Skoči na vsebino

NFS....


Priporočene objave

Hvala za vso pomoč tistim ki ste mi omogočili oziroma kakorkoli pomagali da sem se udeležil NFS. Ogled slikc pa še sledi saj sem šele kaki 2 urci spet conectan z zunanjim svetom novih stvari pa se je v tem mesecu nabralo toliko da 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hočem še slikce ostalih! To so predvsem Climber, Desmo-Viragica, Lucky, Lojzi? in še veliko ostalih ki ste imeli digitalce na NFS, ker sicer na naslednjem FS se ne bom pustil slikati oziroma bom udeležbo FS protestno bojkotiral! Zaenkrat vem za slikce od maxa in zasavcev v temi NFS..... ter Noisevih v galeriji. Za ostale prosim linke oziroma kakršno koli informacijo o njih sicer... lahko tudi po emailu. Upam da tega usposobimo jutri! :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za pravilno interpretiranje slike na kateri s Hanzijem pleševa... Pod pulovrom sem mela oblečeno majčko!!!

Tak da neujo vaši perverzni možgani kaj sklepali... :twisted:

Kot neodvisni opazovalec dodajam svoje mnenje:

Absolutno je takoj vidno, da spodaj ni nobene majčke, ampak... :oops:

Prav tako se da to sklepati po Hanzijevem nasmešku (če že ne kar smehu).

Pa brez zamere, samo podajam mnenje neodvisnega opazovalca. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj mi nekdo da nasvet kako slike s forumskega (in tudi druge) shraniš v kakšni drugačni resoluciji kot 100x120 ker to je popolnoma neuporabna! A moram res vsako sliko posebej odpret da jo potem lahko shranim v resoluciji nekaj okoli 500! Ajde friki nasvet! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj mi nekdo da nasvet kako slike s forumskega (in tudi druge) shraniš v kakšni drugačni resoluciji kot 100x120 ker to je popolnoma neuporabna! A moram res vsako sliko posebej odpret da jo potem lahko shranim v resoluciji nekaj okoli 500! Ajde friki nasvet! :D

Yep :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm...

Vrianta Zwei:

Kotaktiraj lastnika fotk in ta naj ti poslje originale (seveda ne po emajlu)

:idea: :arrow: na CD-ju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!