Skoči na vsebino

BMW servis privat


gogi5

Priporočene objave

Pozdravljeni

Lepo prosim,če kdo ve za privat serviserja v okolici Celja da bi na mojem R1100RT malo pogledal mašino

-nastavil ventile,naredil sinhronizacijo cilindrov ...pa še kaj malega,ostalo bom sam

-lahko tudi okolica Ptuja

za vsak nasvet se iskreno zahvaljujem

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Lepo prosim,če kdo ve za privat serviserja v okolici Celja da bi na mojem R1100RT malo pogledal mašino

-nastavil ventile,naredil sinhronizacijo cilindrov ...pa še kaj malega,ostalo bom sam

-lahko tudi okolica Ptuja

za vsak nasvet se iskreno zahvaljujem

lp

BMW samo v GROSUPLJE :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pretiravat. Ni to spejsšatl. Tudi kdo v domači garaži zna prav lepo pošraufat ta stroj pa še kterga drugega tudi, je pa res, da če hočeš na pooblaščen servis, je Valentinčič pravi naslov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi na pooblaščen servis,samo ventile pa cilindre naštelat,

velja tudi v domači garaži,samo da ve kaj dela.Saj tudi sam zamenjam olje in filtre pa jermen,

celo kompletnega sem mel narazen-abs,računalnik,kesel ker mi je crknila gas zajla itd.,

samo ventilov pa cilindrov še nisem štelal niti nimam s čim.Mislim, da za cilindre sinhronizirat

rabiš neko aparaturo(sicer sem jih sam naštelal od oka po posluhu-in naredil cca.4000km,sam

ni to to,zato pa bi rabil enga stručkota za kako urco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi na pooblaščen servis,samo ventile pa cilindre naštelat,

velja tudi v domači garaži,samo da ve kaj dela.Saj tudi sam zamenjam olje in filtre pa jermen,

celo kompletnega sem mel narazen-abs,računalnik,kesel ker mi je crknila gas zajla itd.,

samo ventilov pa cilindrov še nisem štelal niti nimam s čim.Mislim, da za cilindre sinhronizirat

rabiš neko aparaturo(sicer sem jih sam naštelal od oka po posluhu-in naredil cca.4000km,sam

ni to to,zato pa bi rabil enga stručkota za kako urco.

Kot sem že rekel Grosuplje! Kolega ga je vozil že povsod,ampak samo v Grosuplju so mu ga nastavili kot je treba! Vse drugo narediš sam,ventile in sinhronizacijo motorja pa prepustiš njim! Ne bo ti žal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, fantje, hvala.

lp

Če te je lušt lahko en popoldan prideš k meni in to narediva samo najdi koliko se nastavljajo ventili in ali se štelajo vroči ali hladni.Sicer pa vse orodje kot tudi za sinhronizirat imam !! Prej pokliči na GSM 040/702370 šraufal boš sam, nastavil ti bom jaz za pir daš ti v R-baru :whistle:

LP Peter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če te je lušt lahko en popoldan prideš k meni in to narediva samo najdi koliko se nastavljajo ventili in ali se štelajo vroči ali hladni.Sicer pa vse orodje kot tudi za sinhronizirat imam !! Prej pokliči na GSM 040/702370 šraufal boš sam, nastavil ti bom jaz za pir daš ti v R-baru :whistle:

LP Peter

ventili se štelajo hladni (pod 25 stopinj) in če se ne motim, je na vseh bokserjih enako

sesalni - 0,15

izpušni - 0,30

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od znane gostilne medved proti etolu za levim ovinkom se nahaja pravi strokovnjak za BMW, trenutno ne najdem št. sem pa prepričan ,da boš zadovoljen z storjenim in z ugodno ceno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tem traktorju se lahko v duhu boljšega poznavanja svojega motockila, seveda ob souporabi primernega service manuala, tudi sam naučiš opravit vse potrebno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tem traktorju se lahko v duhu boljšega poznavanja svojega motockila, seveda ob souporabi primernega service manuala, tudi sam naučiš opravit vse potrebno...

Lahko bi vedel,da benzinskih traktorjev že zdavnaj ni več mogoče kaka enocilindrična freza !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Danes peljal na servis motor na 30 000, Avto Select Nova Gorica mehanik Tomi super prijazen dober mojster,use naj,priporočam.Pa tudi cena ni pretirana,128.00€.

lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 let pozneje...
Ob 17. 7. 2011 ob 10:09, gogi5 pravi:

Pozdravljeni

Lepo prosim,če kdo ve za privat serviserja v okolici Celja da bi na mojem R1100RT malo pogledal mašino

-nastavil ventile,naredil sinhronizacijo cilindrov ...pa še kaj malega,ostalo bom sam

-lahko tudi okolica Ptuja

za vsak nasvet se iskreno zahvaljujem

lp

 

031 824363

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A BMW je treba servisirat.

Tak kot ga eni hvalte, je to vsaj UberMotorad, ki nikoli ne crkne !

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ja kaj no... fant ni pogledal datuma....   :D

... slabš bi bilo, da bi na eno babnco zapel, pa bi šele pol zvedu, da je 10 let starejša....   :P 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ni, prava tema je BMW servisi v sklopu BMW, al pa popravimo naslov v kdo šraufa bmweje :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Če mogoče še kdo ne ve, po novem je baje pooblaščen servis za BMW tudi Paigaz iz Kranja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!