Skoči na vsebino

IV. Slončkova ringaraja oz. MAMUTOVANJE 2012


Dr_Jakob

Priporočene objave

Pr tok truda bi blo pa že greh, da se človk ne bi oglasu...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr tok truda bi blo pa že greh, da se človk ne bi oglasu...

Oglasu al bil z nami cel vikend? :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skrajno uspešna delovska akcija slončkarjev.

Sedaj samo še čakamo na datum, ostalo je ferajt!!!

Pridni!

Kaj pa je to na eni sliki nikjer snega le na cesti...??

A ste ga tam iz bankin in hoste na cesto pokidal?

Lepo pripravljate tole ni kej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.timeandda...0&sec=00&p0=736

Ekola, da vas prestrašim kako malo časa vam je samo še ostalo za pripravo vseh prepotrebnih reči za IV. SLONČKOVO RINGARAJO!

zanimiu kako nam gre life hitr preč .. :smoke:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimiu kako nam gre life hitr preč .. :smoke:

Jp, res je.

Glih zdej bo spet noulet, k se mi zdi da je tko hitr okol, kot da bi bil vsake 3 mesece.

Druščina kake aktivnosti kej zganjate na tem dogodku?

Od kere ure naprej se v petek že zbirate.

Kaj se kej ponavadi kuha, peče itd.

Daj mal se pohvalite z aktivnostmi, da nakurite še kakega za udeležbo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kere ure naprej se v petek že zbirate.

Ahh, sem na odštevalniku videl uro 12.00, vse jasno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, res je.

Glih zdej bo spet noulet, k se mi zdi da je tko hitr okol, kot da bi bil vsake 3 mesece.

Druščina kake aktivnosti kej zganjate na tem dogodku?

Od kere ure naprej se v petek že zbirate.

Kaj se kej ponavadi kuha, peče itd.

Daj mal se pohvalite z aktivnostmi, da nakurite še kakega za udeležbo!

V petek, 17.2. mislim, da se bomo zmenili za zbor na Trojanah okrog 11h-12h (dokončno se bomo zmenili tik pred zajci) in potem vas bo Marcel pripeljal vse skupaj kot račke na prostor prireditve. ("Naša četica koraka" stil.) Zamudniki se bodo pač morali sami potrudit okrog navigacije :D, kar pa tudi ne bo tako težavno, saj bo od Vitanj naprej na vsakem pomembnem križišču usmerjevalna tabla z našim logotipom.

Aktivnosti? Hmm..najprej priprava skupnega prostora, torej treba bo bale prenest na prostor, pripravit kurišče, steptat parkplac, postavit šotore, itd., sledijo aktivnosti kot so izdelava rumenega snega, moška varianta klicanja dežja, primerjalni test žganjic, posledično tudi tekmovanje v uspešnem klicanju jelenčkov, poleg tega pa (odvisno od količine snega) tudi par aktivnosti, ki so manj neokusne :D , npr snežni burnout, vlečenje vrvi z motorjem, tekmovanje za najlepši padec dneva, izdelava sneženega motorista,...

Kar se tiče kuhanja je pa tako: v osnovi vsak prinese s seboj, kar misli jest in pit. Se nas pa vsako leto nabere nekaj, ki namesto klasičnih klobas in kruha rajši skup vržemo finance in pripravimo kaj bolj gurmanskega. Lani smo tako v petek pripravili pečenice, kislo repo in ajdove žgance (vse made in doma spacano), za letos pa se imamo namen dobit enkrat (najbrž bo ta datum sobota, 4.2.2012) na Trojanah, da skup spijemo kako kavico, utamanimo kakega Strojana in se dokončno zmenimo za menu.

MORAM PA šE ENKRAT IN šE STOKRAT POUDARIT: NAJRAJE VIDIMO, DA TISTI, KI PRIDETE NA SLONČKE, PRI NAS TUDI PRESPITE. Pri tem morate upoštevat, da boste ob obisku verjetno nekaj spili(mogoče celo več kot bi bilo priporočljivo) in je posledično pot domov riskantna.

In pa še ena zadeva, kar se tiče prihoda in ostajanja: DOLOČENO šTEVILO VAS RAZMIšLJA V STILU: "KAR BO PA BO, ČE BOM PRESPAL, BOM ŽE NEKAKO." MORAM VAM PA VSEKAKOR šE ENKRAT IN STOKRAT POUDARIT, DA VAS TAKO RAZMIšLJANJE PRI SLONČKIH LAHKO SPRAVI V TEŽAVE. MORATE SE NAMREČ ZAVEDAT, DA SE SLONČKOVA RINGARAJA DOGAJA NA 1100m NADMORSKE VIšINE IN DA TU NI HECA, SAJ SE TEMPERATURE PONOČI SPUSTIJO TUDI DO -15 ALI CELO NIŽJE. PRI TEH TEMPERATURAH PA MORAš IMET OPREMO KOT SE šIKA. Za vse tiste, ki imate namen prespat, obstajata v bistvu 2 varianti: - kupiš ali sposodiš si pravo alpinistično zimsko spalno vrečo ali pa - si kupiš ali sposodiš torbo, v katero windsurferji spravljajo svoje deske. Vreče za surf lahko dobim precej ceneje kot normalno (30€ namesto 110€), samo mi je pa treba povedat (040351469 Jaka), da jih naročim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, skoraj bi pozabil. Skorajda verjetno bomo tudi tokrat nahecali našega strokovnjaka za preživetje v naravi, da nas nauči še kak trik, da nam pomaga postavit kak bungalov, tipi, hotel iz naravnih materjalov in da nam pokaze kako je treba pozimi z golimi rokami ujeti jelena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

, posledično tudi tekmovanje v uspešnem klicanju jelenčkov,

MORAM PA šE ENKRAT IN šE STOKRAT POUDARIT: NAJRAJE VIDIMO, DA TISTI, KI PRIDETE NA SLONČKE, PRI NAS TUDI PRESPITE. Pri tem morate upoštevat, da boste ob obisku verjetno nekaj spili(mogoče celo več kot bi bilo priporočljivo) in je posledično pot domov riskantna.

In pa še ena zadeva, kar se tiče prihoda in ostajanja: DOLOČENO šTEVILO VAS RAZMIšLJA V STILU: "KAR BO PA BO, ČE BOM PRESPAL, BOM ŽE NEKAKO." MORAM VAM PA VSEKAKOR šE ENKRAT IN STOKRAT POUDARIT, DA VAS TAKO RAZMIšLJANJE PRI SLONČKIH LAHKO SPRAVI V TEŽAVE. MORATE SE NAMREČ ZAVEDAT, DA SE SLONČKOVA RINGARAJA DOGAJA NA 1100m NADMORSKE VIšINE IN DA TU NI HECA, SAJ SE TEMPERATURE PONOČI SPUSTIJO TUDI DO -15 ALI CELO NIŽJE. PRI TEH TEMPERATURAH PA MORAš IMET OPREMO KOT SE šIKA. Za vse tiste, ki imate namen prespat, obstajata v bistvu 2 varianti: - kupiš ali sposodiš si pravo alpinistično zimsko spalno vrečo ali pa - si kupiš ali sposodiš torbo, v katero windsurferji spravljajo svoje deske. Vreče za surf lahko dobim precej ceneje kot normalno (30€ namesto 110€), samo mi je pa treba povedat (040351469 Jaka), da jih naročim.

in da nam pokaze kako je treba pozimi z golimi rokami ujeti jelena.

komot njemu ujet z golimi rokami ko mu mi toliko jelenov prikličemo ... :alko::beer2::drunk:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In seveda zraven prinesite dobro voljo in kaj domačega žganja.Sj veste,si ga bomo izmenjevali in poskušali.Potem pa jelene klicali :) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In še nekaj zelo pomembnega!

Ne pozabiti doma obvezno opremo za vašega "korenjaka" :boobies: . Torej imate več možnosti...najjača je zadnja!!!

60829710.jpg

60829698.jpg

60829697.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Realnost je precej drugačna kot to, Marcc. V realnosti bomo fanti rabili tole

Tweezlight_In_Pink_Tweezer.jpg

Punčke pa tole: (da bojo lahko ledene sveče razbijale :D )

tomboy-pink-for-a-purpose-hammer.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem če ne bo plundre oziroma snega. Sem za vse sorta pizdarije ampak ravnokar bo motor popravljen in ga nebi rad pred sezono užgal... :D Držim pesti da nebo preveč snega!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najverjetneje hitrostnih rekordov na trasi res ne bo nihče postavil (jaz in moj ex atv raptor, oba na substancah, sva le hitrostni legendi okraja).

klanca ni pa nobenega omembe vrednega, saj se na lokacijo sicer brez problema pride z avtom na sprednji pogon z letnimi gumami brez uporabe snežnih verig.

tako da za slončke z motorji tudi ne bo bistvenih problemov.

sicer pa, cesta bo splužena, do makadamske podlage s strani ata slončka dodatno ročno postrgana v širini cca 120cm in še dodatno posipana, kar je že vse dogovorjeno z občino in pogodbenimi vzdrževalci cest.

jaz že vršim aktivne treninge in izvajam znanstvene raziskave za ta dogodek.

-na malo potrebo hodim ven na mraz, hlače odpenjam in po premraženemu mednožju brožim z onimi najtadebelejšimi rokavicami.

-ugotavljam, koliko moram spiti, da se v sneg podpišem z imenom in ne z vzvedkom. zajebano spoznanje, da če piješ tisto, kar ne zmrzne, moraš za 6 črk toliko spiti, da že črke pozabiš...

-danes grem k sosedi na intimna doživetja z eno ovčko, da vidim če sem slučajno na volno alergičen. pa da za potem vem če si lahko volnene nogavice ubodem.

ta moja alergija na bombaž in usnje, ja ta pa je še nerešljiv problem zaenkrat... upam, da bo moja terapevtka s posebnimi vertikalnimi masažami odpravila to težavo...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vprašaj vseh tistih 10tisoč + udeležencev elefantreffena.

jaz grem zato, ker se bomo zagotovo imeli fino. ker bo odklop. več o bistvu ti bo zagotovo ata kosmati slonček napisal.

sicer pa tudi jaz ne bom spal na prostem pod milim nebom, čeprav se najdejo tudi taki zanesenjaki.

jaz bom najmanj bivakiral, najvrjetneje pa šotoril...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiva prireditev, v čem pa je poanta, da mora biti pozimi? Še partizani so si naredili bivake.

Poanta je v tem, da se ti pijača ne segreje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In tudi ti ni vroče kot poleti :) . Če bo res tako idealno kot upam si boste morali zjutraj pir odtalit pri ognju.Si že kje to delal.Vrjetno ne.To so doživetja ki jih ne pozabiš.Že nasploh se malo motoristov pozimi vozi.Potem pa je takole;če prideš gor z motorjem (slončkov plac) si CAR,če prespiš eno noč si ODFUKAN CAR.Če pa prideš z motorjem in ostaneš vse tri dni pa postaneš SLONČEK :D .

Vrjemite mi,ne bo vam žal.To so res doživetja!!! Pa še družba teprava,ogenj,......Bi bil greh če ne bi prišel :lol: .

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaka,malo manjši kladivo bi pa lahko svetoval puncam.Na fotki je velik kladivo,da si ne bi katera kej naredila :) To je za ledenike razbijat :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaka,malo manjši kladivo bi pa lahko svetoval puncam.Na fotki je velik kladivo,da si ne bi katera kej naredila :) To je za ledenike razbijat :D

če ji je prevelik naj si pa kaj drugega trdega najde za sveške potolčt ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!