Skoči na vsebino

HJC čelade


Zoolo

Priporočene objave

Samo voda.... pa nikol nc polivu... je pa enkt me mal dez dobu..nc hujsega par minut.... zgleda kot da so zlil not mal silikona in pokrovcek vtisnili not... pa se ocitno ni dobr prijel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja R-pha 10 nima teh problemov. Pa je še brez +. Pa tudi kar nekaj nalivov ma za sabo. Sicer pa majo 5 let garancije. Nazaj v trgovino pa naj zrihtajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so pa menjali tale zracnik, ker mi je padla na tla in to ravno na tisti kolescek pa se je zlomilo. Prvic ko so mi zamenjali (konec aprila) se je v roku 10 dni to odlepilo, pa sem se zmenu se enkrat  v BS centru da mi porihtajo. Baje so jim iz HJC poslali neko novo zadevo za prilepit to gor, sedaj pa drzi kot pribito. Tko da poklicte tja in se zmente.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men moja hjcjka nč ne nagaja ... dve 10-ki imam .. pa sm jih metu po tleh, pa je kr vse na svojem mestu ... bom šu še tretjo kupt :D

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men moja hjcjka nč ne nagaja ... dve 10-ki imam .. pa sm jih metu po tleh, pa je kr vse na svojem mestu ... bom šu še tretjo kupt :D

 

:krneki:

Očitno sem mel jaz srečo in je na pravo točko padla :) drugace pa zelo zadovoljen in bom tudi naslednja HJC :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nova pridobitev..HJC rpha 10+ 2015 :P:OK:

117589643832355752040241.jpg117872543832353885373768.jpg117806053832354652040351.jpg

In pa stara...žal še sam za spomin po Highsiderju na pisti..svojo je naredila in mi tako rešila glavo pred morebitnimi poškodbami!..tako da ne šparat na čeladah..dam raje 500e pa vem da je glava varna kr še mi je sam zdravnik rekel da če nimaš dobre in dosti vredne čelade da se bolše ne voziš po cesti/pisti..kr imaš samo eno glavo!! :)
 :117211353813479553927866.jpg

Popravljeno . Popravil NinjaRider04
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oba z ženo HJC IS-17 zelo zadovoljna imava tudi komunikacijo,pogovarjava se brez problema(ni prehrupna)-(žena včasih je :kva2: ).je pa res problem zračenje,pa se da tudi to preživeti.

Za ta denar sem dobil več kot sem pričakoval

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Se še komu dogaja na HJC čeladi, da se ob strani vizirja vidijo male razpokice? Se to splača reklamirat, gledena to, da je čelada stara par mesecev in ni nikoli padla po tleh?

 

22641848.jpg

Popravljeno . Popravil Damo001
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se še komu dogaja na HJC čeladi, da se ob strani vizirja vidijo male razpokice? Se to splača reklamirat, gledena to, da je čelada stara par mesecev in ni nikoli padla po tleh?

 

22641848.jpg

 

men se ne ...

pejt vprašat .. v BS so zlo prijazni fantje.

 

lp

 

Maus

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm jo vzel v loteks-u, tko da bom najprej njih vprašu kako je s tem. Se pa to pozna na obeh straneh in se bojim da se bo čez čas preveč razširilo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne gre za umazanijo (prah, ki ga nase veže statični naboj, potem pa se sprime z vlago) bo to kar napaka v materialu, kar bi na tvojem mestu reklamiral.

Še prej pa poglej, če se da očistiti s krpico, vizir pa menda znaš sneti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

In pa stara...žal še sam za spomin po Highsiderju na pisti..svojo je naredila in mi tako rešila glavo pred morebitnimi poškodbami!..tako da ne šparat na čeladah..dam raje 500e pa vem da je glava varna kr še mi je sam zdravnik rekel da če nimaš dobre in dosti vredne čelade da se bolše ne voziš po cesti/pisti..kr imaš samo eno glavo!! :)

 :

sam v vednost, vrednost čelade ne pomeni, da je bolj varna. Pol cenejša Hjc IS17 (pet zvezdic) ima po SHARPovih testih boljše rezultate kot pa Rpha 10+(samo 3 zvezdice).

Čeprav si lastim rpha10+, nisem pretirano zadovoljen z njo razn tega, da je lahka in zračna ni ravno najboljša izbira za "potovalno čelado"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam fg 17 in rpha 10+ ..    glede razlike v ceni  je fg 17 zelo dobra...  sam večinoma  vozim rpha ker je lažja in manj mi jo premetava na glavi pri visji hitrosti, stoji čist pri miru....

 

ma pa za moje pojme rpha 10 slabo lastnost - zračnik... ki ga v mrzlih dneh zapreš in piha leden zrak notr vseeno...  zato mam skor celo leto prelimano z enim trakom zgornja zračnika....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam fg 17 in rpha 10+ ..    glede razlike v ceni  je fg 17 zelo dobra...  sam večinoma  vozim rpha ker je lažja in manj mi jo premetava na glavi pri visji hitrosti, stoji čist pri miru....

 

ma pa za moje pojme rpha 10 slabo lastnost - zračnik... ki ga v mrzlih dneh zapreš in piha leden zrak notr vseeno...  zato mam skor celo leto prelimano z enim trakom zgornja zračnika....

enako, zalepim, ko je hladno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledam po bolhi za kako čelado za punco (lih neki, za parkrat da vidi če je njej to to, pa če se jo meni da prenašat še na motorju) in mi je padla v oči HJCjka CL-14.

 

a ima kdo kako izkušnjo s to čelado? zgleda malo starejši tip, že izven proizvodnje, pa kot sem uspel ugotovit je bila bolj "nizkocenovna" cca 140dolarjev svoje cajte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce ji bos kupu tezko celado in ji bo se neudobna pa vse not pihal okol in okol pol bo rekla da ni motor za njo :D

Tud ce bo mela sam parkat na let bols da gres vec jih probat in ne prve vzet ces saj bo dobra.... no kukr cs

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne gre za umazanijo (prah, ki ga nase veže statični naboj, potem pa se sprime z vlago) bo to kar napaka v materialu, kar bi na tvojem mestu reklamiral.

Še prej pa poglej, če se da očistiti s krpico, vizir pa menda znaš sneti?

Sem mel že dol vizir in ne gre nič stran...kot da je na notranji strani vrhnji sloj plastike popokal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mel že dol vizir in ne gre nič stran...kot da je na notranji strani vrhnji sloj plastike popokal.

Do prodajalca,imaš vso pravico,če je napaka v materjalu ti bodo menjali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, če ima 5 let. Morala vi pogledati.

Saj sploh ne vem, kaj spada v garancijo :(.

Karkoli se je do sedaj z mojo zgodilo, sem bila kriva sama :(.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma HJC, kva pa vem no, ko po tleh leti, je vse neki spraskan takoj. Pa ne da se vizirja pol odpirat, pa poc bradni del, pa tko. Ampak ajde, sede na buco. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!