Skoči na vsebino

Moje prvo motoristično potovanje


crnski

Priporočene objave

Lep pozdrav vsem skupaj. Da se vam predstavim, sem Rok, star 25 let in prihajam iz okolice Ribnice. Pred kratkim, sem se odločil, da si kupim tisto kar sem si že dolgo želel. Motor. Pred slabim mescom sem si kupil motor Honda Hornet 900, l. 2005 in seveda takoj je bilo treba iti na poskusno vožnjo. In nisem dolgo razmišljal kam… v Bosno, kar sem si že dolgo želel. S sabo sem seveda vzel sopotnico, da se človek kje ne zgubi med vožnjo :yes: Pa naj vam opišem najino pot.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem skupaj. Da se vam predstavim, sem Rok, star 25 let in prihajam iz okolice Ribnice. Pred kratkim, sem se odločil, da si kupim tisto kar sem si že dolgo želel. Motor. Pred slabim mescom sem si kupil motor Honda Hornet 900, l. 2005 in seveda takoj je bilo treba iti na poskusno vožnjo. In nisem dolgo razmišljal kam… v Bosno, kar sem si že dolgo želel. S sabo sem seveda vzel sopotnico, da se človek kje ne zgubi med vožnjo :yes: Pa naj vam opišem najino pot.

ja pa dej no.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem skupaj. Da se vam predstavim, sem Rok, star 25 let in prihajam iz okolice Ribnice. Pred kratkim, sem se odločil, da si kupim tisto kar sem si že dolgo želel. Motor. Pred slabim mescom sem si kupil motor Honda Hornet 900, l. 2005 in seveda takoj je bilo treba iti na poskusno vožnjo. In nisem dolgo razmišljal kam… v Bosno, kar sem si že dolgo želel. S sabo sem seveda vzel sopotnico, da se človek kje ne zgubi med vožnjo :yes: Pa naj vam opišem najino pot.

Super poskusna vožnja.

Zanimivo branje. Še več takšnih potovanj ti želim.

Potovanje z motorjem je res poseben filing.

Scarabeo

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo! Lepo zapisano in lepa fura... :notworthy:

...verjemi, še večkrat jo boš prevozil.... in ko ti bo "motorizem" še bolj zlezel pod kožo, ti bo "Bosna" postala prijetna "podaljšan vikend destnacija"... kot na začetku "motoriranja" Prekmurje, Portorož ali Gorenjska...:rolleyes:

Srečno pot tudi na naslednjih dopustih...:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajn opisano. Lepa turca ,sploh za prvič.

Si kaj mazal ketno :?:P

Glede na to kolk čevapčičev je pojedu in če se je ketne vsaj enkrat s tistimi prsti dodaknu je mogla bit dost mastna za celo pot :P

Drugač pa lepo za prvo turo :D

Popravljeno . Popravil BIZKIT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to kolk čevapčičev je pojedu in če se je ketne vsaj enkrat s tistimi prsti dodaknu je mogla bit dost mastna za celo pot :P

Drugač pa lepo za prvo turo :D

ni jih čez čevape v Sarajevu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pečenega mesa sem se pa najedel tam dol :) Drugače pa preden sem šel, sem naredil servis in menjal verižni set. S seboj sem pa vzel tudi sprej, tako da niso bili mastni samo moji prsti :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Carski dopust. Sm kr podoživljal svoje (najino) prvo potovanje in pot z motorjem, ki se je prav tako začela v ČG.

Ko sm dnmov prišel sm kr skakal od veselja :) in že delal plane za naslednje leto.

Potem pa čez zimo zamenjal motor za "reiseenduro" in spomladi v Turčijo..

Pol si pa not... Ti ni več pomoči :D

Uživej in več sto tisoč lepih in varnih kilometrov ti želim!

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Carski dopust. ...

Pol si pa not... Ti ni več pomoči :D

Uživej in več sto tisoč lepih in varnih kilometrov ti želim!

Ti Majesty, a si ti vidu ... kašn čudn ime ima ta model... hm :P

Ah ja, kakorkoli, pol si pa not.

rrrr

Popravljeno . Popravil rrrr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

crnski!

Pohvalno, lepo in zanimivo! :worship:

Pazi pa, da te konji ne ogoljufajo!

Če si novopečeni motorist, preberi kaj o preventivi in boj se drugih "oslov" v prometu!! Se obrestuje!

.

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!