Skoči na vsebino

program za preverjanje/iskanje enakih datotek


Priporočene objave

mene pa zanima če obstaja kakšen program s takerim bi lahko ugotovil, ali je neka datoteka/slika kje na netu?

Npr. dobil sem nekaj slik osebe ki mi je sumljiva in bi rad preveril če so slike že mogoče kje na internetu, kakšnem tujem forumu....

pozna mogoče kak program oz. če je to sploh mogoče izvesti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima če obstaja kakšen program s takerim bi lahko ugotovil, ali je neka datoteka/slika kje na netu?

Npr. dobil sem nekaj slik osebe ki mi je sumljiva in bi rad preveril če so slike že mogoče kje na internetu, kakšnem tujem forumu....

pozna mogoče kak program oz. če je to sploh mogoče izvesti?

poišči tineye dodatek za mozillo (mislim da je tudi za druge "brkljalnike"). ga naložiš, klikneš desno tipko "search with tineye" pa ti najde če je kje na netu že ta slika. no jasno da ne najde čisto vseh slika ampak recimo za 3/4 fb profilov kjer je kaka dobra napol razgaljena "mojca iz celja" ki bi rada bila tvoja prijateljica, hitro ugotoviš da je fake slika pobrana kje na netu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala, že deluje. Kaj pa za tiste slike ko jih maš na trdem disku se tudi da preverit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej na njihovo stran. klikni eno sliko toliko da ti da stran za iskanje. mislim da lahko naložiš sliko in ti jo on preverja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!