Skoči na vsebino

Motor za daljše relacije v dvoje


Sorty

Priporočene objave

pred 4 urami, sesir pravi:

Iz kafica do postle so se tudi na pokritem zadnjem sedezu peljale...:ras:

Ko si imel 20 let............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jaz sem tudi enkrat pozabil zamenjati pokrov z zadnjim sedežem...pa sem v bistvu jest pogruntal, da sem pozabil dat zic gor. Moja bi se še naprej tako peljala.... samo ene dvakrat se ji je zdelo, da ji je rit malo gor pa dol zadrsala....    :P

 

Hja... teli novi mopedi so narejeni v glavnem za enega.

Bo treba odcolat malo več, kot za nakeda...     :D

 

Jaz bi kupil rabljenega  Kawasaki SX 1000 ...ali pa Yamaha Fazer 1000 . Obadva sta super mopeda, "udobne" zadnje sedeže (s tem mislim, da sedež sploh je!) .... pa še solidno vetrno zaščito imata.

...če pa ne maraš plastik, pa obstajata Z1000 naked in FZ1000 naked

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, vandrovec pravi:

Še na velikem GS-u se menda zadaj drsi. Kljub zadnjemu kovčku sem moral še gumeno mrežico za sedež nabavit :huh:

...tista gumena "tribo" mrežica je zakon!

....pa nima veze na katerem motorju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Zivnorc pravi:

...jaz sem tudi enkrat pozabil zamenjati pokrov z zadnjim sedežem...pa sem v bistvu jest pogruntal, da sem pozabil dat zic gor. Moja bi se še naprej tako peljala.... samo ene dvakrat se ji je zdelo, da ji je rit malo gor pa dol zadrsala....    :P

 

Hja... teli novi mopedi so narejeni v glavnem za enega.

Bo treba odcolat malo več, kot za nakeda...     :D

 

Jaz bi kupil rabljenega  Kawasaki SX 1000 ...ali pa Yamaha Fazer 1000 . Obadva sta super mopeda, "udobne" zadnje sedeže (s tem mislim, da sedež sploh je!) .... pa še solidno vetrno zaščito imata.

...če pa ne maraš plastik, pa obstajata Z1000 naked in FZ1000 naked

z1000 tudi ni več enak SXu (ma bolj kot ne klopco zadaj) FZ1 pa je bolje, oziroma bolj podobna oblečeni verziji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, smasher pravi:

Ma gre v štacuno po ta večjega potovalnika pa je, recimo ZZR 1400 bi moral izpolnjevat vse pogoje :D

 

Ce je sopotnica s srcem in dušo za potovanja na motorju, bo zdrzala vsak zadnji zic. Ce pa ni .... bo pa tut na goldi jamrala. :winkiss:

Osebno uzivam na zadnjem zicu. Ce pa  moj ustavi vsaj vsakih 150 km  pol pa sploh ni problem iti na konec sveta .... pa seveda lacna ne smem bit..... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, dr.looney said:

Ce je sopotnica s srcem in dušo za potovanja na motorju, bo zdrzala vsak zadnji zic. Ce pa ni .... bo pa tut na goldi jamrala. :winkiss:

Osebno uzivam na zadnjem zicu. Ce pa  moj ustavi vsaj vsakih 150 km  pol pa sploh ni problem iti na konec sveta .... pa seveda lacna ne smem bit..... :winkiss:

 

Imo ko ciljas na “bo zdrzala”, to ne pele nikamor. In ce dec k bajti prvlece motor za enga, ne sme pricakovat, de bo gospa cela navdusena gor plezala. MojaMoja se je z mano pelala na VTR, prav fajn pa ni blo nobenmu vpletenemu. Letos sva  na SUVu skup prevozila cca 80% sezone. Do letos, morda 20. 30% gotovo ne. Zdej, a sm prav naredu, a je fajn de je nonstop zadej, se ne vem. :D 

 

In ce se ne motim, mate doma xjr. Odskul kravetino z res udobno nizkimi tacami in stolom in pol. Bi skor stavil, da po jurcku km na z900 vsem prisotnim jebes vse po spisku, in s sardinije domow ujagas ryanair. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Kugelschreiber pravi:

 

Imo ko ciljas na “bo zdrzala”, to ne pele nikamor. In ce dec k bajti prvlece motor za enga, ne sme pricakovat, de bo gospa cela navdusena gor plezala. MojaMoja se je z mano pelala na VTR, prav fajn pa ni blo nobenmu vpletenemu. Letos sva  na SUVu skup prevozila cca 80% sezone. Do letos, morda 20. 30% gotovo ne. Zdej, a sm prav naredu, a je fajn de je nonstop zadej, se ne vem. :D 

 

In ce se ne motim, mate doma xjr. Odskul kravetino z res udobno nizkimi tacami in stolom in pol. Bi skor stavil, da po jurcku km na z900 vsem prisotnim jebes vse po spisku, in s sardinije domow ujagas ryanair. 

.... ne motiš se.... :winkiss:

Zato sva z mojim skupaj izbrala motor. :rolleyes:. No jaz sem ga izbrala. 

Na čoperju sva oba trpela ... a nama ni bilo težko , ker sva živela in dihala samo za motor. Dve leti. Potem sva ugotovila , da s tem ne bova prisla dalec. Dragstar 250 pac ni za potovanja v dvoje. 

....in potem je prišla xjr .... ljubezen na prvi pogled..... ne gre od bajte.... nikoli.... :wub:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam svoj sedež in svojo balanco, zato se s takimi problemi ne ubadam.

Mislim pa, da na mojem Z900 ne bi naredila 600 km na dan, na zadnjem sedežu :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, Grut pravi:

kva so me hitr zbrisal...:lol1:

pa dej, vzdržte se mal nabijanja, pliiiiiiiiiis!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

pa dej, vzdržte se mal nabijanja, pliiiiiiiiiis!!!

Priporocali so goldwing in jz sem le dal posnetek ko vse coha...se pravi ni za zacetnika...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, sesir pravi:

Priporocali so goldwing in jz sem le dal posnetek ko vse coha...se pravi ni za zacetnika...

Čohanje še ne pomeni, da ni za 2 osebi. Čoha marsikateri moped, nekateri celo pri solo vožnji.

Sicer pa sem čistil kar vse. Očitno bo potrebno še bolj.

Nekdo je vprašal a bi bil Suziki gsd750 nejked za 2...všeč so mu nejkedi, pa ste prišli do golde in podjebavanja, potem pa še imajo nekateri jajca pa jokat, da sem ga zbrisal.

Naslednji ki pade na mino gre en teden v toplice (to je pa dolga doba če je zunaj dež) :P

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

Naslednji ki pade na mino gre en teden v toplice (to je pa dolga doba če je zunaj dež) :P

Dami jezen :blush:

California je super za dva,pa Harley tut :naughty:

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, Kugelschreiber pravi:

Omg. Bogi clouk. Oziroma...2609B8A9-AD51-4000-A4EC-5D64E1798A56.thumb.jpeg.72168e3d80ec645382b82c5069015222.jpeg

 

 

Le zakaj?.... :?

Obema je všeč in oba uživava v vožnji. Mnogi si kupijo motor zato, da zbezijo od partnerke in potem jamrajo. 

Midva imava oba rada motorje. Jaz ze od malega potem sem navdusila se mojega. Ampak jaz ne vozim , ker sem padla in si ne zaupam več. Uzivam pa na zadnjem zicu . 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, dr.looney said:

Le zakaj?.... :?

Obema je všeč in oba uživava v vožnji. Mnogi si kupijo motor zato, da zbezijo od partnerke in potem jamrajo. 

Midva imava oba rada motorje. Jaz ze od malega potem sem navdusila se mojega. Ampak jaz ne vozim , ker sem padla in si ne zaupam več. Uzivam pa na zadnjem zicu . 

Se pravi, de more clouk na ukaz delat kar se ti ne upas, mas pa glavno beseco. 

Jah.....vsajemu

 

De ne bo nexporazuma   Ko sm bil u fazi nabave, sva mela par testnih in z mano je sla pigledat vse v ozjem izboru  Al niko nema da mi kaze :D 

 

@ciciban ampak tastar r1200r z okroglo luco. Tanov je ze premajhn zadaj. So ga zjebali.  Oziroma te prepricajo v nabavo drazjega gt st rs. Pizde. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K1300r je komot za 2, dovolj močan, cene majo "dokaj"nizke, verjetno obstaja tudi kup opreme (kovčki) da je primeren za potovanja.

In to je moped, ki je pri dimenzijah mnogo izdatnejši kot pa kak Z900, Z800, Suzika 750...itd

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep tastar r1200r podobno kot pri ostalih znamkah se z novimi modeli zadnji sedež manjša. zgleda boljše, uporabno pa seveda malo manj. K1300 je tudi OK.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj ampak sam sem mnenja, da kdor hoče na motor, naj ga vozi sam. Če bi moja kdaj izrazila željo (sicer je že od nekdaj proti motorjem), da bi želela z menoj, bom to gladki ne. Jaz si bom nabavil motor za eno osebo, ona pa naj naredi izpit sama pa vozi.   Da bi pa še motor, ki ga ne vozi, izbirala. Odpade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

29 minutes ago, Arzen said:

Ne vem zakaj ampak sam sem mnenja, da kdor hoče na motor, naj ga vozi sam. Če bi moja kdaj izrazila željo (sicer je že od nekdaj proti motorjem), da bi želela z menoj, bom to gladki ne. Jaz si bom nabavil motor za eno osebo, ona pa naj naredi izpit sama pa vozi.   Da bi pa še motor, ki ga ne vozi, izbirala. Odpade.

Ti dam čisto prov, naj se vozi sama in naj si strpa na motor vse,kar rabi s seboj ...... pa da ne bo zgledal kot, da sem .... sem ji kupil novo CB 1000 RA ( ne ni izbirala sama ), trenutno ima nekaj čez 80 000 prevoženih, res  je nekaj km dodal tudi sin ....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, Arzen pravi:

Ne vem zakaj ampak sam sem mnenja, da kdor hoče na motor, naj ga vozi sam. Če bi moja kdaj izrazila željo (sicer je že od nekdaj proti motorjem), da bi želela z menoj, bom to gladki ne. Jaz si bom nabavil motor za eno osebo, ona pa naj naredi izpit sama pa vozi.   Da bi pa še motor, ki ga ne vozi, izbirala. Odpade.

 

pred 34 minutami, dr.looney pravi:

Ti boš kmalu samski..... :ras:

 

 

pred 22 minutami, dr.looney pravi:

.... le zakaj?..... moj pravi da se nerad vozi sam..... B)

 

pred 9 minutami, Snecer pravi:

to ne pomeni s tabo, lol :)

pa a je lahko katera tema, brez nabijanja?

Vse zgoraj napisane klobase res nimajo povezave s temo.

Arzen, naslov teme je motor za 2 na pa zakaj se hočem voziti sam.

Looney, res ni pomemben njegov FB status.

In res, ni potrebe, da se za vsako stvar nekaj čvekne.

ps. ne replicirat, ne odgovarjat, ne mi čvekat...ker čist mal manjka da bo kdo šel v tople kraje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!