Skoči na vsebino

Po Balkanu


branez

Priporočene objave

Sej si vse obdelu, nekaj moraš pustit tudi za naslednji izlet :D

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, JezniPohorc pravi:

Plan v drugi polovici Avgusta...Bi kdo kaj dodal/odvzel? Razmišljam edino, da bi dodal še Beograd... https://drive.google.com/open?id=1lCPUKnAdO_GgU4RTJPgPjnutSIg&usp=sharing

 

ne .. kr v redu ... Beograd pa kr spust :P

vsega itak ne morš vidt

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

Sej si vse obdelu, nekaj moraš pustit tudi za naslednji izlet :D

 

sva podobno povedala :D:OK: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, JezniPohorc pravi:

Kako je kaj Jadranka v drugi polovici avgusta? Se gužva že poleže?

itak štartaš med tednom... al pa petek zjutraj ... ampak .. tega nikoli ne veš ... prideš v kakšn mest, pa majo kakšne proteste in je gužva .... jebe s eti .. sj si na dopustu ... nikamor se ne mudi ... če je kakšna zapora ceste ... greš v bife neki pojest ... kavo spit ... ta let smo mi parkrat tko naredl ... brez sekirancije in jeze .. pa je vse super :D

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Balkan je tako lep, da greš lahko vsakokrat po drugi poti, najdeš nekaj novih zanimivosti in sam uživaš...do konca, dok te dunja ne ubije :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, JezniPohorc said:

Kako je kaj Jadranka v drugi polovici avgusta? Se gužva že poleže?

Si pa optimist . . .ni kaj :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gneča pade v drugi polovici septembra, vendar po tem datumu je še čas za kamperje, ki radi bluzijo, parkirajo vsepovsod, vozijo 40km/h.....previdnost ni nikoli odveč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

september je šele jeba, k se penzionisti spraujo na dopuste :jezik: 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, JezniPohorc pravi:

Ma dobro... Lagano sportski torej. :)

Sam ne sekiraj se in ne poslušaj Rossijev ........lansko leto sem bil vsak mesec vsaj 3-5 na Jadranki ,ni problema,naletiš na kakšno kolono ki je iz trajekta itd ampak se da lepo scepat lagano sportski .................edino moraš pazit ,da te kakšen GSA v hrbet ne zadene :cool: 

Skratka sam pojdi in uživaj na način kot ti ga je Maus povedal .............si na dopustu ........... kakšna sobota ali nedelja zna bit bolj gosto .... 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, Kmet2 said:

Sam ne sekiraj se in ne poslušaj Rossijev ........lansko leto sem bil vsak mesec vsaj 3-5 na Jadranki ,ni problema,naletiš na kakšno kolono ki je iz trajekta itd ampak se da lepo scepat lagano sportski .................edino moraš pazit ,da te kakšen GSA v hrbet ne zadene :cool: 

Skratka sam pojdi in uživaj na način kot ti ga je Maus povedal .............si na dopustu ........... kakšna sobota ali nedelja zna bit bolj gosto .... 

Vis k je v spegle gledou  . . . :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm pa opazu, da so na jadranki "najjaći" GS-arji in KTM z avstrijskimi tablicami ... ali sem pa samo slučajno tako naletu ... parkrat :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

sm pa opazu, da so na jadranki "najjaći" GS-arji in KTM z avstrijskimi tablicami ... ali sem pa samo slučajno tako naletu ... parkrat :P

 

Itak ,da so najači saj so najboljši motorji ...............:P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Kmet2 pravi:

Itak ,da so najači saj so najboljši motorji ...............:P

najjači je v narekovajih :P

in ne .. ni blo pohvalno .... pokemoni jedni :mad: 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, JezniPohorc said:

Plan v drugi polovici Avgusta...Bi kdo kaj dodal/odvzel? Razmišljam edino, da bi dodal še Beograd... https://drive.google.com/open?id=1lCPUKnAdO_GgU4RTJPgPjnutSIg&usp=sharing

 

Capture.PNG

Jaz bi se izognil delu cez Slavonijo in Vojvodino, ker je ziv dolgcas. Same ravnine, zna bit vroce kot pri norcih (voznje v senci bore malo) in pokrajina bolj al manj boring ( poljedelstvo  in selo za selom..ovinki so na zalost redkost v teh predelih), z izjemo preckanja Save, Donave etc. Ce pa imas zeljo obiskat Vukovar, potem si pa zal "obsojen" na prej nastete zadeve.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!