Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Malokdo ve, da je danes bilo na Plominki okoli 13h, 14h,  zelo malo prometa, ker je bilo pri Ičičih zaprto zaradi kolesarske dirke. :D:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, bikez said:

Uhh, sem se že ustrašil. Pol maš pa lečo zapacano. Spucaj jo :naughty:.

iPhone 8 pac - to je to za ta dnar ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, vuk76 pravi:

Ni blo dezja.. ;)

IMG_1895.jpg

mam podobno

10421093_759060794163475_3999296533791579690_n.jpg.b2a7aa17fc0c1167e3113ffc14b3854c.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je pravilno tole gledanje, da se možnost zapore zaradi BURJE najde na linku zgoraj: * razmere na cesti: HAK.

Pa je tam ikona:  Prehodnost cesta.

Ki ima podrubrike: Stanje na avtocestama. Ceste zatvorene zbog radova. Privremena prometna regulacija. Ostali događaji. Zimski uvjeti. Bura.

  Koliko vnaprej pa ponavadi to informacijo objavijo, najavijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22 minutes ago, izibajker said:

A je pravilno tole gledanje, da se možnost zapore zaradi BURJE najde na linku zgoraj: * razmere na cesti: HAK.

Pa je tam ikona:  Prehodnost cesta.

Ki ima podrubrike: Stanje na avtocestama. Ceste zatvorene zbog radova. Privremena prometna regulacija. Ostali događaji. Zimski uvjeti. Bura.

  Koliko vnaprej pa ponavadi to informacijo objavijo, najavijo?

Desno od zemljevida maš tekst, tam je ponavadi na vrhu (ali pa v prvih nekaj vrsticah) napisano za DC8.

Ne najavijo naprej, napišejo da je zaprta in to je to ..

Linka sem, trenutna slika:

 

hak.jpg

Popravljeno . Popravil Tex
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na fonu pa linka sem:

Screenshot_20191009_123142_com.android.chrome.jpg

In daš desno gori 3 pike in ti da tekst:

Screenshot_20191009_123151_com.android.chrome.jpg

Aja, še to, za fon maš tudi aplikacijo HAK ..

Tak pa zgleda recimo, ko piše da je zaprto:

 

Screenshot_20190715_132310_com.infinum.hak.jpg

Popravljeno . Popravil Tex
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je, s tem da jim ažurnost informacij zadnje čase hudo šepa.

Drugače pa lahko pogledaš na zemljevidu odsek ceste in če je na njem znak s klobaso, ni to gostilna ampak burja :P

Za gledanje vnaprej je nekako bolj smiselno preveriti 3 kraje za par dni vnaprej in gibanje vetra:

Novi vinodolski

Senj

Karlobag

1947314317_Breznaslova.thumb.png.79dfd5229d64e68f1c3de45acd90d29e.png268136313_Breznaslova1.thumb.png.97ccf338b8a225748ff063fe7d2f914a.png

Slike so stare, ampak iz grafa je mogoče razbrati, kako bo.

 

ps. ta vikend bo kičasto (sampovem)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, Tex pravi:

Desno od zemljevida maš tekst, tam je ponavadi na vrhu (ali pa v prvih nekaj vrsticah) napisano za DC8.

Ne najavijo naprej, napišejo da je zaprta in to je to ..

 

pred 17 minutami, Tex pravi:

Na fonu pa linka sem:

.........

Aja, še to, za fon maš tudi aplikacijo HAK ..

...........

Tak pa zgleda recimo, ko piše da je zaprto:

...............

Ja, se pravi da sem si pravilno interpretiral. Je pa moj foun rahlo out of date, internet mi slabo dela tut preko vifija, ampak ga zaenkrat ne mislim menjat. Ima še dodaten avanturističen čar. Recimo pridem do Senja, tam zagledam tablo Stop, se slikam in grem nazaj...B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, izibajker pravi:

 

Ja, se pravi da sem si pravilno interpretiral. Je pa moj foun rahlo out of date, internet mi slabo dela tut preko vifija, ampak ga zaenkrat ne mislim menjat. Ima še dodaten avanturističen čar. Recimo pridem do Senja, tam zagledam tablo Stop, se slikam in grem nazaj...B)

če prideš do Senja, če ni v Vinodolskem prej tabla .. na konc drevoreda je ponavadi ;) 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, DAMI34 pravi:

....Za gledanje vnaprej je nekako bolj smiselno preveriti 3 kraje za par dni vnaprej in gibanje vetra:

Novi vinodolski, Senj, Karlobag

ps. ta vikend bo kičasto (sampovem)

Tenx. 

Ja, s tem prihajajočim kičem sem seznanjen. Morda ga grem v so-ne bolj od blizu gledat.:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

53 minutes ago, izibajker said:

 

Ja, se pravi da sem si pravilno interpretiral. Je pa moj foun rahlo out of date, internet mi slabo dela tut preko vifija, ampak ga zaenkrat ne mislim menjat. Ima še dodaten avanturističen čar. Recimo pridem do Senja, tam zagledam tablo Stop, se slikam in grem nazaj...B)

Probaj HAK applikacijo . Po mojih izkušnjah prej naloži kot brskalnik. Pa še med vožnjo lažje klikaš, ko so večji linki .. ;)

Aja, pa še eno koristno ikono ima, predvsem če prespiš kje v Starigradu, zjutraj zeeeelo prav pride. "Gdje mi je auto?"

 

Screenshot_20191009_140841_com.infinum.hak.jpg

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!