Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred 44 minutami, Tex pravi:

Dober večer.

Sem so me poslali - baje, da tu zbirate take in podobne slike?

IMG_20200620_173659-01.jpeg

Edit: samo prte pa res pogrešamo.. ?

A takole! :lol1:

20200620_182349.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razočarannadprtom :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj družba.. Trenutno čakam trajekt iz otoka Mljet na Peljasac, pa me zanima če kdo ve ali grem lahko nazaj čez Neum ne da me čaka karantena? Hvala! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uradno:

Kaj torej v praksi pomeni, da so Srbija, Bosna in Hercegovina ter Kosovo po novem na rdeči listi? "To najbolj enostavno pomeni, da vsakdo, ki prihaja od tam - bodisi državljan Republike Slovenije, državljan teh držav, ali pa neke tretje države - je po novem odloku zavezan k 14-dnevni karanteni. V tem smislu tako ni več izjem.

Kako bodo veli, da si prečil Neum in kaj si tamm počel, je pa .........

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem dobil info celo nekdo se mi je celo javil na mzz ?. Lahko grem čez Neum, kot tranzit, moraš pa imeti dokaz da si prišel iz Peljašca. Oz iz Hrvaške.. 

 

Lp

Popravljeno . Popravil deki28
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Lipstick pravi:

Uradno:

Kaj torej v praksi pomeni, da so Srbija, Bosna in Hercegovina ter Kosovo po novem na rdeči listi? "To najbolj enostavno pomeni, da vsakdo, ki prihaja od tam - bodisi državljan Republike Slovenije, državljan teh držav, ali pa neke tretje države - je po novem odloku zavezan k 14-dnevni karanteni. V tem smislu tako ni več izjem.

Kako bodo veli, da si prečil Neum in kaj si tamm počel, je pa .........

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri prehajava neum in vstopava v črno goro. Kovid je poskrbel za online zavarovanje motorja, na zeleno karto pa pozabil. Kje kupiti zeleno karto? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na meji si včasih lahko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, motom pravi:

Jutri prehajava neum in vstopava v črno goro. Kovid je poskrbel za online zavarovanje motorja, na zeleno karto pa pozabil. Kje kupiti zeleno karto? 

online zavarovanje...sej zk dobiš po pošti...a nisi dobu,

povej katera zavarovalnica?...mogoče lahko kej rešmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma zakon je. Dons sicer mal prsi, sam ni sile gre se kr dobr po ovinkih ?? Tok prazno, da je prov supr ?. Js sm tud zeleno karto pozabu, bo ze neki do Dubrovnika, mrbit nau nc reku ☺️

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 20. 6. 2020 ob 17:52, Tex pravi:

Dober večer.

Sem so me poslali - baje, da tu zbirate take in podobne slike?

IMG_20200620_173659-01.jpeg

Edit: samo prte pa res pogrešamo.. ?

Smo se srečali v Paklenici, sta ravno imela fotoshuting pa plaži. Z @tomash sva startala od Dinkota proti domu, potem mi je pa tvoja pomahala... Upam ,da nisi videl... :)

@tomash je mislil, da je njemu mahala, ampak jaz sem bolje pogledal in videl, da je meni..:lol1:. Hec.

Drugače se je pa v soboto nabralo prijetnih 775km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tisti, ki bi se rad kej navozil, priporocam, da ga dol do Montenegra prtegne, ker je prazno. Lihkar v Dubrovniku, majo v gostilni 50 off na futr. Ze kr sanjsko. ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

Ali se lahko gre na Hrvaško samo za 1 dan, torej brez nočitve?

Ali je še potrebno izpolnit kakšen obrazec za prehod meje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

34 minutes ago, Endlich said:

Zdravo

Ali se lahko gre na Hrvaško samo za 1 dan, torej brez nočitve?

Ali je še potrebno izpolnit kakšen obrazec za prehod meje?

Nanhrvaski strani jensamo mahala skoz okno, niti dokumenta ni pogledala. Proti nazaj je slovenec poskeniral. 

Je pa res, da v aplikacijo moras vnest neko prenočišče, tako da ne vem kak je za enodnevne izlete.. 

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Tex pravi:

Nanhrvaski strani jensamo mahala skoz okno, niti dokumenta ni pogledala. Proti nazaj je slovenec poskeniral. 

Je pa res, da v aplikacijo moras vnest neko prenočišče, tako da ne vem kak je za enodnevne izlete.. 

Piši poslovni razlozi.motodrom Grobnik,pol pa greš kamer hočeš za kolkr hočeš dni.Preverjeno....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Endlich pravi:

Zdravo

Ali se lahko gre na Hrvaško samo za 1 dan, torej brez nočitve?

Ali je še potrebno izpolnit kakšen obrazec za prehod meje?

stran nazaj smo pisali. DA tudi za en dan. Je pa app tak narjena da moraš lokacijo vpisat.

Pravkar, sohen pravi:

Piši poslovni razlozi.motodrom Grobnik,pol pa greš kamer hočeš za kolkr hočeš dni.Preverjeno....

lah tut turistični grobnik :P al pa turistični "tankanje u Starigrad i na ribu do Dinka" :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tinki binki :P

20200626_115439_HDR.thumb.jpg.bf664ac5bcb8551c70f634df5478d574.jpg

20200626_130002.thumb.jpg.206e3f0cd58f413b4a0c6240efc891c6.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Pero75 pravi:

jutri zjutraj gre kdo iz LJ

Jst. 

Eno vprasanje. Lani poleti sm si zapisala kje so radarji...a so se ksnga novega od septembra postavli?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede radarjev, natakar v restavrantu Jure v Barič Dragi mi je danes rekel naj se pazim 4 privid, civilnih motorjev ki jih imajo policaji... baje imajo 2 kawasakija zelena in 2 bela bmw-ja, modela žal ni poznal vedel je samo da ima kawasaki 4 rore ven hahaha ;) . Sam povem :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

45 minutes ago, sunnygirl said:

Jst. 

Eno vprasanje. Lani poleti sm si zapisala kje so radarji...a so se ksnga novega od septembra postavli?

Pred in za Crikvenico (Špar & LukOil), na vstopu (če greš proti jugu) v Senj, Sv. Juraj v centru, Ribarica proti koncu naselja (če greš proti dol-jug). Ti so stari. Prva dva obračajo, ostali trije nevarni za motoriste na poti nazaj domov (slikajo v smeri vožnje proti severu v tablico zadaj).

Po novem je še v centru Starigrada.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!