Skoči na vsebino

IV. Slončkova ringaraja oz. MAMUTOVANJE 2012


Dr_Jakob

Priporočene objave

Ljudje, POLETJA JE KONEC, jesen je tu, zima se nezadržno približuje. Sedaj je pravi čas za posezonske razprodaje, kjer lahko kupite topla oblačila, špeh, piwo itd. Hitro v nabavo, da ne bo časa zmanjkalo!!!

Slončki smo že v nizkem štartu. Aja, pa zaključne vožnje pač ne bomo imeli, haha!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljudje, POLETJA JE KONEC, jesen je tu, zima se nezadržno približuje. Sedaj je pravi čas za posezonske razprodaje, kjer lahko kupite topla oblačila, špeh, piwo itd. Hitro v nabavo, da ne bo časa zmanjkalo!!!

Slončki smo že v nizkem štartu. Aja, pa zaključne vožnje pač ne bomo imeli, haha!

Vsi pravi motoristi komaj čakamo da je konec poletja in da pride zima, da se lahko tistih 25 kilometrov pri +5 stopinjah pelemo na prireditev s pedarskim imenom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi pravi motoristi komaj čakamo da je konec poletja in da pride zima, da se lahko tistih 25 kilometrov pri +5 stopinjah pelemo na prireditev s pedarskim imenom.

Seveda. Vsekakor te pričakujemo tam. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda. Vsekakor te pričakujemo tam. :naughty:

Mogoče celo uletim kdaj (raj kot z avto na winterparty). Sam jebiga ime mi še zmeri na potegne. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče celo uletim kdaj (raj kot z avto na winterparty). Sam jebiga ime mi še zmeri na potegne. LP

No, super. Sam da prideš. No, vidiš, da zna bit tud tako ime zabavno, če si dvoumen :D:whistle:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

...dejte organizatorji začet mal migat, da vam uspe organizacija mal boljše kot lani...ne vem no, a je tako težko?!?!? ....še zdej mi ni jasno, kako ste lahko lani SNEG pozabli doma!!! :rtfm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...dejte organizatorji začet mal migat, da vam uspe organizacija mal boljše kot lani...ne vem no, a je tako težko?!?!? ....še zdej mi ni jasno, kako ste lahko lani SNEG pozabli doma!!! :rtfm:

... pa krofe... :(

Popravljeno . Popravil domina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pa krofe... :(

:grrr Krofi je pa bolj'š, da so po večerji čis't sveži pa še topli prišli... :grim ...kdo ve, morda bodo tokrat tut... :oops:

Popravljeno . Popravil rdeci_vragec
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

...pa še najboljši šotor maš :naughty: Upajmo, da bo tokrat kej snega, da se nam ne bo pijača segrevala v kozarcih :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

no, zaj ko bo blizu mene , bom tud prnesu kljun tja, sam prespat pa ne mislim, mi revma ne dopušča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js pridem, če je ta nova lokacija nekje bogu iza leđama u hosti.

Če je pa to pr kaki vikendici, pa ni to to!

Kaka slika nove lokacije za teaser???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni3ous:

Delno je oboje. Ne bom rekel, da ni zraven vikendice. Je pa ravno toliko dalec stran od normalnih poti, da je še vedno dokaj izziv.

Sploh pa: ni niti tak problem, da bi bilo v nemogoči vukojebini, pozimi bo tudi ta madakam po mojem poskrbel za dovolj zanimiv izziv. Vseeno pa moram poudarit, da je zadeva tako zamisljena, da ni izključno za offroaderje. Jaz na svoji Futuri definitivno pridem gor brez večjih problemov. Tebi verjetno to ne bo v poseben izziv.

p.s. Če bi rabil izzive, pa lahko še vedno probaš po nespluženih poteh prit na cca 20minut (po suhem) oddaljeno Roglo. :naughty:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda lepo!

A se potem spi v hiši, na seniku itd?

Glede izziva se pa ne sekiram, če bi želel bi odvozil kako traso kot predlagaš.

Če bo dovolj drv pol pridem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šminker!!!

jaz sem mislil da bomo bivakirali... za šotor nimam prostora na motorju!

Laris je rekel, da pride. Bosta skup zgradila bivak.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nema senika al hiše. Slikan je travnik!!! Spi se v šotorih!!

Saj niste resni? A zdej bom zmrzavu in se prekucavu po cest, zato da bom pol šel spat.

Ma kdo pa dans še spi,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TONTO: Ti dam skorajda prav. Itak sem si zadal nalogo, da bom tokrat zasedel plac ob ognjišču in tam "spal" vsaj 1 uro na noč!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!