Skoči na vsebino

Balkan 4 dni = 2300 km


spaget

Priporočene objave

Zgodba iz Avala malo drugače ... (2. dan)

... nato Kmetica2 poda Kmet2 brošuro z napotki kako varno skozi Beograd brez, da ti zakuha. Kmet2 še vedno vidno pregret, zato ka ni vodno hlajen, od izleta po Beograjskih ulicah in cestnih gradbiščih vzame brošuro v roke. A glej ti to. Navdila, ki bi preprečla tako nezaželeno pregrevanje napisana v švajsani, izvenzemeljski pisavi tudi poznani pod imenom grabljice.

post-25300-0-39529600-1345962277_thumb.jpg

Misli so se začele vrtet nazaj v tista otroška leta osnovne šole. Začel se je spominjat, klopi in sošolcev tistega 5. razreda ko se je učil in se seznanjal z grabeljščino. Vendar stric Čas in EMŠO sta naredila svoje. Vse kar je ostalo je samo spomin na zeleno tablo in obrabljen parket položen na ribjo kost, ki se je v vogalu razreda tam nekeje pri zadnjih klopeh že začel dvigovati. Vsi napori, da bi razvozlal skrivna navodila so se izjalovila. Poskušal je še enkrat, pa dvakrat. In ta poskušanja so se zavrtela že v večmestna števila dokler se mu ni čisto zmešalo. Kmetica2 pa... Neč jst kriva :P ....

post-25300-0-77947700-1345962758_thumb.jpg

Pa še ena slikca naših kwjnčkow ...

post-25300-0-71841100-1345962854_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil igorkr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-10572-0-48865900-1345991105.jpg

Tega je sigurno parkirala ženska... :krneki: :whistle::P

Nope jst sem ga in to namerno tako, ker se je drugače binca bala da ga bo zvrnlo. Pa sem ga postavil prečno na padec cestišča in v smeri izhoda. Tako, da parkiran strokovno, res pa sicer izven konteksta :)

Igor

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprasanje glede na to, da imam namen v rpihodnosti na Balkan, kako je z varnostjo? Kje ste spali in kje puscali motorje? Se mi zdi, da je v dezelah z nizjim bdp-jem toliko bolj mikavno nalozit nekaj vrednega in ja vem, da se ti to zgodi tudi doma! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je lepa naša bivša država.

P.S. mal pazite da vas ne bojo paparzi preveč fotkal k bodo mislili da je kakšn testni prototip novega modela Kawasakija k je tok zamaskiran :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprasanje glede na to, da imam namen v rpihodnosti na Balkan, kako je z varnostjo? Kje ste spali in kje puscali motorje? Se mi zdi, da je v dezelah z nizjim bdp-jem toliko bolj mikavno nalozit nekaj vrednega in ja vem, da se ti to zgodi tudi doma! :)

Ni panike,kjer smo spali so bili motorji varovani,al v garaži al za ograjo apartmanov,res ljudje so širokosrčni.Brez skrbi ti sam pod pod kolesa in gas,kjer smo spali ti lahko ,ko boš šel sporočim pa si narediš rezervacijo.Lp

P.S. kjerkoli smo spali je bilo najdražje prenočišče z varovanjem motorjev 12€

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bina se zgleda zelo dobro počuti na BMW. A bo kaka zamenjava za zmatranga Kawlna?

Prstaci. Teh pa že dolgo nisem imel na talarju. Učasih smo jih z domorodci po pol plehnatga ajmrja na dan stolkl in večino polizali. Zdej pa ... bo treba zavit v Orko.

Popravljeno . Popravil Whiskey
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bina se zgleda zelo dobro počuti na BMW. A bo kaka zamenjava za zmatranga Kawlna?

Prstaci. Teh pa že dolgo nisem imel na talarju. Učasih smo jih z domorodci po pol plehnatga ajmrja na dan stolkl in večino polizali. Zdej pa ... bo treba zavit v Orko.

ah kje.. to pa ne ;)

sej zadeva ni tolk grozna, kokr je bla videt po kmetovi operaciji :D

to je tko kot k prides u bolnico na obisk h kakim starim starsem, ko jih pogledas, te skor kap, pol pa kak dan kasnej, ko odstranijo vse cevke in povoje, vids, da jim pa nc ni ;) he he he

js sm "fasala" enga playbojevga zajcka na bok, moj kiwi pa po drugi operaciji v lj zgleda nekak tkole..

post-28333-0-97648300-1346103136_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-10572-0-48865900-1345991105.jpg

Tega je sigurno parkirala ženska... :krneki: :whistle::P

ker je to slo nekak mim mene, sele zdej komentiram- jap, kot je ze igor napisal, nism bla jst.. me je pa skrbel, ker tuki se sicer ne vid, ampak je bil naklon res velik in bemfla sta bla na centralnih stenderjih postavljena, igorjev je se ujel malcek bolj polozen teren, mojmu pa ni preostal druzga, kot da je tkole parkiran.. :D (btw- z mojimi kratkimi nogami, bi se verjetno pr tem naklonu zvrnila.. zato sm res hvalezna za pomoc pr parkiranju!! obema fantetoma! :notworthy: )

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da boste pa mal bolj lahko primerjal operacijo 1 in operacijo 2.. :D mislm, da je razlika precej ocitna.. samo ce si res omejen pri orodju, ti ne preostane druzga kot to.. kmet, se 1x hvala!! :notworthy:

post-28333-0-95030200-1346105513_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da boste pa mal bolj lahko primerjal operacijo 1 in operacijo 2.. :D mislm, da je razlika precej ocitna.. samo ce si res omejen pri orodju, ti ne preostane druzga kot to.. kmet, se 1x hvala!! :notworthy:

madona, da je kwaki še lepši s tejpom...mogoč bi si tut jest omislu kak tak dizajn :D

Kar pa se tiče varnosti, prej ti bodo motor spičili v Italiji kot pa na balkanu. Ključev pa vseeno ni za puščati v njem.

V glavnem lepo ste se imeli in ob gledanju slik, sem se spomnil naših potovanj po istih krajih in zgleda, da bo počasi spet potrebno "dol" it, ker mi že malo manjka čewaptchičew.

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da boste pa mal bolj lahko primerjal operacijo 1 in operacijo 2.. :D mislm, da je razlika precej ocitna.. samo ce si res omejen pri orodju, ti ne preostane druzga kot to.. kmet, se 1x hvala!! :notworthy:

Se vidi, da kmet ni spal na tečaju prve pomoči ....kako strokovno ga je imobilizirau

Popravljeno . Popravil basbas
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi samo dodala, da priporočam pot iz Mokre gore proti Sarajevu. Po ali ob,... nima veze, pobočju Jahoreine je tako nora cesta - beri fantastična.

Žal od tam nimamo slik - smo vsi tok užival v vožni...happy0052.gif

Res najbolša cesta meni osebno v moji sicer kratki moto karieri.

Edin mal je treba bit previden ker je veliko policije, sigurno smo videli ene 6 patrulj, so kar en za drugim postavleni. No mi smo imel srečo, smo bili še dokaj zgodnji in so se šele pripravljali na "streljanje" z radarji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi samo dodala, da priporočam pot iz Mokre gore proti Sarajevu. Po ali ob,... nima veze, pobočju Jahoreine je tako nora cesta - beri fantastična.

Žal od tam nimamo slik - smo vsi tok užival v vožni...happy0052.gif

Res najbolša cesta meni osebno v moji sicer kratki moto karieri.

Edin mal je treba bit previden ker je veliko policije, sigurno smo videli ene 6 patrulj, so kar en za drugim postavleni. No mi smo imel srečo, smo bili še dokaj zgodnji in so se šele pripravljali na "streljanje" z radarji.

ma tista cesta je BOOOOLLNAAAA!! tja bi sla sam zato, da bi se vozila!! :D ha ha ha

kar se pa policije tice- kmetica, mal premal si jih nastela.. jih je blo velik vec.. pa tut uni stejejo, k se niso prstimoval ampak so ze mel svoje malcasholde ustavljene ;) he he he

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!