Skoči na vsebino

Husqvarna Nuda 900


simonsi

Priporočene objave

moped naj bi bil križanec med nakedom in supermotom, tako da naj ne bi bil neka posebej direktna konkurenca. No aprilija je dosti težja, dukati pa malo podhranjen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ijaaa, stranska sta čist bez veze. Torbe bi pa obdržal. Zdi se mi tudi, da ma ta na sliki širši, udobnejši stol, od une druge, ki je bla na postolju, definitivno pa ma širši stol od dorsoduro1200

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Noben nič ne piše o motorčku ?? Meni je zanimiv le zaradi motorja ki je naslednik mojega, sam stil motorja pa drugače ni zame. Vseeno sem si za četrtek, ko gre moj motor na servis za 3 ure rezerviral tole igračko, pa grem obrnt na kakšno Rakitno ali pa drugo cesto primerno temu motorčku :OK: :OK:

Poročam kakšni so občutki :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

A morda kdo ve kaj več od tega motocilka, plusi & minusi. Če se najde tudi kak lastnik, bi rabil tudi kaj več informacij, saj se odločam za nakup motocilka tega tipa :).

 

Vsem že v naprej hvala za odgovore.

Lp, Cone

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za pluse in minuse je smiselno pregledat kakšne teste.

Imel jo je znanec, a jo praktično novo prodal, ker ni imel časa za motor. Je rekel, da je brutalna, na žalost se nisem mogel prepričat, ker je že šla od hiše.

Preveri, kje jo boš servisiral.

Na youtubu lahko poiščeš kanal Royal Jordaninan in preveriš, kako se obnaša in zveni v velemestu. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odlicen agregat

dober paket vzmetenja in zavor

supermoto drza

nobene vetrne zascite

 

na kratko ...  Hibrid med supermoto in nakedom  AKA napadalka ovinkov z zeeeeeelooo dobrim agregatom z malo vecjo prostornino kot smo jo navajeni v SM motorjih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj v tem letnem casu bo kakšen test šel rakom žvižgat, bo treba počakat na sonček pa kakih 15 stopin več :) Trenutno se prodajata dve, gledam le R verzijo saj če jo bom kupil raje dam na začetku več pa je potem mir.

Tudi za servise sem že gledal, pa točno nevem kam naj se sedaj obrnem (na kater servis BMW ali Husqvarna).

Z RJem sem se pogovarjal pa jo hvali.

   
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Servis v Avtovalu ne more biti pomoje nič dražji kot za mojo f800s. Vsake 10.000 pod 100€ in vsake 20.000km cca 200€. Seveda gre pa tudi ceneje samo ne na pooblaščencu. 

 

Sem bil pa z Nudo na probi ko je bil moj na servisu tam. Kot je rekel  Nearrain. Dobre bremze, dovolj moči in navora, za na Rakitno je bila super igračka. Le avtoceste sem imel od Grosuplja do Ljubljanje dost za cel dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Sedaj v tem letnem casu bo kakšen test šel rakom žvižgat, bo treba počakat na sonček pa kakih 15 stopin več 

  

 

 

Ravno pozimi se da najlepše brat. :) Nisem mislil testne vožnje, pač pa kaj o tem piše naokoli. A očitno si se že pozanimal kar pri RJ osebno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha. :) Kje točno si jo pa dobil za testno vožnjo?

 

Saj sem napisal. AVTOVAL Ko sem svoj motor peljal na servis sem se zmenil da sem za 3 ure dobil nadomestno Nudo ki so jo imeli  avtohiši. To je bilo že enkrat lansko leto če se ne motim.

 

Mene je presenetilo koliko ima tudi sam agregat drugačen karakter kot moja F800s. Moč in navor je še bolj zvezna. Poznajo se tudi kile. F800s je zelo lahkoten motor (pripravljen na vožnjo 204kg če se ne motim), ampak Nuda je pa igračka. Za ceste kot so po Rakitni in po mestu super. Na daljših vožnjah bi pa pomoje kar trpel.

Popravljeno . Popravil Andrej777
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!