Skoči na vsebino

Balkan 4 dni = 2300 km


spaget

Priporočene objave

tudi sam bil na "podobni" turi prejšnji teden a z manj kilometri.

hrvaška je bila super, po jadranki do dubrovnika, vmesne postaje Biograd in Makarska, nato pa čez Bosno via dom, postanek v bližini Sanjskega mosta pri prijateljih.

In ta pot iz Makarske do Sanjskega mosta nas je čist ubila...11 ur za 350 km ovinkov sredi ničesar, po dežju. Obup! Ter neka zastrupitev s hrano v Bosni...ni da ni...Vse ostalo je bilo kul. :yes:

lp

ž

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta teden sem se sam odpravil na pot po Balkanu....

Lepo! Da neboš pozabil naložit fure pod albume in s komentarji pod sliko :photo: .

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi sam bil na "podobni" turi prejšnji teden a z manj kilometri.

hrvaška je bila super, po jadranki do dubrovnika, vmesne postaje Biograd in Makarska, nato pa čez Bosno via dom, postanek v bližini Sanjskega mosta pri prijateljih.

In ta pot iz Makarske do Sanjskega mosta nas je čist ubila...11 ur za 350 km ovinkov sredi ničesar, po dežju. Obup! Ter neka zastrupitev s hrano v Bosni...ni da ni...Vse ostalo je bilo kul. :yes:

lp

ž

Vidim da smo v Bosni vsi nasrkali:) Na Lovćenu sem srečal skupinico SLO motoristov iz Slovenj Gradca, ki so rekli da jih je pralo iz SG do Sarajeva, celih 800 km. Meni pa je 3. dan v dežju uspelo narediti samo 250km, od tega enih 140 po Bosni, po Hrvaški je bilo šeravno na meji dežja.

Popravljeno . Popravil spaget
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem prav tako nasrkal 2 vikenda nazaj. V srbiji lepo vreme in čim smo prestopili bosansko mejo nas je pralo.Od Sarajeva do Banja luke je pralo na mrtvo.Zgleda da letos ni sreče v bosni :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nas je tudi pralo vso pot do Sarajeva, Srbija je bila sončna, pri povratku pa od Mostarja do doma spet dež... Ampak užitek ob čevapih in kajmaku je poplačal vse.

Slike pod fotoalbume pa le nalepi. :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Njegoševa grobnica je to. Vstop v nacionalni park pri rampi plačaš 2 EUR. Razgled je pa fenomenalen (na vrhu). Do grobnice je treba prehoditi še 460 stopnic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem ta tedn teral po bosni in k sreči brez kapljice dežja. ko sem se vračal sem pa ujel ploho preden sem uspel na sebe stlačit dežjaka.ampak to je blo že v slo.:worship: Skupaj 1540km v dveh dneh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: dobro da si imel sploh čas kaj poslikat. V obratni smeri sem podobno furo s kolegi odpeljal lani v slabem tednu, pa je bilo premalo časa, da bi si kaj ogledal. Lepo je zbirat km, vendar nimaš razen od vožnje praktično nič. Samo moje mnenje. Naslednjič si vzamem več časa.
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

BALKAN TUR 3.)DAN

Po zajtrku smo jo mahnili proti Zlatiboru in na poti srečvali straaaašneeee napise... :blink:

DSC02601.JPG

in popolnoma brezhibna vozila..... :slap:

DSC02604.JPG

ter se na poti ustavili v gostilni kod Loja,ki so mi jo preporočili domači motoristi,toda tam nas več ne vidijo.Cene normalne sam hrana obup :BUA: sm naroču pasulj,pa sem dobu fižolovo juho in namest šinka 3 vretenca na katerih se je držal mal meska,tok za v plombe :grim

DSC02606.JPG

skratka ne priporočam,priporočam pa gostilno 2km nazaj prot Užicam in to je kod Baja,tam hrana :OK: dobro za prespat in normalne cene,no nekoliko višje od njihovega povprečja a za nas še vedno ugodne :yes:

DSC02888.JPG

pa skoz sveža jagnetinja :yes: ga je IgorKr kar tam prosu za en košček ni zdržal ....

DSC02887.JPG

Ko smo po cirka 250km prispeli v Zlatibor smo si poiskali prenočišče za dva dni in se takoj odpravili na znamenitosti Zlatibora,odšli smo na Ribiško jezero,ki tudi preskrbuje okoliške prebivalce z vodo in je prepovedano kopanje,a tega ne upošteva nihče razen nas ;)

DSC02624.JPG

Sej je pogled na naravo fantastičen ampak tud tole ni slabo... :P

DSC02636.JPG

To moram poudart drgač me bo IgorKr obesu za jajca....kamor je šel enduro tam je šel tud sport touring :whistle: :whistle:

DSC02645.JPG

Dan se je prevesil v večer in odpravil smo se nazaj v Zlatibor,kjer smo si,kot sem omenil zrihtali celo spodnje poslopje hiše za 12€ na osebo,lahko bi imel vsak svojo sobo.Če bo kdo potreboval naslove prenočišč kjer smo se gibal naj mi piše na Pm.Kjer smo spali je blo Top Shit bi rekla bina,res za ta denar je blo v nulo ali do jaja :lol: In če ne veste so Srbi veliko pred svetom.......zakaj? Če je Pfizeer izumil Viagro za moške ,so Srbi že davno izumili Viagro tudi za ženske....ne vrjamete,tu je dokaz :lol1: čista domača Šljiva :P

DSC02668.JPG

Sonce je zatonilo... B)

DSC02659.JPG

mi pa smo se počas predali brezskrbnemu spancu,saj nas je zunaj varovala psička Dona ^_^

DSC02661.JPG

en mali popravek.. tale bajturina, kjer smo mel motor parkiran pod spalnicnim oknom, je stala 10r€vckov na osebo ;) pa se cist svoj kamin smo mel!!

12 jih je blo samo u Neumu :D

post-28333-0-40513200-1345640084_thumb.jpg

post-28333-0-72595900-1345640127_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj tam dol je tak mrzlo, da ste se morali trije skupaj stiskat? ...al ste dobili domotožje po bratski ljubavi?

Sam kmet ti pa z izrazom na obrazu poveš čist vse :OK: ...pa ne bi zdej o tem :smoke: ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj tam dol je tak mrzlo, da ste se morali trije skupaj stiskat? ...al ste dobili domotožje po bratski ljubavi?

Sam kmet ti pa z izrazom na obrazu poveš čist vse :OK: ...pa ne bi zdej o tem :smoke: ...

A ti ne bi mel tak izraz :lol:
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BALKAN TUR 4.)DAN

Zjutraj smo vstali že ob 6h,da užijemo čim več,jaz pa Igor sva bla voznika in sabo sva mela namest kovčkov nežnejši del skupine :yes:

DSC02684.JPG

Škoda, ka je bil tm en BMW, ka je pokvaril sliko. Kako bi bila če ne lepa RDEČA YAMAHA obdana z rdečim cvetjem - čista SIMFONIJA :)

DSC02690.JPG

"Držite se, polećemo"

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BALKAN TUR 4.)DAN še zmer

l

Bina na kolenčku... :P

DSC02877.JPG

Bina presest bi se bilo malo treba pole pa bi šlo koleno pa še kej do konca. Unmu tipu pa tudi bi učke vn izpadle ....

Se pa najde kakšen kreten,ki drvi ko prehiteva po tvojem pasu čelno v tebe,to sva izkusila v Srbiji tako jaz kot IgorKr.Pr men je šlo za mišji qrc pri igorju je bil pa tud mišji predebel in je prišlo do dotika,na srečo se je vse dobro izteklo. ^_^

Z unim nasproti je šlo za mišjo dlako na pol dano, samo lej ga zlunka, ka je bil na desni še en avto katerega sem pa res nežno počevelčku :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BALKAN TUR 4.)DAN ČIST NA KONC :P

DSC02897.JPG

Je blo pa v pečini prijetnih 12" ,zunaj 35+

"Kmet mam te pod budnim očesom, ne ti mene s tvojimi 12 colami ha ha ha ha, jih imaš zunaj une od Umetnice 35+"

DSC02908.JPG

Kmet2 - naslednji bo BMW GS na katerega bom naflikal znak od YAMAHE pa bo volk sit in koza cela :)

Nasmejali pa smo se tudi pravopisu,ja tukaj bolj velja....piši kao što govoriš :lol:

DSC02919.JPG

FUDBOOL STADION

VATERMILL

:slap::lol1::lol1::lol1::lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet2 kej zdej, rabiš oddih, kje je dan 5, 6?

Danes tako da veš je bil dan 5, jutri pa dan 6, tako da ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!