Skoči na vsebino

maxi scooter 300ccm


pinjas

Priporočene objave

Sem iz Nove Gorice, sam si lastim nexusa 500 iščem pa nekoga ki ima skuter ki je opremljen z novim agregatom 300ccm piaggio torej nexus 300, liberty 300, aprilia sportcity 300...itd

Razlog je da sem zastopnik za slovenijo za nove vrste variatorjev katere bi rad stestiral in seveda vse rezultate poslikal ,posnel ,izmeril itd itd.Skuter mora bit v celoti origial

Vse skupaj lahko traja 2-3 urce, torej eno popoldne za vikend. Če je kdo z omenjenimi skuterji in ima voljo stestirat ta poseben variator ki oblublja boljše perfoemanse in manjšo porabo, nič vibracij in manjšo obrabo jermena naj me kontaktira na PM.

slike so za model za 500ccm agregat

post-2371-0-61271600-1310894775_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem iz Nove Gorice, sam si lastim nexusa 500 iščem pa nekoga ki ima skuter ki je opremljen z novim agregatom 300ccm piaggio torej nexus 300, liberty 300, aprilia sportcity 300...itd

Razlog je da sem zastopnik za slovenijo za nove vrste variatorjev katere bi rad stestiral in seveda vse rezultate poslikal ,posnel ,izmeril itd itd.Skuter mora bit v celoti origial

Vse skupaj lahko traja 2-3 urce, torej eno popoldne za vikend. Če je kdo z omenjenimi skuterji in ima voljo stestirat ta poseben variator ki oblublja boljše perfoemanse in manjšo porabo, nič vibracij in manjšo obrabo jermena naj me kontaktira na PM.

slike so za model za 500ccm agregat

Kolikor vem, 300 ccm še nimamo v družbi SLO-maxijev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče se bo pa javil kdo, ki nas samo spremlja ...

@pinjas...kaj še ponujaš ?

LP

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v kakem smislu kaj še ponujam. testiranje variatorja objava videa in slik, mogoče tudi v kaki moto reviji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zastopil sem da si zastopnik za neko moto znamko in ponujaš neko novo vrsto variatorjev

ali ponujaš še kakšno drugo moto opremo, rezervne dele, .... ali samo te variatorje

LP

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodanih je vsaj 10 različnih skuterjev 300 to dobro vem zato ni treba bit pameten. Se bom obrnil na italjane torej kjer jih je več in so bližji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!