Skoči na vsebino

Malaguti madison k400


Priporočene objave

Zdravo, pri omenjenem motorju mi nekje pušča olje, masten plastičen pokrov variomata in zadnja feltna, je imel kdo podobne težave in kako jih rešiti

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, pri omenjenem motorju mi nekje pušča olje, masten plastičen pokrov variomata in zadnja feltna, je imel kdo podobne težave in kako jih rešiti

lp

Semering v prenosu(samo ugibam)lahko ti bremz olje pušča na zadnji klešči?Na pamet NO GO :headbang: ,če bi dal slikco mogoče?Razkoplji pakrov variomata,pa se morda pokaže lokacija :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Semering v prenosu(samo ugibam)lahko ti bremz olje pušča na zadnji klešči?Na pamet NO GO :headbang: ,če bi dal slikco mogoče?Razkoplji pakrov variomata,pa se morda pokaže lokacija :naughty:

Zdravo, malo pozno ampak vseeno, problem rešen, spustil zadnji levi amortizer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 let pozneje...

Pozdrav imam dotični skuter in imam težavo da se mi števec kar med vožnjo resetira torej padejo obrati in hitrost na ničlo in to se zgodi recimo 10x med vožnjo potem pa je normalno naprej? a ve kdo v čem je težava? težava imam tudi da ko se vozim in ga vgasnem (pri trgovini npr.) ga pol ne morem vžgati... sploh noče verglat... po 20 min recimo pa 10 poskusi pa zavergla in vžge? a ve kdo zakaj to dela? a je to elektronika ali kaj drugega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!