Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

1 hour ago, DAMI34 said:

Tisti, ki ste bili čez mejo, kaj rabi človek kazat organu?

Danes sem videl že prve lastovke, ki se nabirajo pri Milenci u Pakli. Res da majo GSe, ampak najbrž jih na lepe učke niso spustil, al ja?

 

GSa in hišo ali GSa in barko   ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

Tisti, ki ste bili čez mejo, kaj rabi človek kazat organu?

 

A ni dovolj le potrjena rezervacija...recimo pri Mileni, (to sicer ne vem kje je)?

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

Tisti, ki ste bili čez mejo, kaj rabi človek kazat organu?

Danes sem videl že prve lastovke, ki se nabirajo pri Milenci u Pakli. Res da majo GSe, ampak najbrž jih na lepe učke niso spustil, al ja?

 

Ni tako hudo... :lol1:

received_244660333514227.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, ftp pravi:

GSa in hišo ali GSa in barko   ?

nepremičnino v glavnem :P

 

pred 58 minutami, vandrovec pravi:

A ni dovolj le potrjena rezervacija...recimo pri Mileni, (to sicer ne vem kje je)?

da, Milenca pošlje mail z rezervacijo kao

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil danes na prehodu Brezovica. Zaprt. Potem sem šel na Sočergo. Je rekel policaj da krtk ne morem čez. Pa sem obrnil. Itak. A kdo ve kdaj bo te oslarije konec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, tomash pravi:

Bil danes na prehodu Brezovica. Zaprt. Potem sem šel na Sočergo. Je rekel policaj da krtk ne morem čez. Pa sem obrnil. Itak. A kdo ve kdaj bo te oslarije konec.

Niti dobro se še ni začela...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jadrankarji, a Dinko je odprt :) ? Sobotna jadranka me vabi :D Grem na "prikolco" v Vinodolski :P 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, tomash pravi:

Bil danes na prehodu Brezovica. Zaprt. Potem sem šel na Sočergo. Je rekel policaj da krtk ne morem čez. Pa sem obrnil. Itak. A kdo ve kdaj bo te oslarije konec.

dvostranski dogovor za lažji prehod pričakujejo konec tedna, tako pravi Kacin. Verjetno bo kaka aplikacija pa se prijaviš. Drugače pa te čez mejo spustijo, če pokažeš kak dokument o lastništvu nepremičnine, plovila al pa mail z rezervacijo bivanja.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ostali mejni prehodi. Kdo ve ali jih bodo odprli. Zaenkrat je odprtih le nekaj večjih. Ker če ostane tako, bo problem, ker bodo mamice in atati u luft skakal če se pojavim mimo vrste.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Državljanin sam države članice EU/EGP i imam rezerviran turistički smještaj u Republici Hrvatskoj, koju dokumentaciju moram posjedovati za ulazak u RH?
Potrebno je predočiti potvrdu rezervacije smještaja u smještajnom objektu.:
 
Potvrda rezervacije smještaja u smještajnom objektu uključuje:
  • potvrdu rezervacije smještaja svih pružatelja usluge smještaja/sve vrste smještaja
  • ugovor o zakupu u kampu
  • ugovor o stalnom vezu u luci nautičkog turizma
  • potvrda o rezervaciji za vez u luci nautičkog turizma
  • vaucher putničke agencije i dr.
Državljanin sam države članice EU/EGP i idem u Republiku Hrvatsku na službeni sastanak. Imam djevojku državljanku EU s kojom sam u vezi četiri mjeseca i koja bi usput išla sa mnom. Što mi treba za ulazak u Republiku Hrvatsku i može li djevojka ići sa mnom?
Vama će biti omogućen ulazak u RH te trebate posjedovati poziv za poslovni sastanak gospodarskog subjekta u Republici Hrvatskoj. Vaša djevojka trenutno nema uvjete za ulazak u Republiku Hrvatsku osim ako se poziv ne odnosi i na nju.
Popravljeno . Popravil Tex
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itk se norca delajo, mi jih spuscamo ko kralje, oni pa pildke levo desno. ? 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mail od Milence pa peš tut gre, al pa z biciklo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DinDiin pravi:

Itk se norca delajo, mi jih spuscamo ko kralje, oni pa pildke levo desno. ? 

Enako z avstrijci in italijani :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, DinDiin said:

Itk se norca delajo, mi jih spuscamo ko kralje, oni pa pildke levo desno. ? 

Tolele je men vse bolj čudno......mislm, posredovanje podatkov, pa kje boš pančkov.....mi nekaj glih ne gre u piksno....mi  tm nekje z desne zadaj un nekej šepeče ....Hrčki niso glih tolk glupi k mi mislmo..... si nekak mislm....financarji dobivojo pic pic podatke, kje mamo nočenje pa to....nema više najam na crno....i sredidčemo - dogovoričemo  malo popust i bez računa .....potrebno je obezbedit plačanje davanja pošto če bit sezona "loša"....država pa kot vsaka država, rabi peneze.....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh..najdeš firmo da ti napiše poslovno povabilo? kde čete spavat? pa nemam pojma oni plačaju..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Loba pravi:

Dobro jutro !

 

A707F13A-CCC5-4049-B1BE-365950130C29.jpeg

58983398-9F3E-424D-B4F5-3C2B648CD7F3.jpeg

621562F0-D0D9-4432-9533-4E9B91B42BEB.jpeg

685F7BF4-7314-4180-BD0C-1BD3298D0C8D.jpeg

3AA1D169-F105-424D-819E-5121D005EB8D.jpeg

4FBC9DC3-5A31-4300-9400-CD5919F92037.jpeg

432D93D0-99B7-48C2-B3B5-04DA566898F9.jpeg

56AFE2BB-2404-4CE5-8ED9-7C9961BFCEDA.jpeg

0A5DF8EB-F944-4EA5-86FC-16F82F4F9AE6.jpeg

Marš domu banda pokvarjena, nas si našel zajebavat......drugače se temu reče fovšija  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem dobil potni nalog društva, ki ima apartma v Stinici, da ga grem uredit za sezono. Sedaj pa sem ugotovil, da nimam pravega orodja in bom moral naslednji vikend še enkrat. Pa verjetno še tretjič, ker sem slab majster.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!