Skoči na vsebino

NAVODILA ZA BURGMANA


Priporočene objave

Zdravo maxi prijatelji!

Sem nov na tem forumu in se oglašam prvič. Pred mesecem dni sem postal lastnik Suzuki Burgmana 650 in se trenutno šele privajam na vožnjo s tem vozilom, tako solo kot tudi v dvoje. Zaenkrat kakšnih večjih težav nisem imel, čeprav sem pričakoval, da bo privajanje zelo težavno. Ker pri nakupu nisem prejel knjižice s tehničnimi navodili se obračam na vas s prošnjo, če mi lahko kdo proti plačilu seveda priskrbi fotokopijo le-teh. Za prijaznost se vam že v naprej zahvaljujem in se že veselim prve udeležbe na skupnem srečanju, ki se je bom seveda z veseljem udeležil.

S prijateljskimi pozdravi

Božidar LAH!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen in dobrodošel.

Če boš želel navodila v SLO jeziku bo resnično treba prositi kakšnega lastnika Burgmana, ki jih ima.

Ali pa pri kakšnem prodajalcu/dealerju poprosit za kakšen izvod oz. kopijo.

Navodila v angleškem jeziku pa se da najti na spletu.

Kaj posebej te zanima ?

LP

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Najlepša hvala za prijaznost. Ob prvem srečanju na kakšni skupni furi se oddolžim.

lp Božo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Živjo vsem skupaj. Sem novi na tej strani in bi rad kakšno informacijo oz. pomoč.Imam burgmana 250 na katerem je manjša napaka,ko je motor hladen mi ugasne,takoj ko ga pržgem.Zato moram vedno ko motor prižgem držati gas da ne vgasne,to traje cca 1min potem pa lahko spustim gas,ko se malo segreje.Zamenju sem elektronski čok vendar nič ni boljše. Zato bi prosu za kakšen nasvet,če je morda imeu kdo podobno težavo . Hvala . L.p

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo vsem skupaj. Sem novi na tej strani in bi rad kakšno informacijo oz. pomoč.Imam burgmana 250 na katerem je manjša napaka,ko je motor hladen mi ugasne,takoj ko ga pržgem.Zato moram vedno ko motor prižgem držati gas da ne vgasne,to traje cca 1min potem pa lahko spustim gas,ko se malo segreje.Zamenju sem elektronski čok vendar nič ni boljše. Zato bi prosu za kakšen nasvet,če je morda imeu kdo podobno težavo . Hvala . L.p

Jaz ima burgmana 400 z istimi simtomi,3x privijem gas preden ga vžgem in deluje.

Lp, P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

pozdravljeni ,.sem nov lastnik suzuki burgmana 400, ker ima par pomanjkljivosti,pa tudi za nekatere stvari sploh nevem zakaj so ,bi prosil če kdo ima navodila v slo,da čez zimo malo poštimam stvari.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni ,.sem nov lastnik suzuki burgmana 400, ker ima par pomanjkljivosti,pa tudi za nekatere stvari sploh nevem zakaj so ,bi prosil če kdo ima navodila v slo,da čez zimo malo poštimam stvari.

Nisi navedel kateri letnik je in model K?

Morda se najde kaj uporabnega.

Kaj sploh te teži pri tem motorju, saj so popolnoma simpl zgrajeni ? Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala morda mi bo tudi to malo pomagalo,rabil bi amortizer za sedež in zajlo ki je sedaj strgana,kdo ve kje to kupim ali je tukaj kakšen ,da se zmenimo.. pa na desni strani ,pri strani ima neko ročko,pa nevem zakaj je ,pa še cel kup stvari ,ki nevem zato bi rabil navodila.

burgman 400 ccm,letnik 2003.

Popravljeno . Popravil magna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala morda mi bo tudi to malo pomagalo,rabil bi amortizer za sedež in zajlo ki je sedaj strgana,kdo ve kje to kupim ali je tukaj kakšen ,da se zmenimo.. pa na desni strani ,pri strani ima neko ročko,pa nevem zakaj je ,pa še cel kup stvari ,ki nevem zato bi rabil navodila.

burgman 400 ccm,letnik 2003.

Na desni pod armaturo je ročka za ročno zavoro, za armotizer ter ostalo me kontaktiraj na GSM in ti povem vse. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no super ,da ma skuter ročno,zanimivo,sem pa našel tvojo tel.št.in te pokličem.hvala zaenkrat, pa tudi nevem kje pada sneg ,če ne pada v kočevju.bay

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Jaz bi tudi potreboval slo navodila oz manual service za burgmana 650 2007 ce lahko kdo pomaga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!