Jump to content
  • Sign Up
jemcek

Jadranska magistrala

DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR *prenočišča: MS vodič *stacionarni radarji: da ne bo joka , zemljevid radarjev Hrvaška

*rute po Velebitu: POI

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Message added by DAMI34

Recommended Posts

maus

samo rumeni motorji gredo lahko dol .. še malo pa samo rdeči :ras: 

Snečer
pred 2 minutami, maus pravi:

samo rumeni motorji gredo lahko dol .. še malo pa samo rdeči :ras: 

imperial red

DAMI34
pred 6 urami, Snečer pravi:

To vse plačajo, nič bat... :) 

pol bomo pil letos na zaključni?

Snečer
pred 19 minutami, DAMI34 pravi:

pol bomo pil letos na zaključni?

Trenutno je navrglo 4670,50 EUR do sedaj, pomeni da bomo pili :)

Ravno za enga malega kawasakija.

Darko3g

Trenutno rahlo pihlja (za Ajdovce) pa vendar je cesta DC8 od Senja do Svete Marije Magdalene zaprta za prvo skupino. Tudi včeraj popoldne je bila a je bilo na cesti videti motorje (tudi mene), prikoličarje in nadstropnike. Znaki so bili postavljeni pri Senju in pri izvozu iz Stinice a tudi pri nesreči policaji niso komplicirali motoristom. Na trenutke je pihalo, nikoli pa ni bilo sunka, da bi moral popravljati smer vožnje (šel sem od Stinice do Selc in nazaj). Le nazaj grede je bila kolona ker je en v Passatu vozil 40-50 na uro.

Marko P.
pred 14 urami, Tex pravi:

Edit: sploh pa, če smo se srečali, zakaj se ne spomnim runde pira ali treh/osmih/šestnajstih? :hmm:

Saj bi, rade volje, samo sem imel občutek, da bi ti imel občutek, da zaradi tvoje lepše polovice za runde devam...:):lol1:

Pa nisem vaju želel motiti...

Pa domov se mi je mudilo...

Pa vidva nista imela časa...

Pa...

Naslednjič pa sigurno!

C eagle
17 hours ago, Tex said:

Edit: seveda je prvih nekaj voženj v sezoni čist drugačnih, pol poka po čeladi "kaaaaaaj delaš divjak", "saaaamo probaj prehitevat", itd itd .. 3 jadranke kasneje pa poči po čeladi "kolko ovinkov se bova še vozila za totimi ćehi!!!" :angryrant2::wub:

Ej, da ni kaj z mojo v žlahti?!?!? :slap:

thumper
pred 5 urami, C eagle pravi:

Ej, da ni kaj z mojo v žlahti?!?!? :slap:

pol so vse naše u žlaht... še dobr da mi nismo..

Tex

Naj bo tale zate, Luka, prijatelj. Kar nekajkrat sva/smo skupaj gledali v točno ta zahod iz te lokacije. Ta posnetek je nastal na predvečer tvoje... ko bi se le izšlo, kot sva se pogovarjala dan prej, bi ta zahod še danes gledal z nama ..
Naj ti bo mehko, se kmalu vidimo .. ne bo enako brez tebe, te bomo pogrešali .. drži se in drži eno še za nas, tvoje ....

KARMEN1

😫😥😞💔

Luka, nihče me ne bo čakal v popolni opremi, na soncu, da se naplavam.

Nihče mi ne bo vedno dal svoj piškotek, bombon, karkoli,... s svojega krožnika........

Nihče mi ne bo pustil zadnjo perutničko v Snack baru.

Nihče mi ne bo vedno dal krpico in sprej, da si očistim vizir.

Nihče ne ve, kateri sladoled imam najraje.

Nihče ne bo tako skrbel zame in me vedno dal na prvo mesto 😔.

Tex

Danes pa gužva.. In do 36 stopinj.. Bo treba opustiti izlete v te kraje do jeseni.. 

Na meji gladko, slovenski policaj samo vprašal če sem izpolnil obrazec, "seveda!", "srečno naprej..".. 

IMG_20200710_154123-01.jpeg

zein
Ob 3. 7. 2020 ob 7:57, J.a.m.e.s pravi:

Je kdo poskusil AMZS aplikacijo za telefon?

Sem preveril nekaj radarjev iz gornjega zemljevida in so vsi vključeni.

V ozadju spremlja vožnjo in sproti obvešča o radarjih. Redno uporabljam preko bt povezave v čeladi.

Dani1234
pred 14 urami, zein pravi:

Je kdo poskusil AMZS aplikacijo za telefon?

Sem preveril nekaj radarjev iz gornjega zemljevida in so vsi vključeni.

V ozadju spremlja vožnjo in sproti obvešča o radarjih. Redno uporabljam preko bt povezave v čeladi.

Mene je kar fajn. Ceprav ma noter se radarje ki jih fizicno se ni. Np pri Cesarica in podobno :)

DAMI34
pred eno uro, Dani1234 pravi:

Mene je kar fajn. Ceprav ma noter se radarje ki jih fizicno se ni. Np pri Cesarica in podobno :)

Pri Cesarici je. Na kandelabru. (med Cesarico in Ribarico) Tukaj:

https://www.google.si/maps/@44.5528364,15.0404804,3a,75y,110.07h,98.55t/data=!3m6!1e1!3m4!1skXQDUikbTM7F8_7ozGk58Q!2e0!7i13312!8i6656?hl=sl

enako na stebrih je še Senj, Sv. Juraj, Starigrad, Seline, so pa težko opazni, ker izgledajo kot kamere. Je bilo govora o njih točno v tejle temi.

Dani1234
pred eno uro, DAMI34 pravi:

Pri Cesarici je. Na kandelabru. (med Cesarico in Ribarico) Tukaj:

https://www.google.si/maps/@44.5528364,15.0404804,3a,75y,110.07h,98.55t/data=!3m6!1e1!3m4!1skXQDUikbTM7F8_7ozGk58Q!2e0!7i13312!8i6656?hl=sl

enako na stebrih je še Senj, Sv. Juraj, Starigrad, Seline, so pa težko opazni, ker izgledajo kot kamere. Je bilo govora o njih točno v tejle temi.

Thx, pole jih pa jst nisem nikoli opazu. Sem ocitno slep. Upam d ne pride kej domow :D

DAMI34
pred 3 urami, Dani1234 pravi:

Thx, pole jih pa jst nisem nikoli opazu. Sem ocitno slep. Upam d ne pride kej domow :D

če se ne motim, merijo za nazaj domov, oziroma slika lahko samo zadaj tablico. V glavnem, vsi so kot na zemljevidu. Mi je povedala tudi Milena, da so nekateri domačini že dobili "pozdrav iz Selina" s položnico itak.

Tex

Vsi novi merijo smer proti domov. No, obe smeri, ampak zaradi "mono" tablice na motorju so nevarni samo na poti iz juga na sever, torej domov.. 

@Dani1234 so visoko na kandelabrih, uličnih lučeh, zato se jih enoatavno spregleda.. 

Vito23

V petek razmišljam, da bi šel na Rab ampak vidim, da je napovedano veter in sunki do 50kmh...

Enkrat sem že doživel burjo ob jadranki pa jo nebi rad še enkrat. Na windy gledam se skos spreminja... 😕

Kdaj hrvatje zaprejo jadranko?

thumper
pred 43 minutami, Vito23 pravi:

V petek razmišljam, da bi šel na Rab ampak vidim, da je napovedano veter in sunki do 50kmh...

Enkrat sem že doživel burjo ob jadranki pa jo nebi rad še enkrat. Na windy gledam se skos spreminja... 😕

Kdaj hrvatje zaprejo jadranko?

ko jaz z mojo krjolco nisem mogel vozi več kot 100 je pihalo 92 km/h..