Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred 13 urami, DAMI34 pravi:

jaz bom šel po magistrali, ker to kar hak nabija je tumač. 14dni nazaj je bilo isto, kao zaprto, pa ni bilo.

še slikce Vinodolc in Senj, brez drame

1947314317_Breznaslova.thumb.png.79dfd5229d64e68f1c3de45acd90d29e.png268136313_Breznaslova1.thumb.png.97ccf338b8a225748ff063fe7d2f914a.png

 

le kam boš z vsem denarjem :P

 

Za bencin ga bom zagonu.... Al Pa za Seen motor kdove....

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včas se je pa na jadranki tok fajn naspat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, KARMEN1 pravi:

Spat si šel dol ??

Na spat :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 13. 9. 2019 ob 9:01, skalaprava pravi:

Ne morem da nebi, ko si ravno omenil....

Enkrat k nam na šiht prišla ena stranka z Ducatijem...sem šel v skladišče dvignit Loctite lepilo za vijake proti odvijanju in sem mu ga šenkal....še nikoli videl bolj srečnega človeka :lol1:

P.s.

Naslednji dan ugotovil , da je pri meni odpadel en vijak :slap:

Hahah

Za.kawo je bla glavna zaloga sprej za lesk ala maxi bril, tle mam pa zalogo loctite in olje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 8/13/2019 at 8:55 AM, DAMI34 said:

Stari grad - Karlobag 30 minut, Karlobag -senj 1 ura, po stari cesti, nekje lagano sportski, torej zaokrožimo na 2 uri posedanje Senj.

Tole zdej ego boli, ampak.....ocena je bla precej tocna. Se vedno dvomim, de bi s tako casovnico pelal sred avgusta, ampak danes je blo dokaj tocno. 8:45 start, 12:40 postojna, s postankom v senju cca 20min, in 15min na meji.  Do Karlobaga smo vozili tocno 35min. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!