Skoči na vsebino

Piaggio X9 500 lučka vbrizga


Priporočene objave

Pozdravljeni,

Imam problem s prižiganjem lučke za vbrizg goriva na armaturni plošči. Motor mi zaenkrat čisto normalno vžiga, ter tudi med vožnjo ni problemov, samo skrbi me tale lučka ki se po nekaj metrih vožnje prižge, ter ko motor zaustavim (recimo na semaforju) lučka ugasne.

Ima mogoče kdo kakšno idejo zakaj se tale lučka prižiga, oziroma kako se napako odpravi.

Za vse odgovore se vam v naprej zahvaljujem.

LP NJ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej kako polni baterijo in poglej livel olja v motorju. Zna bit kak stik kje ker če na mestu ne gori in zagori samo ob premikanju in užge normalno in delovanje ne daje problemov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je, oranžna lučka gori. Ob priliki pomerim polnjenje akumulatorja. Še kakšen predlog?

Mogoče kdo ve, kakšen vmesnik je potreben za branje napak (OBD, ISO,...) razen originalnega?

Hvala in LP,

NJ

post-27550-0-29161500-1314197047_thumb.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je regler šel, ker sem imel isti primer izmeri koliko ti polni akumulator.

Če si imel težave z akumulatorjem je on uničil regler saj pri meni je bilo tako.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SSabic,

Hvala za nasvet. Sem pomeril in je res zgleda kriv regulator napetosti, saj je napetost pri cca 3500rpm že skoraj 17V! Imaš mogoče star regulator kje spravljen? Kje si kupil drugega in koliko je stal?

Hvala v naprej!

LP NJ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SSabic,

Hvala za nasvet. Sem pomeril in je res zgleda kriv regulator napetosti, saj je napetost pri cca 3500rpm že skoraj 17V! Imaš mogoče star regulator kje spravljen? Kje si kupil drugega in koliko je stal?

Hvala v naprej!

LP NJ

Preveri če je samo regler da še strator ni zraven, ko boš menjal regler je najbolje da ga daš na centralno stojalo in mu z prižganimi lučmi držiš obrate na 2500 približno 30 sek. in ti ga tedaj mora polnit če je vse vredo med 12,5 in 14,5, ker strator ponavadi če crkne sploh ne polni več. Škoda prav pred dopustom sem montiral zadnjega, če ga imajo kje na zalogi v SLO ga boš dobil takoj , če ne pa Italjani šele pričnejo z delom po 1.9. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!