Skoči na vsebino

Silver Wing 600 rezervni deli


Priporočene objave

Danes sem dobil klic od lastnika Silver winga, ki je lažje padel in polomil plastike.

Z voznikom in motorjem je vse OK le plastike so polomljene.

Ker pa je sezona dopustov in izletov bi svojga konjička rad čimprej spravil nazaj na cesto.

Kam po plastike, da jih imajo na zalogi in kolikortoliko ugodno.

LP

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem dobil klic od lastnika Silver winga, ki je lažje padel in polomil plastike.

Z voznikom in motorjem je vse OK le plastike so polomljene.

Ker pa je sezona dopustov in izletov bi svojga konjička rad čimprej spravil nazaj na cesto.

Kam po plastike, da jih imajo na zalogi in kolikortoliko ugodno.

LP

Blond

Če se da naj obstoječe "poškodovane" plastike poskuša zalepiti s "magičnim" trakom ali jih na zadnji strani kako drugače zlepi in naj se ne sekira za izgled. Potem počasi in v miru išče "nove". Zadevo uredi čez zimo v "novo" stanje. Tako sem jaz naredil pred parimi leti ko sem poškodoval 50ccm skuter. Plastike sem našel ugodno na www.ebay.de. Če kakšen kos ni preveč poškodovan ga lahko avtokleparji dobro uredijo in sploh ne bo vedel da je popravljeno.

Mislim da bodo nove plastike pri "hondi" kar dobro ocenjene, vsekakor bo najbolje preveriti pri uvozniku AS Domžale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Akumulator je pod sedežem, mislim da na levi strani. Tam je en vijak, ki drži zaščitno plastiko, tega odviješ in si pri akumulatorju. Je pa v ležečem položaju.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!