Jump to content

Jadranska magistrala

DAMI34
Message added by DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR *prenočišča: MS vodič *stacionarni radarji: da ne bo joka , zemljevid radarjev Hrvaška

*rute po Velebitu: POI

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Recommended Posts

pred 28 minutami, J.a.m.e.s pravi:

P.S.: Pa ne mi zdej Milene ponujat, njo poznam. :D 

nobenega jaz ne ponujam ... ponavad mam družbo s sabo :P

letos še nisem bol do Paklenice :dry: 

• Replies 14k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• DAMI34

2124

• Snečer

801

• Kmet2

611

• Tex

590

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jaz mislim da je moralo biti nekako takole: Direktno pred mestom karambola je trgovina, v beli Seat Ibizi pa sta sedeli dve zagrebški kokoši. Kokoš na sovoznikovi strani: "O vidi dućan, daj

Odvoz motorja je bil organiziran v tem primeru preko moje asistence, verjetno potem moja zavarovalnica izstavi račun zavarovalnici povzročitelja. V glavnem jaz nisem plačal nič. Kar se izogibanja

Posted Images

pred 5 minutami, vandrovec pravi:

Lahko bi objavili link ali naslov od Milene za tiste, ki jo ne poznamo...ne samo Milena, Milena, Milena, ...kot, da je edina v Dalmaciji? :hmm:

Se pridruzujem zgornjemu mnenju.

In se en Dinko se bere veckrat...

Sicer zelo velikokrat že povedano, ampak ja, se porazgubi...

dinko (ima sobe in restavracijo):

http://www.dinko-paklenica.com/

Restavracija je tu (takoj zraven je pa zgoraj omenjena Degenija): 

https://www.google.com/maps/@44.2858873,15.452075,3a,75y,336.69h,81.84t/data=!3m6!1e1!3m4!1sB7mWIzO2cPNKTU3OvM7uaA!2e0!7i13312!8i6656

Milena:

https://www.facebook.com/Apartmani-Luka-174078566443756/

Levo Dinko apartmaji, desno Milena:

https://www.google.com/maps/@44.2838402,15.4602924,3a,75y,13.23h,75.94t/data=!3m6!1e1!3m4!1saUokakPRUgl7G45dKqbGsQ!2e0!7i13312!8i6656

Edited by Tex

Pred tablo Seline iz smeri Ljubljane proti Dubrovniku zaviješ levo navzgor

Zdenka je nekje na sredini med Mileno in Dinkom

Vesna je nasproti Dinku ... ne čez glavno cesto ampak čez cesto ki gre do Vinetuja

pred 3 minutami, Tex pravi:

Sicer zelo velikokrat že povedano, ampak ja, se porazgubi...

dinko (ima sobe in restavracijo):

http://www.dinko-paklenica.com/

Milena:

https://www.facebook.com/Apartmani-Luka-174078566443756/

zakaj mora biti tako preprosto  :huh: 

Edited by maus
  • Like 3
3 minutes ago, maus said:

Pred tablo Seline iz smeri Ljubljane proti Dubrovniku zaviješ levo navzgor

Zdenka je nekje na sredini med Mileno in Dinkom

Vesna je nasproti Dinku ... ne čez glavno cesto ampak čez cesto ki gre do Vinetuja

zakaj mora biti tako preprosto  :huh: 

Jeba bo, ko naslednjič ne bomo imeli kje spat, ker smo zdaj vse tu objavili .. :O :cry:

Bova kar doma ostala rajši ..

pred 1 minuto, Tex pravi:

Jeba bo, ko naslednjič ne bomo imeli kje spat, ker smo zdaj vse tu objavili .. :O :cry:

tis kriu :ras:

pred 32 minutami, vandrovec pravi:

Lahko bi objavili link ali naslov od Milene za tiste, ki jo ne poznamo...ne samo Milena, Milena, Milena, ...kot, da je edina v Dalmaciji? :hmm:

http://www.booking.com/Share-HGXAi4N

Priporočam tukaj. Višji nivo.

Ješ pa lahko v Restavraciji Marin (njegova) v centru, ob morju...

In imaš bližje do čolnov, če bi rad plezal po njih.

Sicer so pa vsi med sabo v sorodu :) 

• Like 3
pred 43 minutami, Snečer pravi:

...Priporočam tukaj. Višji nivo. Ješ pa lahko v Restavraciji Marin (njegova) v centru, ob morju...

Če bo pa še bajkers uelkom tablo postavil, se zna zgodit, da mu promet v segmentu mototuristov še naraste... 

pred 1 uro, vandrovec pravi:

je objavljeno, na vrhu glej link, kje prespati..moram posodobiti sicer, ker vedno več motoristov hodi tudi k Spomenki (itak da je zajtrk zraven) :P

pred 1 uro, Endlich pravi:

Se pridruzujem zgornjemu mnenju.

In se en Dinko se bere veckrat...

za lenuhe je zlo težko. Greš v Starigrad je apartma pri apartmaju..samo na začetku selin je Milka, Milena, Zvonka, zdenka, spomenka...pismu a naj vam še rezerviram? :P

pred 1 uro, Tex pravi:

že sedaj nimamo. K sreči Milenca vedno ve, kje se kaj najde, ampak pri Mileni sem spal zadnjič 2.1. letos..pol korona, pol polno...

Pa še čist resno za vse "jokice" nč ni, nč ne poveste. Odpreš fakin gugl maps...lej tole:

pa pozorno preberi kaj piše recimo z roza faking barvo:

1176034732_Breznaslova.thumb.png.bae51028e9a1326ad9f7db1e6f741f13.png

gremo dalje, ne bi rad guglal. OK greš na buking, poiščeš najcenejše nastanitve z bazenom in masažo v bližini...aha, ta ma še frej, preveriš ceno udariš "pelji me do jebene pozicije" in se zapelješ do tam. Se dogovoriš al pa ne...

Varianta 3. greš u krčmu, bar, ošterijo, vpraša kelnarja, ej ti, kje se dobi kaj za spat..še vedno smo dobil bp. Kjerkoli po EU

• Like 2
pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

pa pozorno preberi kaj piše recimo z roza faking barvo:

hmmmm ... kaj pa če nekateri nočjo v roza barvo :hmm:

• Haha 3
pred 12 minutami, DAMI34 pravi:

je objavljeno, na vrhu glej link, kje prespati..moram posodobiti sicer, ker vedno več motoristov hodi tudi k Spomenki (itak da je zajtrk zraven) :P

za lenuhe je zlo težko. Greš v Starigrad je apartma pri apartmaju..samo na začetku selin je Milka, Milena, Zvonka, zdenka, spomenka...pismu a naj vam še rezerviram? :P

že sedaj nimamo. K sreči Milenca vedno ve, kje se kaj najde, ampak pri Mileni sem spal zadnjič 2.1. letos..pol korona, pol polno...

Kje prespati je tole na tem območjuAshampoo_Snap_2020_08.06_16h04m20s_001_.thumb.png.4e505144287a9866d92367b2d4f4288a.png

Se ne gre zato, da ne bi našel nastanitve v tej okolici, ...sem že bil v Selinah, menda Niko. Radoveden sem bil za Mileno, ker je velikokrat omenjana v tej temi, menda vsi motoristi spite pri njej po prebiranju te teme, pod tem imenom jo pa nisem našel na spletu. Hvala ostalim za odgovor. 

pred 15 minutami, maus pravi:

hmmmm ... kaj pa če nekateri nočjo v roza barvo :hmm:

greš v modro :P daaa

pred 7 minutami, vandrovec pravi:

Kje prespati je tole na tem območjuAshampoo_Snap_2020_08.06_16h04m20s_001_.thumb.png.4e505144287a9866d92367b2d4f4288a.png

Se ne gre zato, da ne bi našel nastanitve v tej okolici, ...sem že bil v Selinah, menda Niko. Radoveden sem bil za Mileno, ker je velikokrat omenjana v tej temi, menda vsi motoristi spite pri njej po prebiranju te teme, pod tem imenom jo pa nisem našel na spletu. Hvala ostalim za odgovor. 

ni res preveri še 1x (apartmani Luka)

Pravkar, hajamoto pravi:

A to "spite" vsi naenkrat pri Mileni, ali eden po eden.🤔🤔

včasih je gneča :P

pred eno uro, izibajker pravi:

Če bo pa še bajkers uelkom tablo postavil, se zna zgodit, da mu promet v segmentu mototuristov še naraste... 

Npr. tako? :lol1:

Swingers Club Anaconda – Rovinj – Swinguj.com

• 2 weeks later...