Skoči na vsebino

spanje po slo in po tujini


togrumi

Priporočene objave

mene zanima, če bi mi kdo lahko znal pomagati, oz., kaj o tem mislite ostali: imam idejo, ponudil bi 2 sobici, se pravi 4 postelje motoristom, za eno ali dve noči-zastonj (tudi zavetišče za motorje-garažo), skupaj z nasveti, kaj se pri nas splača pogledat-znamenitosti,...ne vem ali to že obstaja, slišal sem za kavčsurferstvo, ampak je za nas motoriste tudi kaj podobnega? fjn bi blo, če bi lahko kje prespali zastonj in bi bili naši motocikli na varnem.en kup dobrih lastnosti-spoznavanje ljudi, cenejše potovanje, gostitelj te usmeri v oglede znamenitosti, dobrih restavracij, živjlenja domačinov,...mogoče še kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima, če bi mi kdo lahko znal pomagati, oz., kaj o tem mislite ostali: imam idejo, ponudil bi 2 sobici, se pravi 4 postelje motoristom, za eno ali dve noči-zastonj (tudi zavetišče za motorje-garažo), skupaj z nasveti, kaj se pri nas splača pogledat-znamenitosti,...ne vem ali to že obstaja, slišal sem za kavčsurferstvo, ampak je za nas motoriste tudi kaj podobnega? fjn bi blo, če bi lahko kje prespali zastonj in bi bili naši motocikli na varnem.en kup dobrih lastnosti-spoznavanje ljudi, cenejše potovanje, gostitelj te usmeri v oglede znamenitosti, dobrih restavracij, živjlenja domačinov,...mogoče še kaj?

mislim da je kavčsrfanje kar ok in da za motoriste ni potrebna ena nova verzija "kavčsrfarstva". Pač poveš

da imaš bikers welcome kavčsrfarstvo :D

drugače mora biti pa to fina zadeva, posebno ko kavč išče (ponuja) kaka :boobies: ali dve :boobies: :boobies:

neki so se tukajle razpisali:

http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=341311

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

togrumi - imaš dobro idejo...

En tak tič je tudi Jorge (& Monika) iz Azula v Argentini, kakšnih 400 km južno od Buenos Airesa.

Oddaja(ta) prenočišče "ZASTONJ"!! Lahko pa v Donation box vržeš kakšen cvenk, s katerim pomagaš naslednjim potepuhom "preživeti.". A je vse na prostovolni bazi. Lahko se na dvorišču tudi zakampiraš. Na voljo imaš garažo z orodjem, da popraviš, kar se ti je zvilo ali odletelo na patagonskih kolovozih. Skratka, dobra duš'ca za nemirne potepuhe. ... In Rok iz Velikih Lašč: "Od pingvina do Eskima" to dobro ve.

Hoj

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na prejšen post še tele slike:

No, sedaj pa dozidava, oz. (je dozidal) še dodatni prostor za vse tiste, ki se boste oglasili!

usluge namejata motoristom, biciklistom, pešakom in... Skratka, svetovnim "kolovratnikom" in vsem, ki se jim jebe služba, norme, dom in "udri brigu na veselje"... :drunk::music4::beer2:

post-4472-0-84635800-1307908407_thumb.jpg

post-4472-0-22101000-1307908449_thumb.jpg

post-4472-0-68366900-1307908490_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!