Skoči na vsebino

Husqvarna Nuda 900


simonsi

Priporočene objave

Kot sem že napisal... Čisti seks na kolesih :D. Takšne linije so naredili, da je že kičasto. Prvi pogled je bil razočaranje, vendar vsak trenutek kasneje :huh:^_^:O:wub::pos::l_01:. Evo, to so bili moji občutki. Ceno predvidevam, da bodo dali približno toliko kot Dorsoduro factory + drobiž. Kupim si jo naslednje leto pa če žrem samo kruh naslednjih 5 let.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Čisti seks na kolesih :D. Takšne linije so naredili, da je že kičasto. Prvi pogled je bil razočaranje, vendar vsak trenutek kasneje :huh:^_^:O:wub::pos::l_01:.

uf, oddahnu sm si, sm že mislu da je z mano kej narobe k sm fantaziru o tem bajku :blush:

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je noro všeč...prav zato ker je drugačna.:notworthy: BTW: kdo pa prodaja Huse v Sloveniji? BMW, al je kak drug zastopnik?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav tak zgleda kakor, da se moraš samo po zadnjem vozit! :D

Všečen! :boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

...sem si nudo v živo ogledal v Frankfurtu in samo :wub: , noro res... že na slikah mi je bila všeč, ampak ko sem jo videl v živo, pa samo jezik do tal... res nore linije, detajli, pa ko sediš na njej je tako lepo ozka (že skoraj kot hard endura)... pomojem bo nora igrača ze po ovinkih :rolleyes: ..... sam našparat bo še treba :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Evo. Cene so znane. 10.000 EUR za navadno verzijo in pa 11.500 EUR za R. :ninja: Pišuka. Pa sem mislil, da bo pod 10 jurji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!