Jump to content

Aprilia Pegaso 125

norc12

Recommended Posts

pozdravljeni zanima me če bi mi lahko povedal kje bi lahko dobil žmigavce za aprilijo pegagaso 125, kakšen športen izpuh in kje bi dobil dele za generalko kdaj jo je treba delati????? :hmm:

post-34590-0-48832200-1313265452_thumb.jpg

• 2 years later...

Ima kdo izkušnje z aprilio pegaso 125 rotax motor?

Zanima me kako je kaj vzdržljiv, če je primeren za vsakodnevno vožnjo, kakšne so kaj napake in na kaj biti pozoren pri nakupu.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• Vvacovni
      By Vvacovni
      Lep pozdrav imam skuter lonigja grido 50ccm 2t.na skuteru sem menjal avspuh valjče ki so zdaj 5.2g.športni filter in dizo 72.(vrjetno je prevelika)|skuter ima na polovici gasa hitrost 45kmh ko pa dodam gas pa ga zacne dušit.kaj naj naredim da povečam hitrost in da ga nebo več dušilo.hvala za odgovore
    • CPU
      By CPU
      Tudi Pegaso 650 Trail ima Yamahin-Minarellijev enovaljnik s 50 KM. Podobna je motociklova osnovna oprema. Dodali so različne ščitnike, ki varujejo mehaniko pred lažjimi terenskimi avanturami.

Trail ima spredaj 19-palčno platišče, zadaj pa 17-palčno ter seveda enduristične pnevmatike. Cena bo precej podobna ceni Pegasa 650 Strada

Men je tale zadeva zelo všeč, bomo vidl kako se bo na cest pa terenu obnašala. Bomo še počakal mal, kako se bo kej prodajal, čeprav je pa še vseen Aprilia, kljub temu, da ma Yamahin motor...
    • partyzan
      By partyzan
      Pozdravljeni!

Pred kratkim sem naredil izpit za motor do 25 kw. Do spomladi nameravam kupiti motor, in ker je motorjev do 25 kw zelo malo, sem se odločil da bom kupil motor večje moči z blokado.

Omenjen model mi je zelo všeč, zanimajo pa me vaša mnenja in predlogi.

Sem pa začetnik, pred tem sem 6 let vozil 50 kubičnega skuterja.

LP
    • skinke
      By skinke
      Pozdravljeni. Zanima me vaše mnenje o nakupu 125 kubičnega motorja, gre za Aprilio Pegaso 125.
      Motor je uvožen iz italije, še v prvotnem stanju vse, ima 11000 kilometrov cena bi bla okol 650 evrov.
      Se splača to kupiti, imel bi ga za okoli hiše in za v službo poleg avtomobila.
      Lp
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!