Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred eno uro, kronik pravi:

Necu vise ono pod 3..... 

3EC48760-2365-42FF-97C9-DC06945757AC.jpeg

:Jutarnji list24sata

predstavniki MSja okoupirali jadransku magistralu :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

93412177_2636923193251493_2209971036995190784_n.thumb.jpg.eecadbbe086cde6b99cbf92b30276673.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, izibajker said:

 

Bi prosil @kronik-a, če nam lahko (v vsebinskem smislu) opiše ti dve fotografiji. Nekaj možnih (ne pa tudi nujno pravilnih) izhodišč bi lahko bilo:

1. Prva fotka je namenjena analizi in raziskavi morske flore in favne, druga pa reklamira (popularni) cafe bar.

2. Prva fotka bo mastno honorirana s strani turistične zveze. Druga pa s strani proizvajalca motorjev.

3. Obe fotki sta namenjeni, da se cedijo sline forumašem, ki trenutno tja dol ne morejo.

4. .....

 

 

5. Pošto niste slušali @Tex-a i niste zatvarali/zaključali ove teme, dok ste još imali neke šanse, evo vam sada ... slinite se Janezi, sliiiiniteeeeee seeeeee ..

Edit: ma dobro, nadok(nadičemo)nadili bomo mi to, brez skrbi .. ;)

Ps: radi se mejmo ..

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 minutes ago, kronik said:

vrlo ugodan dan. vrlo ugodno drustvo! 

Hvala tudi vama za druženje, ampak me je koštalo skoraj pol Contijev ....? Pa na vsakem postanku sta nekaj merla gume pa pisala...pol  pa jaz pogledam moje, itak čist posvalkane, pa ravno nove sem dal gor... Pol pa rece @kronik "ajmo sutra za Makarsko" jao..... mu rečem, mam dost ?? 

91021378-D3FF-44F2-A72E-D2AE37083FB4.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 9. 4. 2021 ob 13:34, DAMI34 pravi:

ma to ni problem, poglej kdaj maš hitre teste v občini pa kje (kar vem so gratis). Za nazaj mora bit pcr..al je spet kaka sprememba?

 

Lahko gremo, predhodno predlagam še preverjanje situacije zahtev države kamor potujete, da potem ne bo jok in stok, pa še pogoje za domov, da ne bo karantene

Samo sms o opravljenem brezplačnem hitrem testu ne bo dovolj....se bo treba potruditi še s potrdilom, ki pa ti ga na teh testiranjih ne izdajo. Natisneš si ga pa lahko s portala zVEM, če imaš digitalno potrdilo.

https://www.avtokampi.si/novice/hrvaska-prehod-meje

Pri hrvaški policiji smo preverili ali je SMS obvestilo o negativnem hitrem testu dovolj. Sporočili so nam, da SMS ni dovolj, ker iz njega niso razvidni vsi potrebni podatki. Potrebno je imeti pisno potrdilo ali pa vsaj mail, ki ga je izdala zdravstvena ustanova / laboratorij in mora vključevati podatke o testirani osebi, vrsti testa, proizvajalcu testa, datum in čas testiranja ter ustanovi oz. zdravniku, ki je naredil test. Potnikom svetujemo, da za potrdilo zaprosijo izvajalca testa ali pa si ga natisnejo iz zdravstvenega sistema zVEM, vendar je potrebno digitalno potrdilo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Loba pravi:

Hvala tudi vama za druženje, ampak me je koštalo skoraj pol Contijev ....? Pa na vsakem postanku sta nekaj merla gume pa pisala...pol  pa jaz pogledam moje, itak čist posvalkane, pa ravno nove sem dal gor... Pol pa rece @kronik "ajmo sutra za Makarsko" jao..... mu rečem, mam dost ?? 

91021378-D3FF-44F2-A72E-D2AE37083FB4.jpeg

Si vsaj zmagal? :) 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, kronik pravi:

Ruzno i hladno vrijeme u Makarskoj. 
Niti 20 stupnjeva C. 

image.jpg

bolje: "Ruzno i hladno vrijeme u Makarskoj. "

kot 100 sonc doma :P

 

pred eno uro, Snečer pravi:

Si vsaj zmagal? :) 

as kdaj vidu da H2 ne bi? :P

 

  • Srček 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, kronik pravi:

Zasto smo naopako postavljeni ??? 

Zato što je več neko vrijeme sve okrenuto na glavu...:lol1:

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po zadnji sliki ( Loba ) sodeč si nelegalen ( v prekršku ), prepoved vožnje za vsaj I skupino vozil .......

 

Popravljeno . Popravil Lipstick
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, kronik pravi:

Zasto smo naopako postavljeni ??? 

zato, ker je jadranka za nas ostale smrtnike čisto drug svet :P

(tako včasih zajebava uploud z androidnega founa, če si ga obrnil kotra ko si slikal)

pred 1 uro, Lipstick pravi:

Po zadnji sliki ( Loba ) sodeč si nelegalen ( v prekršku ), prepoved vožnje za vsaj I skupino vozil .......

 

H2sx gre tok hitro, da pride že v drugo skupino vozil :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Snečer said:

Edina razlaga je, ker so "narobe" vozili, torej divjali.

Snecer - bez ove izjave ne bi bio ti..... samo kako znas da smo divljali? pratis nas?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, kronik pravi:

Snecer - bez ove izjave ne bi bio ti..... samo kako znas da smo divljali? pratis nas?

Po gumah vidim, med drugimi indici. Snemalec s kamero pa itak ne bo upal objavit :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Snečer said:

Po gumah vidim, med drugimi indici. Snemalec s kamero pa itak ne bo upal objavit :) 

gume nisu moje! 
Conti ima tendenciju runjenja! uvijek je i bilo tako.

Snimatelj nece postati - poslije proucavanja linije voznje i brzine kretanja da naucis nesto!? To tek kada platis grill plate kod Marije - Pension Kanonir u Spodnje Jezersko! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, kronik pravi:

gume nisu moje! 
Conti ima tendenciju runjenja! uvijek je i bilo tako.

Snimatelj nece postati - poslije proucavanja linije voznje i brzine kretanja da naucis nesto!? To tek kada platis grill plate kod Marije - Pension Kanonir u Spodnje Jezersko! 

road attack, sploh ne cveti tako kot bi sport attack al pa katera druga SS pnevmatika. (h2SX je peršing) to je isto kot bi hotel da ti dunlop rodsmart cveti. Ubijal bi jo na mrtvo, medtem ko bi Mitas EV (tist kar maš ti) ali kaj podobnega, bilo podobno gumi s piste.

ps. to je samo privat insajder info :D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snečer pravi:

Video bi vse razjasnil in nam pokazal letošnje kadre iz Jadranke :) pa mogoče koga postavil na laž.

 

nehi klicat video, že mene so na MS raztrgali, pa sem lepo vozil :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!