Skoči na vsebino

sym orbit 2


Priporočene objave

Gori maš temo blokade, ampak tudi meni na žalost noben noče odgovorit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Sem si kupil skuterja SYM Orbit 50 (25km/h), 4 takten :whistle: . Zdaj pa sem klical na servis in mi je začel da morem celo elektroniko menjat da bo šel več... :headbang::headbang: Ko sem bral po temah, sem našel nekšne žičke pri akomulatorju. Sem precvikal obe zeleni, eno za drugo, in ni pomagalo. sem jidvi prevezal in tudi ni pomagalo. ostanejo mi še zeleno - rumena, črna, črno - rumena... a ve kdo kaj? baje ma neki avtomatcki vbrizgač ali nekaj takega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem si kupil skuterja SYM Orbit 50 (25km/h), 4 takten :whistle: . Zdaj pa sem klical na servis in mi je začel da morem celo elektroniko menjat da bo šel več... :headbang::headbang: Ko sem bral po temah, sem našel nekšne žičke pri akomulatorju. Sem precvikal obe zeleni, eno za drugo, in ni pomagalo. sem jidvi prevezal in tudi ni pomagalo. ostanejo mi še zeleno - rumena, črna, črno - rumena... a ve kdo kaj? baje ma neki avtomatcki vbrizgač ali nekaj takega

motorja ne poznam ampak če je res 4taktni z direktnim vbrizgom in se na motorje ne spoznaš ga raje ne tikaj preden dobiš podrobna navodila ker boš hitro kaj zajebal. drugače pa neki velzga potenciala za tunanje tale motor lih nima ane :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motorja ne poznam ampak če je res 4taktni z direktnim vbrizgom in se na motorje ne spoznaš ga raje ne tikaj preden dobiš podrobna navodila ker boš hitro kaj zajebal. drugače pa neki velzga potenciala za tunanje tale motor lih nima ane :)

A res ni možno čisto nič. Misliš da mi bo motor zaribal če vzamem z auspuha ven blokade?? ali pa se kdo zelo spozna na te reči??

recimo mam tukaj nekaj primerov vezja, kakšnega imam...neimenovana.bmpsad.bmp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda nebi zaribal =)

samo pravim da ti jaz težko svetujem ker se na te znamke ne poznam, malo pa lahko pogledaš po netu za kašna navodila za derestriction oz. deblokado in tunning.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam sem imel skuter zongshen wind 25. Edina blokada je bila podložka pri variomatu. Daš variomat dol ter podložko čez katero je napet jermen in daš skupaj. Skuter je šel po tem po šrevcu 60. Pred tem pa natanko 25. Ni bilo nobene elektronske omejitve samo mehanska. Upam da sem ti kaj pomagal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam sem imel skuter zongshen wind 25. Edina blokada je bila podložka pri variomatu. Daš variomat dol ter podložko čez katero je napet jermen in daš skupaj. Skuter je šel po tem po šrevcu 60. Pred tem pa natanko 25. Ni bilo nobene elektronske omejitve samo mehanska. Upam da sem ti kaj pomagal.

Hvala :D 60km/h mi gre :D (zaj pa oči napete za policijo...) hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Dober dan!

Js mam pa eno vprašanje :

js zjutraj zakurblam svoj skuter vžge v 1...

potem se peljem kakih 50m izgubi moč...če spustim gas crkne...potem ga verglam kakih 20 sec...vžge in potem dela brez problema vendar se vse to ponovi ko stoji kake 2 ure...če ga ne verglam takrtak ko crkne in ga pustim tistih 20 sec pa potem tudi vžge v prvo ... zakaj to dela ma mogoče kdo kakšno idejo? :D

se zahvaljujem za odgovor že vnaprej :D

LP Kruhy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

za začetek probaj spucat fergazer,dizo in filter za gorivo(če ga sploh ma). preglej filter za zrak. to je ponavadi narobe pri teh 4t kitajcih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan!

Js mam pa eno vprašanje :

js zjutraj zakurblam svoj skuter vžge v 1...

potem se peljem kakih 50m izgubi moč...če spustim gas crkne...potem ga verglam kakih 20 sec...vžge in potem dela brez problema vendar se vse to ponovi ko stoji kake 2 ure...če ga ne verglam takrtak ko crkne in ga pustim tistih 20 sec pa potem tudi vžge v prvo ... zakaj to dela ma mogoče kdo kakšno idejo? :D

se zahvaljujem za odgovor že vnaprej :D

LP Kruhy

Problem je v fergu,SMK letaliska ljubljana,poguglaj za tel.poklici,on ti ga sigurno postima za male pare,ker sam bos se dolg casa odkrival toplo vodo,na koncu pa obupal :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!