Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

19 hours ago, Snečer said:

Video bi vse razjasnil in nam pokazal letošnje kadre iz Jadranke :) pa mogoče koga postavil na laž.

 

Snecer - usao sam u godine gdje ja ne moram nikome niste vise dokazivati, razjasnjavati, pokazivati ili sto drugo. 
Prestar sam ja za takve provokacije. Mozda ti neka druga upali. Ova zasigurno nece. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 hours ago, DAMI34 said:

road attack, sploh ne cveti tako kot bi sport attack al pa katera druga SS pnevmatika. (h2SX je peršing) to je isto kot bi hotel da ti dunlop rodsmart cveti. Ubijal bi jo na mrtvo, medtem ko bi Mitas EV (tist kar maš ti) ali kaj podobnega, bilo podobno gumi s piste.

Tole je napisano malo na pamet, brez izkušenj? Na Jadranki tudi Road Attack nadpovprečmo cveti, sploh pa pri vožnji s štilom v riti.  Ne rabiš H2 ali RR za tako svalkanje, pa tudi ne rabiš biti pretirano hiter. Enostavno se RA nadpovprečno svaljka. Roadsmart pa RA sta dva različna svetova, tudi Angel GT ni primerljiva z RA. Ne meči vse touring gume v isti koš.  Marsikatera SS guma se šele dobro ogreje, ko RA že na polno cveti. Idealno za pred gostilno.. :) 

Popravljeno . Popravil XTR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp... kljub predlagani menjavi vzmetenja in da nisem nek divjak, lepo cvetela RA.. super guma :) 

 

20181011_134033.jpg.6babf2db895162e3f02ea56c9b908540.thumb.jpg.99ffc8d28d10ff6f709936141bae7fa7.jpg20181011_114755.jpg.ec365cb0d44dcbed4a72ee596e92dced.thumb.jpg.70683648e74eaaface5688460201e2a5.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, XTR pravi:

Tole je napisano malo na pamet, brez izkušenj? Na Jadranki tudi Road Attack nadpovprečmo cveti, sploh pa pri vožnji s štilom v riti.  Ne rabiš H2 ali RR za tako svalkanje, pa tudi ne rabiš biti pretirano hiter. Enostavno se RA nadpovprečno svaljka. Roadsmart pa RA sta dva različna svetova, tudi Angel GT ni primerljiva z RA. Ne meči vse touring gume v isti koš.  Marsikatera SS guma se šele dobro ogreje, ko RA že na polno cveti. Idealno za pred gostilno.. :) 

no prou, hotel sem poudarit, koliko bolj bi cvetele še bolj športne gume, ker pri teh "kao turing" in niso vse v istem košu, se bolj brusi kot pa lepi..se globoko opravičujem contiju :P če sem ga užalil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni ob zmerni vožnji CSA nikoli tako ne cveti na jadranki, ker imam dobro nastavljeno vzmetenje... malo bolj mi zacveti na Grobniku, na jadranki pa samo malo hrapava postane ... očitni nisem divjak :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, maus pravi:

meni ob zmerni vožnji CSA nikoli tako ne cveti na jadranki, ker imam dobro nastavljeno vzmetenje... malo bolj mi zacveti na Grobniku, na jadranki pa samo malo hrapava postane ... očitni nisem divjak :P 

tis za u penzijo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

tis za u penzijo :P

 

to jim tudi jaz pravim, pa pravijo še 4,5 leta za 4.500 penzije :dry: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Snečer said:

Ne zgleda mi to kot neko odraslo obnašanje na cesti. 

Snecer - opet okreces napisano i pokusavas dokazati svoj stav samo na krivi nacin! 

Da ponovim tekst radi boljeg razumijevanja: 
"Snecer - usao sam u godine gdje ja ne moram nikome niste vise dokazivati, razjasnjavati, pokazivati ili sto drugo. 
Prestar sam ja za takve provokacije. Mozda ti neka druga upali. Ova zasigurno nece. 

 

 

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, kronik pravi:

Snecer - opet okreces napisano i pokusavas dokazati svoj stav samo na krivi nacin! 

Da ponovim tekst radi boljeg razumijevanja: 
"Snecer - usao sam u godine gdje ja ne moram nikome niste vise dokazivati, razjasnjavati, pokazivati ili sto drugo. 
Prestar sam ja za takve provokacije. Mozda ti neka druga upali. Ova zasigurno nece. 

 

 

 

 

Tu gor promoviramo varno in zakonito vožnjo. Od tečajev varne vožnje, pravilne uporabe motorja, obrabe gum itd.

Objestna vožnja in dirkanje ter nato provokacije v tej smeri bodo iz moje strani vedno naleteli na pripombo in zgražanje. Upam samo, da koga ne bo zaneslo ob takih fotkah, da sam proba, ker za vse ni računice.

Lepe slike Jadranke, vožnje itd. pa bodo vedno deležne odobravanja. K sreči tu pa tam tudi kaj v tej smeri objaviš.

 

 

pred 4 urami, maus pravi:

meni ob zmerni vožnji CSA nikoli tako ne cveti na jadranki, ker imam dobro nastavljeno vzmetenje... malo bolj mi zacveti na Grobniku, na jadranki pa samo malo hrapava postane ... očitni nisem divjak :P 

Meni tudi Mitas nikoli tako ne zacveti :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Snečer pravi:

 

Meni tudi Mitas nikoli tako ne zacveti :) 

men pa je..še bolj (sori Conti :P )

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal smo v tej temi zašli. Škoda je najlepše ceste na svjeti :P

Kdor jo nažiga in jo dobro, samo kapo dol. Vžno, da ga ne čakam v ovinku. In ko se mi kruza, samo pojdite mimo, da uživam. 

Pogrešam jo :(

 

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23 minutes ago, DAMI34 said:

Mal smo v tej temi zašli. Škoda je najlepše ceste na svjeti :P

Kdor jo nažiga in jo dobro, samo kapo dol. Vžno, da ga ne čakam v ovinku. In ko se mi kruza, samo pojdite mimo, da uživam. 

Pogrešam jo :(

 

tocno to! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, kronik pravi:

tocno to! 

prazno vse a ne..ni turizma, motorjev...škoda

Taka je samo še pozimi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DAMI34 said:

prazno vse a ne..ni turizma, motorjev...škoda

Taka je samo še pozimi

prosle godine smo bili krajem 9tog mjeseca dolje. po meni najbolje vrijeme. 
iako je bilo nesto prometa ali nista specijalno. 
Zato je more jos toplo, turisti su vec otisli a i dalje sve radi! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Znoru bom Hojsej jebo ti pas mater ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, maus pravi:

meni ob zmerni vožnji CSA nikoli tako ne cveti na jadranki, ker imam dobro nastavljeno vzmetenje... malo bolj mi zacveti na Grobniku, na jadranki pa samo malo hrapava postane ... očitni nisem divjak :P 

Ti maš naštiman vzmetenje za svojih 36 kil, pr tem nobena guma ne cvete. ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Frenk 67 pravi:

Ti maš naštiman vzmetenje za svojih 36 kil, pr tem nobena guma ne cvete. ??

pa še vsakih 20km hodi scat, pa valda ne segreje gume :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, Loba pravi:

 V treh dnevih preživetih tokrat na Jadranki lahko govorim samo v presezkih. Razlog je najbrz v tem, da smo ze predolgo zaprti in sem tokrat dozivljal Jadranko kot da sem prvič. V Hotelu odprto vse; spa bazeni restavracija saune šank, lahko posedas v kaficu ob morju in popijes kavico tik ob pisti in najlepsem morju na svetu,  zame itak najlepsa obala in motoruta ever, tokrat se posebej dobro ker je bila brez prometa, srecal samo 2 x bmw xr (testerji pneumatik); 2x Ducati MS; 1x GS star zracno hlajen. Ko objavim fotke tukaj ne potrebujem samopromocije, ampak želim deliti z vami MSovci veselje in radost, ki je posebna in jo na tak nacin dozivljamo zagotovo samo mi motoristi, ker......Jadranka te zasvoji.......?

CBC230AA-E517-4933-A486-B2776D188C9D.jpeg

0AA7B6AA-0254-420F-AB2C-0BEB30BE9D9B.jpeg

4D92BF85-E8BB-44CC-A54D-73620AEF3D52.jpeg

Kako se pa motor obnese? :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Loba pravi:

 V treh dnevih preživetih tokrat na Jadranki lahko govorim samo v presezkih. Razlog je najbrz v tem, da smo ze predolgo zaprti in sem tokrat dozivljal Jadranko kot da sem prvič. V Hotelu odprto vse; spa bazeni restavracija saune šank, lahko posedas v kaficu ob morju in popijes kavico tik ob pisti in najlepsem morju na svetu,  zame itak najlepsa obala in motoruta ever, tokrat se posebej dobro ker je bila brez prometa, srecal samo 2 x bmw xr (testerji pneumatik); 2x Ducati MS; 1x GS star zracno hlajen. Ko objavim fotke tukaj ne potrebujem samopromocije, ampak želim deliti z vami MSovci veselje in radost, ki je posebna in jo na tak nacin dozivljamo zagotovo samo mi motoristi, ker......Jadranka te zasvoji.......?

CBC230AA-E517-4933-A486-B2776D188C9D.jpeg

0AA7B6AA-0254-420F-AB2C-0BEB30BE9D9B.jpeg

4D92BF85-E8BB-44CC-A54D-73620AEF3D52.jpeg

Bravo, končno nekaj brez prepucavanja in pametovanja ter podjebavanja. Privoščim ti, bi pa tut js.... 

Popravljeno . Popravil siks
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, mladench pravi:

Jp... kljub predlagani menjavi vzmetenja in da nisem nek divjak, lepo cvetela RA.. super guma :) 

 

20181011_134033.jpg.6babf2db895162e3f02ea56c9b908540.thumb.jpg.99ffc8d28d10ff6f709936141bae7fa7.jpg20181011_114755.jpg.ec365cb0d44dcbed4a72ee596e92dced.thumb.jpg.70683648e74eaaface5688460201e2a5.jpg

Sicer sem vozil RA2, ampak zame zelo prepričljiva guma, v vseh pogledih, razen kilometrini. Zadnja zdržala malo več kot mitas sf... ca. 5,5kkm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A smo že pogruntali na kak način je najbolj preprosto it čez vikend dol? Nimam dol nepremičnine, nisem bil cepljen, pa tud še nisem zbolel, tak da potrdila nimam.

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bookiras nekje, naredis hitri test s potrdilom in gasa....

Nazaj pa pcr, ce predolg uzivas. Lagano. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, J.a.m.e.s pravi:

A smo že pogruntali na kak način je najbolj preprosto it čez vikend dol? Nimam dol nepremičnine, nisem bil cepljen, pa tud še nisem zbolel, tak da potrdila nimam.

 

 

 

navadni smrtniki smo nevarni, privat ne smemo čez regije, torej tudi na jadranko ne.

Ostali, ki majo nepremičnino ali plovilo, niso nevarni vsaj 3dni :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!