Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred 2 minutami, Bmflar pravi:

Nope, samo dogovarjanja...

no lej .. boš pa lahko šel v BTC ... vsaj nekaj ... in tam so turistične agencije ... pa lahko tam plakate gledaš :huh:

p.s.

po 31.5.2020 se obeta konec razglasitve epidemije ;) 

Hrvati bodo kmalu odprli .. vsak evro bodo potrebovali ... oni še niso rekli, da naj pridemo septembra, ko je manjša gužva, kot so to na Bledu pa še kje po Sloveniji :P 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za enga bmflaja pe res ni problem 7 dni ostat doma, tok traja servis mopeda :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

za enga bmflaja pe res ni problem 7 dni ostat doma, tok traja servis mopeda :P

:bum:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Bmflar pravi:

:bum:

vem da si jezn, me ne se name jezit. S Kacotom se zmeni (gugl transkejt pa poglej kaj je kaco)

Teoretično pa..kamioni s tovorom prehajajo meje bp. tudi 20-30 komadov običajno čakam na meji. Nihče ne beleži/evidentira vstopa/izstopa. Torej?

Par dni in bo vse normalno. Ti rečem.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, DinDiin pravi:

Upam, da podaljsa epidemijo, jaz se nisem do konca postrihal ?

Tudi meni je že postalo všeč čakanje, samo bo konec meseca menda tudi konec veselja...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DAMI34 pravi:

vem da si jezn, me ne se name jezit. S Kacotom se zmeni (gugl transkejt pa poglej kaj je kaco)

Teoretično pa..kamioni s tovorom prehajajo meje bp. tudi 20-30 komadov običajno čakam na meji. Nihče ne beleži/evidentira vstopa/izstopa. Torej?

Par dni in bo vse normalno. Ti rečem.

Vem jest kaj je kaco ? Ne rabm jest googla, sem poročen :jezik:

Kaco te gleda, hehe ?

 

pred 4 urami, vandrovec pravi:

Tudi meni je že postalo všeč čakanje, samo bo konec meseca menda tudi konec veselja...?

Jest sem bil do torka na čakanju ... Zaradi mene bi bil lahko do penzije !

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sledi ti še test na virus ko se vrneš. Karantena je pa tako, kolega ni imel kontrole v teh dneh, njegov kolega pa.

Drugače pa bil sodelavec včeraj na sestanku na Reki, imel je poziv hrvaške firme na sestanek, ko je šel dol in je pokazal vabilo so mu rekli naj ga čuva za povratek. Na povratku pogledali vabilo in mu rekli, da če ga ne bi imel bi moral v karanteno.

Bo pa moje tudi tega kmalu konec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 5/12/2020 at 5:27 PM, DAMI34 said:

drgač ni problema, sem šel že 4x, se vkrcaš bp.aha 14.30, ker 19.30 je pozno če potem greš na Korčulo

Nimas luci?

  • Haha 4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ampak še vedno lahko greš na Hrvaško le, če imaš nepremičnino (tudi zasidrano) ali službeno.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, krucymucy pravi:

Nimas luci?

mam, pa ponoči ne maram iskat hotela in podobno. Na lokacijo rad pridem popoldan, če greš na Korčulo, maš 2x trajekt, ni samo Pelješac in mi paše imet miren večer s sprehodom in papico.

pred 6 urami, Lipstick pravi:

Epidemija je končana, karantena ukinjena ......

Amen..so že kolone in čakanja. Dragonja več kot 2 uri..kaj delajo? Popisujejo baje :(

 

pred 6 urami, Darko3g pravi:

Ja, ampak še vedno lahko greš na Hrvaško le, če imaš nepremičnino (tudi zasidrano) ali službeno.

al pa pismeno vabilo, ki ti ga lahko zagotovi vsaka pravna oseba, kao greš službeno :P

Recimo: Dinko d,o.o. me vabi na ogled apartmana, da jih bom tržil :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej so šele kolone...jebote, kje smo mi. Vse popisat porisat, v Italijo pa lahko greš komot.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Snečer pravi:

brisače že nesejo na plažo...

Bolj pomembni od brisač so znameniti karirasti prti. Skoraj na vsaki drugi fotki se pojavijo, zato naj bojo pedantno oprani in zlikani...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

Zdej so šele kolone...jebote, kje smo mi. Vse popisat porisat, v Italijo pa lahko greš komot.

Verjetno zato, ker hrvaška še ni v šengnu? 

Saj tudi ko ni bilo korone, so bile vrste in pregledovanje dokumentov, v ita pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dami, kako je dejansko s prehodom SLO - IT - SLO? Če bi hotel recimo tja po rabljen motor - zahtevajo kako potrdilo glede namena poti tudi za slovence (našel potrdilo, ki naj bi ga italijani imeli pri sebi, ko potujejo po IT) ?

(Sorry, vem, da je tema Jadranka)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, motozajebant pravi:

Verjetno zato, ker hrvaška še ni v šengnu? 

Saj tudi ko ni bilo korone, so bile vrste in pregledovanje dokumentov, v ita pa ne.

da, verjetno ker se gremo birokrate. Virus je bolj nevaren na relaciji šengen/ne šengen kot pa na mejah ki so v šengenu :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, flight69 pravi:

Dami, kako je dejansko s prehodom SLO - IT - SLO? Če bi hotel recimo tja po rabljen motor - zahtevajo kako potrdilo glede namena poti tudi za slovence (našel potrdilo, ki naj bi ga italijani imeli pri sebi, ko potujejo po IT) ?

(Sorry, vem, da je tema Jadranka)

smo pisal o tem (v koroni če se ne motim), teoretično greš lahko iz opravičljivega razloga (služba, posel ). Izpolniš dokument za "samoprijavo" če lažeš. Tam navedeš svoje podatke in relacijo ter namen.

Nekega teženja ni s strani ita policije.

Slovenci hodijo tja na delo, kamioni, kombiji in ostalo hodi nakladat, ali prodajat tja blago.

Kar se nakupa motorja tiče, bi pač izpolnil obrazec za vsak slučaj. Naši za nazaj običajno ne sitnarijo, včasih pa sprašujejo kaj pelješ, to je pa tut vse.

ps. turizma se pa zaenkrat še ne bi šel po Italiji, ćetudi po obali jadrana (ko smo že v jadranki)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, DAMI34 pravi:

da, verjetno ker se gremo birokrate. Virus je bolj nevaren na relaciji šengen/ne šengen kot pa na mejah ki so v šengenu :P

 

Mogoce me nisi hotu razumet.

Hrvati ao že prej pregledovali dokumente (in slovenci)  italijani ne. 

Ko bo hrvaška v šengeskem območju, bo isto kot z italijo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!