Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Pravkar, maus pravi:

Lastniki bmflou :huh:

Prikolica je nepremičnina, če jo imaš v kakšnem kampu oziroma imaš kakšno pogodbo, da jo imaš v kampu ;) 

mam tasta k ma pogodbo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 minutes ago, DAMI34 said:

mam tasta k ma pogodbo :P

 

Z ženo moraš pogodbo sklenit, z ženo .. ne s tastom .. :slap:

Aja, ok .. :slap:

.. jadranko pogrešam ..

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citiraj

S Slovenijo bomo zagotovo odprli meje, vprašanje je le, ali bo to teden dni prej ali kasneje, je dejal Cappelli v torkovem pogovoru za HTV. »O podrobnostih se še pogovarjamo in prepričan sem, da bomo do 1. junija odprli mejo s Slovenijo.« Prejšnji teden sta se o vnovičnem zagonu turizma pogovarjala s slovenskim ministrom za gospodarstvo Zdravkom Počivalškom.

Cappelli je pojasnil, da bo dvostransko odpiranje meje najprej mogoče z državami, ki imajo tako kot Hrvaška boljšo epidemiološko sliko, predvsem sta to Slovenija in Avstrija. Logično je, da se s temi državami lahko tudi prej dogovorijo glede čimprejšnjega sodelovanja.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Službeno:

Evo upravo sam na poslu i imam pred sobom crno na bijelo, od danas (10.05. u 00:01 sat) se primjenjuje uputa u kojoj je reguliran ulazak stranaca u RH, no u narednim danima se očekuje nova Uputa HZZZ-a koja će detaljno regulirat uvjete za ulazak.

Pa u principu trenutno se svodi na ovo:

1. da dođeš na granicu a već imaš dokumentaciju kojom možeš dokazati kako u HR imaš nekretninu, plovilo (može bit i leasing) ili ideš na sprovod onda nema zapreke za ulazak.  Sa ostale situacije (osobne prirode) koje nisu obuhvaćene opisanim razlozima moraš namjeru ulaska najaviti i obrazložiti upitom na uzg.covid@mup.hr gdje će ti u najkraćem mogućem roku odgovoriti na zahtjev.
2. da dolaziš iz "poslovnih razloga" i to možeš dokazati dokumentacijom (Poziv poslovnog subjekta u RH ili poziv na poslovni sastanak).  Odnosno kao i u 1. slučaju ako već nemaš dokumentaciju, a imaš namjeru poslovnog dolaska zahtjev i obrazloženje šalješ na onaj gore mail i čekaš odgovor.

Popravljeno . Popravil Lipstick
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa nači čemo neki "poslovni subjekat", ko je če nam dati poziv na posjetu :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, vuk76 pravi:

zdej dobiš samo še enega, ki ti fiktivno renta parcelo :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 minutes ago, DAMI34 said:

zdej dobiš samo še enega, ki ti fiktivno renta parcelo :D

 

Hmmm... ??
 

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citiraj

Pri slovenski policiji pa so danes za STA pojasnili, da slovenska stran ni spremenila odloka o prehajanju mejnih prehodov med epidemijo novega koronavirusa, kar pomeni, da se potnikom ob vstopu v Slovenijo odredi sedemdnevna karantena. Za spremembo odloka je pristojno ministrstvo za zdravje, so pojasnili na ministrstvu za notranje zadeve.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Snečer pravi:

 

karanteno bodo tudi naši ukinili, če se ne motim s 15im al neki takega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Snečer said:

 

Naj kmalu odpravijo se to...

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem reku da bodo prvi (ozdraveli in vse odprli) :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak, da bodo čimprej odprli mejo....Ka pa majo druzga za tržit kot obalo. Pa navali Slovencelni reševat sezono susede...:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi, če mi je všeč jadranska cesta in njihova obala, sem Slovenceln in grem tja zato, da jim rešujem sezono?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Slo tak ne moremo reševat sezone... ker nas vrli domačini prijavljajo in kličejo policijo.... nikol nam ni prav :) 

 

 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, Darko3g pravi:

Se pravi, če mi je všeč jadranska cesta in njihova obala, sem Slovenceln in grem tja zato, da jim rešujem sezono?

z veseljem jih rešujem :P lah mi rečete tut janezek, slovencelj, reševalc sezone. :D

Kok jim bom dol pustil, je pa čisto moja osebna stvar. Verjetno ne bo ena kola pa kapučino 7,5€ kot na Bledu.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V zvezi z Jadranko se bo zelo kmalu pojavilo ultimativno enigmatično vprašanje. Kot zlata mrzlica bo završalo v tejle temi:

Kdo izmed vodilnih jadrančkarjev se bo v tej sezoni prvi poštempljal pri Dinkotu ?

Lahko bi začeli stave pobirat :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, motozajebant pravi:

V Slo tak ne moremo reševat sezone... ker nas vrli domačini prijavljajo in kličejo policijo.... nikol nam ni prav :) 

Jaz bom šel raje onesnaževat jadranko .. razne Blede, Bohinje, Vršiće, Kranske Gore, Portorože, Izole in podobne, kjer so se zadnje leta dušili od zoprnih turistov, predvsem napihnjenih ljubljančanov, tako da privoščim omenjenim veliko miru in praznih središč mest in vasi, da bodo lahko domačini skaljali po cesti brez bojazni, da jih bodo zbijali pijani turisti, in mirne noči, brez glasno pijanih turističnih turistov ... mir in vse dobro slovenskim turističnim krajem ... lahko dajo TTR, da jim bomo nakazovali tja in jim pomagali, saj slovenci moramo skupa da držimo :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, izibajker pravi:

V zvezi z Jadranko se bo zelo kmalu pojavilo ultimativno enigmatično vprašanje. Kot zlata mrzlica bo završalo v tejle temi:

Kdo izmed vodilnih jadrančkarjev se bo v tej sezoni prvi poštempljal pri Dinkotu ?

Lahko bi začeli stave pobirat :naughty:

a ni sezona od 1.1.2020?

 

pred 25 minutami, Snečer pravi:

julija bo po moje odprto za jadralce brez omejitev :)

omejitve bodo hrčkoti kasirali, tut oni morjo not prinest izgubo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, Snečer pravi:

julija bo po moje odprto za jadralce brez omejitev :)

po mojem laično laičnem mnenju, bo odprto po 15.06.2020 ob 8:00 :huh: 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

Kok jim bom dol pustil, je pa čisto moja osebna stvar. Verjetno ne bo ena kola pa kapučino 7,5€ kot na Bledu.

Odvisno. Ne primerjaj "Karlobaga" in Bleda.

V Dubrovniku je bila lani omenjena runda 95HRK. Še dobro, da ne vem, koliko je to v Evrih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Joker pravi:

Odvisno. Ne primerjaj "Karlobaga" in Bleda.

V Dubrovniku je bila lani omenjena runda 95HRK. Še dobro, da ne vem, koliko je to v Evrih...

Vsekakor ne mislim, niti Karlobaga in turistično preobleganega Dubrovnika ne..Sem gužvofob, se mam čist krasno v vsaki vasici (bolj ko je skrita lepše je) ob morju fajn.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!