Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

men se zdi , da se na Hrvaškem počasi spreminja smer vetra, sezona je blizu

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma hrvati bi itak nekak speljali vsaj del sezone, tako pravijo.  Vsaj Julija al konc julija in ce bomo mel dost mal okuzenih, da nau lih Italija, bo mozno it cez. Ampak nasi drkadzije majo vrjetn svoje ideje, ceprov jih ma tricetrt vrjetn bajte lih na Hrvaskem. In verjetno bo vec okuzenih, cim bojo zacel zadeve odpirat, pa vec k jih bo v sluzbo hodil, vec je jebivetrov, vec bo okuzb, bolj bo Kacin pametn. Gledas folk okol, sploh nimajo pojma kako masko uporabljat, bi blo cist vseen, a si jo na guzo nabije.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, DinDiin pravi:

Ma hrvati bi itak nekak speljali vsaj del sezone, tako pravijo.  Vsaj Julija al konc julija in ce bomo mel dost mal okuzenih, da nau lih Italija, bo mozno it cez. Ampak nasi drkadzije majo vrjetn svoje ideje, ceprov jih ma tricetrt vrjetn bajte lih na Hrvaskem. In verjetno bo vec okuzenih, cim bojo zacel zadeve odpirat, pa vec k jih bo v sluzbo hodil, vec je jebivetrov, vec bo okuzb, bolj bo Kacin pametn. Gledas folk okol, sploh nimajo pojma kako masko uporabljat, bi blo cist vseen, a si jo na guzo nabije.

saj september in oktober se tudi še da lepo drajsat...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 16. 4. 2020 ob 20:02, DinDiin pravi:

Ma hrvati bi itak nekak speljali vsaj del sezone, tako pravijo.  Vsaj Julija al konc julija in ce bomo mel dost mal okuzenih, da nau lih Italija, bo mozno it cez. Ampak nasi drkadzije majo vrjetn svoje ideje, ceprov jih ma tricetrt vrjetn bajte lih na Hrvaskem. In verjetno bo vec okuzenih, cim bojo zacel zadeve odpirat, pa vec k jih bo v sluzbo hodil, vec je jebivetrov, vec bo okuzb, bolj bo Kacin pametn. Gledas folk okol, sploh nimajo pojma kako masko uporabljat, bi blo cist vseen, a si jo na guzo nabije.

Ali pa to.kako so eni une prefuk...rokavice v žepe posravlal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 4/15/2020 at 2:36 PM, Snečer said:

dejansko če bomo imeli oboji podobno situacijo lahko meje odpremo med državama...

 

Hotelirstvo bo zalaufalo zadnje, apartmajcki prvi, tako da mislim, da za motoriste ne bo tako pozno, kot se nam zdaj zdi. Samo, bo pa najbrz prve dni voznje treba fejst pazit na radarje in pištole, ziher bodo aktivirali vse, da nadoknadijo izpad. Pa se nevarno bo bolj, ko se bomo vsi neučakano prvi dan svobode na polno zapodili dol....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ene dve jadranki sta u planu:) pa magar po mejah svoje občine :whistle:

Decemder 2018 028.jpg

Ena slika z lanske jadranke.

Popravljeno . Popravil Mavti
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Loba pravi:

Hotelirstvo bo zalaufalo zadnje, apartmajcki prvi, tako da mislim, da za motoriste ne bo tako pozno, kot se nam zdaj zdi. Samo, bo pa najbrz prve dni voznje treba fejst pazit na radarje in pištole, ziher bodo aktivirali vse, da nadoknadijo izpad. Pa se nevarno bo bolj, ko se bomo vsi neučakano prvi dan svobode na polno zapodili dol....

teoretično bo potrebno bolj paziti povsod, ko se 1x vse skupaj sprosti. Da ne govorim o tem, da majo naši (preverjeno) komando "kasirat" in na jadranki ne bo nič bolje.

Škoda mi je meseca aprila in maja, takrat je jadranka meni najlepša. Ni še gneče, dolgi dnevi in ugodne temperature.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odkar ni objestnih motoristov so še kiti prišli nazaj v jadran :P

 

https://www.dnevnik.si/1042927559/magazin/aktualno/video-v-morju-v-dalmaciji-opazili-vec-kitov-

Baje 18.5. bo dan D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Bo pljusknilo še nekaj valov v obalo, predno se bomo preganjal po tistih lepih ovinkih....

https://www.zurnal24.si/popotnik/najprej-na-odvzem-krvi-po-posebni-potni-list-in-sele-nato-cez-mejo-na-hrvasko-345959?fbclid=IwAR0eCUOQRKIXJsPxvZxVk5ziz4OckSb_C4ZEYGpWqlRKGqEHRs7OSTGF9C8

 

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, vuk76 pravi:

Kolko berem razlicne slo in hrvaske medije bo najverjetneje v juniju mozno it dol. 

Verjetno, vprašanje je samo, kakšne papirje bo potrebno plačati oziroma testiranje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

47 minutes ago, Snečer said:

Verjetno, vprašanje je samo, kakšne papirje bo potrebno plačati oziroma testiranje. 

Cisto mozno. In predvsem kako dolgo je veljavnost tega testiranja. Ker za vikend obiske je to bolj tak, tak.

Ampak prej bo treba odpreti obcine (kar je itak bil cisti nonsen, ker bi se lahko drugace resilo) ter seveda se dogovoriti kako je glede povratka v domovino. Enotedenske karantene si veckrat tezko kdo privosci ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, vuk76 pravi:

Cisto mozno. In predvsem kako dolgo je veljavnost tega testiranja. Ker za vikend obiske je to bolj tak, tak.

Ampak prej bo treba odpreti obcine (kar je itak bil cisti nonsen, ker bi se lahko drugace resilo) ter seveda se dogovoriti kako je glede povratka v domovino. Enotedenske karantene si veckrat tezko kdo privosci ;) 

Jaz sem bil dol v ponedeljek,z potnim nalogom podjetja in ni bilo nobenih zapletov ne na meji ne z karanteno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malce dvomim, da bo kako testiranje. Ko bodo rabili šolde, bo vse pozabljeno :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, bagio said:

Jaz sem bil dol v ponedeljek,z potnim nalogom podjetja in ni bilo nobenih zapletov ne na meji ne z karanteno

To seveda gre bp. Kdaj gres naslednjic? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, bagio pravi:

Jaz sem bil dol v ponedeljek,z potnim nalogom podjetja in ni bilo nobenih zapletov ne na meji ne z karanteno

živjo,   a z motorjem.....a lahko to malo bolje razložiš?  Privat firma?  Tenks.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sem z avtom,ker imam svoje podjetje sem si sam mapisal potni nalog,kam sem namenjen in namen potovanja.

pri namenu moras biti pozoren ker dovolijo samo prevoz raznih materialov in ne dovolijo da gres kaj delat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno zato sem spraseval, ker mam tudi sam podjetje...verjetno grem potem lahko na "pogajanja - sestanek" do Zadra recimo?!???

Hvala za pojasnilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, drmr69 said:

Ravno zato sem spraseval, ker mam tudi sam podjetje...verjetno grem potem lahko na "pogajanja - sestanek" do Zadra recimo?!???

Hvala za pojasnilo

?

3 hours ago, bagio said:

Bil sem z avtom,ker imam svoje podjetje sem si sam mapisal potni nalog,kam sem namenjen in namen potovanja.

pri namenu moras biti pozoren ker dovolijo samo prevoz raznih materialov in ne dovolijo da gres kaj delat

:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še mal, še mal, že majo sestanke, najprej pridejo na vrsto nepremičninarji (lastniki).

A prikolo lah štejem za nepremičnino? Je brez kules :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, DAMI34 pravi:

še mal, še mal, že majo sestanke, najprej pridejo na vrsto nepremičninarji (lastniki).

 

Lastniki bmflou :huh:

Prikolica je nepremičnina, če jo imaš v kakšnem kampu oziroma imaš kakšno pogodbo, da jo imaš v kampu ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!