Skoči na vsebino

Dodatne tačke za MP3


Priporočene objave

Nc hudga mislu...hehe...na touringu, je sedez ze kar dobro izboljsan, bi pa tudi sam dodal naslon za voznika...

Gobica...a ni moped ze v stalci...hehe...pod avatorjem se vedno prihaja domov....

Je že v štalci je, joj kako je lep. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem mislu takle sedež

sem se dons pogovarju s sodelavcem, pa je reku, da bi blo za tak sedež kr orenk predelat originalni al pa narest nov sedež, kar potegne s sabo določene stroške.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem se dons pogovarju s sodelavcem, pa je reku, da bi blo za tak sedež kr orenk predelat originalni al pa narest nov sedež, kar potegne s sabo določene stroške.

Ej včasih je udobje več vredno ,kot denar.Seveda pa ne smeš spet pretiravat.da ni presenečenj pa se vedno pozanimam za pred račun.Tako,da se dobimo se dogovorimo in to je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej včasih je udobje več vredno ,kot denar.Seveda pa ne smeš spet pretiravat.da ni presenečenj pa se vedno pozanimam za pred račun.Tako,da se dobimo se dogovorimo in to je to.

važi, sporoči kdaj boš imel čas da greva na :beer2: :beer1: :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri dopoldne pridem v Ljubljano od 8 d0 10 ure a se dobiva v lepo je biti sosed :beer1:

Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri dopoldne pridem v Ljubljano od 8 d0 10 ure a se dobiva v lepo je biti sosed :beer1:

sorry :cry: , nisem vidu tvojga sporočila, se lahko zmenva za kakšen drug dan :) . Lepo je biti sosed je ob nedeljah zaprt, na žalost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

sem hotel sem samo vprašat, glede sedeža če kupiš drugi sedeš, ki ni original. Ker original ima senzor skrit v sedežu ko blokiraš gume in ne sediš gori ne moreš sprostit kolesa. To je narejeno zaradi varnosti in to me zanima če imajo tudi drugi sedeži ali se reši kako drugače reši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

sem hotel sem samo vprašat, glede sedeža če kupiš drugi sedeš, ki ni original. Ker original ima senzor skrit v sedežu ko blokiraš gume in ne sediš gori ne moreš sprostit kolesa. To je narejeno zaradi varnosti in to me zanima če imajo tudi drugi sedeži ali se reši kako drugače reši.

Sej jest ne bom kupu druzga, samo malo bom original predelal, malo dodl gobe na sedalni del in malo bo gobe za naslon.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri mojem pa ne deluje gas dokler se ne vsedem gor.Hojla za enkrat ne bom popravljal sedeža.Mogoče bom motor prej prodal. Potm pa gremo na 500 :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ejga po prvem se bom lotu naredit prototip cena po dogovoru :OK:

Pozdravljen zanima me če je kdo že naredil te tačke in kolko je bila cena.

L.P.Mk mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

take tačke so navoljo samo po naročilu iz ZDA, kolikor je meni znano, ne vem pa če jih je že kdo kupu. cena je okoli 120 dolrajev to je okoli 100 euoru. tud jese sem jih hotu nabavt pa sem pol vidu kaj naredi na skuterju če imaš malo pretežke noge, malo pobrskaj po strani modernvespa pika com pa boš vidu. jest jih nebi montiru gor, ker bi blo treba narest še določene ojačitve na okvir MP3ja, da bi ble kolikor tolko dobro pritrjene.

LP hoyla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pozdravljen zanima me če je kdo že naredil te tačke in kolko je bila cena.

L.P.Mk mare

Meni jih je en celjski kovinar, potem ko sem mu pokazal to ameriško skico, bil pripravljen narediti za 150-200€...

Sem se zahvalil.

lpF

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni jih je en celjski kovinar, potem ko sem mu pokazal to ameriško skico, bil pripravljen narediti za 150-200€...

Sem se zahvalil.

lpF

Toel je pa malo preveč za nekaj pleha zvit in narest 2 vara, za naročilo iz ZDA je potrebno kontaktirat proizvajalca, cena je pa okoli 120 dolarjev + poštnina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

tudi sam sem že sprobaval glede tačk ampak kar narediš ne izgleda lepo..pa tudi v ovinkih bi me strah da mi kje nogo prime ;)...za sedež pa bi tudi jaz naredil kake modifike...če bo kaka slika na razpolago jo kr dajte gor da se malo pomenimo vsi skupaj..l.p

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!