju. Še bolj pa pri službi saj imaš 1 uro več svetlobe popoldan za "pametna" opravila.

Da se pa navežem še na magistralo oziroma CRO. Boš videl kak šit bo, ko bodo sosednje države prevzele poletni čas (vsaj tako preberem iz javnega mnenja, cajtngov itd) mi bomo pa spet nekaj posebnega z uro nazaj.

Podobno sranje kot...........pazi sedaj, vsi pofukanci smo v EU........ko ti na meji SLO policaj poskenira dokument (15 sekund izgube časa) in nato še CRO policaj isti dokument (spet 15 sekund izgube).

Ampak pizda jim matrna nesposobna (sori izrazu) vsi smo v pofukani (spet sori izrazu) EU (se še spomniš prost pretok blaga in ljudi), zakaj ti qurci (sori izrazu) niso sposobni imeti enotnega programa za kontrolo "legalcev", ki želijo samo prečkati navadno mejo?

Dragi moji, jaz da preživim moram nekaj prodati, neko storitev opraviti, oni pa seveda s podporo vseh živih birokratov mešajo zrak.

To ni padlo iz neba veš. Slovenija spada pod poldnevnik, ki ima standardni tisti čas, ki spada pod zimskega. Tako da dejansko CRO delajo kontra od tega, kar je bilo določeno že od nekdaj.

spacer.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prestavljajte uro kolikor in kamor hočete, "svetlobe" zato ne bo nič več!

Popravljeno . Popravil Joker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvidene lokacije za nove .....

SENJ, ulica Filipa Vukasovića (D8),
SVETI JURAJ, ulica Varoš kod osnovne škole (D8),
RIBARICA (Karlobag), D8, kod raskrižja s ulicom za mjesto Plitka Draga Donja

sam povem .........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Gaunar Jokl pravi:

Že en cajt nazaj sem reku da naj uni k se jim horizont neha pri Adriatiki in so podvrženi nečloveškim travmam, ker morajo na meji pokazat ausvajz zahtevajo odprtje "pete kolone" in prost prehod na balkan

 

Ostali naj si pa zid zgradijo, pa minska polja okol bajte, da jih slučajno kdo ne bo ogrožal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ubistvu je v sluzbi problem :) Valda je bols prej nehat, da je se kej dneva, ne da ob 8ih zacenjamo pa je ze 2 uri dan... 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, KARMEN1 pravi:

Pozimi gremo v službo v temi in se vračamo v temi.

Če bi imeli vsan eno uro več svetlobe popoldne, bi lahko bili zunaj. Meni ta ura ogromno pomeni.

Zjutraj pa itak svetlobe ne potrebujemo, ker vsi delamo kje notri, pod lučmi.

Zakaj pa ne bi delala nočne službe (npr. od 9. zvečer do 5. zjutraj) pa bi imela ves dan sonce za vožnjo z motorjem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Rey 

...isto pri meni... sem verjetno eden redkih srečnečev, ki imam enak delavnik kot ti.

...pa so ga nam že hoteli spremeniti od 8. do 16. ure... ker pač je preveč zaposlenih v firmi, ki ne vedo, kaj bi delali....in ker so to ljudje na položajih...in ker se gibljejo v birokratskih višjih krogih...in zato imajo "moč", da bi delavnik prilagodili sebi... ker itak popoldne nimajo kaj početi...in se potem zasedijo pred televizorji do zgodnjih jutranjih ur.... pol se jim pa ne da vstati do opoldneva....

Meni ni problem vstajati ob 5. uri .... edini problem je, če mi kdo pride na obisk zvečer....pa mu moram ob 21. uri reči (sem se že navadil... mi ni več nerodno), da vstajam ob petih...in da moram it počasi pod tuš...pižamo.... zobke umit...itd... in da grem ob desetih spat.

... nekaj časa je bila reakcija... :eek: ... pa softić...pa tko.... ampak  BMK...  :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Zivnorc pravi:

@Rey 

...isto pri meni... sem verjetno eden redkih srečnečev, ki imam enak delavnik kot ti.

...pa so ga nam že hoteli spremeniti od 8. do 16. ure... ker pač je preveč zaposlenih v firmi, ki ne vedo, kaj bi delali....in ker so to ljudje na položajih...in ker se gibljejo v birokratskih višjih krogih...in zato imajo "moč", da bi delavnik prilagodili sebi... ker itak popoldne nimajo kaj početi...in se potem zasedijo pred televizorji do zgodnjih jutranjih ur.... pol se jim pa ne da vstati do opoldneva....

Meni ni problem vstajati ob 5. uri .... edini problem je, če mi kdo pride na obisk zvečer....pa mu moram ob 21. uri reči (sem se že navadil... mi ni več nerodno), da vstajam ob petih...in da moram it počasi pod tuš...pižamo.... zobke umit...itd... in da grem ob desetih spat.

... nekaj časa je bila reakcija... :eek: ... pa softić...pa tko.... ampak  BMK...  :P

 

Softični živnorc :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Xebec pravi:

Najbolš je bit privatnik. Prideš kdr češ, greš kdr češ :naughty:

Ali kot bi rekli  člani grupe TNT (Alan Ford):

"Bolje živjeti 100 godina kao miliunaš, nego sedam dana u bjedi!"  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... si predstavljaš, da si muha enodnevnica... pa da tisti dan piha burja na jadrankski magistrali...   :eek:    :slap: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počasi zaključimo z uro na jadranki. :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!