Skoči na vsebino

Aprilia Tuono V4R (APRC)


flero

Priporočene objave

Tale aprilijina podpora jih stane pomojem kar nekaj kupcev. Sicer kot (slaba) tolažba berem,da je v tujini isto. Res škoda, ker motorji so res top! Kje si jo pa potem uzel? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da sem že prej imel Aprilijo poznam ljudi in mehanike, ki so ljubitelji kot jaz... Drugače je tudi AF1 forum, potem Aprilia Performance UK etc... Tako, da nas je veliko ljubiteljev in dobiš vse infromacije. Sam bom v času garancije vozil na servis k Hervatinu, ki se mi zdi vredu, čeprav bi rajše delal naprej servise pri svojem mehaniku in jih tudi bom. No razen naslednjega na 10 000 km, ki je po uradnem servisnem intervalu. Sam sem vedno menjal olje v V2 enkrat letno ali 4000 km... 

 

Za izpuh sem tudi dobil potrditev iz strani Arrow, da imajo verzijo s homologacijo za 2017 model in tudi poslali so mi papirje. 

 

Drugače sem ga vzel pri PVG Koper... 

 

V Sloveniji nas verjetno tepe politika in različni interesi, drugače pa če bi Čepon v LJ imel poblaščeni servis drugega sploh nebi razmišljal. Vedno pripravljen svetovati in pomagati.  

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

je sprednja bolj kot ne stalno v zraku pa mogoče zaradi tega rob... :)

Kako je na zadnji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagib je verjetno računan glede na vertikalo oz. glede na vodoraven teren. Cesta oz. pista pa nista vedno vodoravni, torej je nagib motorja glede na podlago drugačen kot glede na absolutno horizontalo. Kar pomeni da guma, kljub velikem kotu nagiba, še vedno ni na meji profila. To je ena izmed možnosti. Drugače pa je v glavnem običajno, da prideš z zadnjo gumo do roba prej kot s sprednjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 24. 6. 2018 ob 9:43, Spasky pravi:

je sprednja bolj kot ne stalno v zraku pa mogoče zaradi tega rob... :)

Kako je na zadnji?

Zadnja je do roba....zgleda, da bo treba še mal bolj obremenit prednji del...

Gledam sedaj SLO navodila in, glej ga zlomka, piše, da garancija velja samo, če so delani servisi na 5.000 km. WTF? Aprilia predpisuje servise na 10.000 km...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, greg570 pravi:

Zadnja je do roba....zgleda, da bo treba še mal bolj obremenit prednji del...

Gledam sedaj SLO navodila in, glej ga zlomka, piše, da garancija velja samo, če so delani servisi na 5.000 km. WTF? Aprilia predpisuje servise na 10.000 km...

 

Jaz bi brez težav to odstopil tržnemu inšpektoratu, znajo bit dokaj odzivni. 

Popravljeno . Popravil dlicen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Fak, tale je identična moji, z izpuhom in nosilcem tablice vred! Grem v garažo mal pogledat, če je še tam... :D

// Ne, ni ista! Ni aprc.

Popravljeno . Popravil dlicen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

49 minutes ago, Spasky said:

RMoto prodaja eno tuno, marsikaj pišejo o prodajalcu ampak sam nisem imel nobenih težav.

Za pogledat je...https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=13307795&display=Aprilia TUONO 1000 V4R

Sem šel že gledat. Je lep pa ohranjen ni pa aprc :/    Razmišljam, da bi ga vzel pa dal sam quickshifter gor ampak za 8 jurjev bi že kar mnogu met aprc :/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hey :)

Jest sm si nabavil 2011 APRC.

Okleval sem med staro V2 in tole zverino V4, se vedno nisem cisto preprican, da mi ta bolj ustreza.

Prvi obcutki so, da je tale precej bolj obcutljiva ali pa zato ker sem kupil letnik 2011, ki so bojda imele problem na menjalniku (4 prestava)

kar se je seveda zgodilo tudi  meni :D :D

Fajn je, da imamo kasetni menjalnik in stroski niso pretirani :)

Dobr drgac je fajn igracka in zvok očara sploh v kombinaciji z QS ampak...ja prejsni BMW je imel 100.000 uporabe QS pa je menjalnik delal kot ura :D ni bil pa tko lep pa posebn ja ;)

Na moped sem ovesil  Leovince, Crash pade, karbon (okvir nihajka in oba blatnika) utezi na krmilu in tank torbico.

Narocil sem prevleke za zic ker original plastika je pa resnicno najslabsi sedež v lajfu pa sm si lastil ze kar precej motorjev :D

Projekt luč bo na vrsti pozimi, za enkrat sem naredil luknjice skozi katere se da ocistit prah (od lece) in zamenjal sijalke z močnejsimi.

 

7.jpg

5.jpg

6.jpg

8.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 14. 8. 2018 ob 16:20, Spasky pravi:

RMoto prodaja eno tuno, marsikaj pišejo o prodajalcu ampak sam nisem imel nobenih težav.

Za pogledat je...https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=13307795&display=Aprilia TUONO 1000 V4R

Am tale res ni APRC Prodajalec pa lahko recem, da je bil v mojem primeru korekten in bi se z veseljem kupil motor pri njemu.

Kupil sem enga Bmfka pr njemu ne Aprilio.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pred mescom in pol sem jo na Avtonetu najdu :D

Lih se je poklopl da sm Bmfa stolku in bil na bolniski in mel cajt.

Sej si iz Vrhnike prid na kofe k men :D

 

 

Popravljeno . Popravil T
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, T pravi:

Hey :)

Jest sm si nabavil 2011 APRC.

Okleval sem med staro V2 in tole zverino V4, se vedno nisem cisto preprican, da mi ta bolj ustreza.

Prvi obcutki so, da je tale precej bolj obcutljiva ali pa zato ker sem kupil letnik 2011, ki so bojda imele problem na menjalniku (4 prestava)

kar se je seveda zgodilo tudi  meni :D:D

Fajn je, da imamo kasetni menjalnik in stroski niso pretirani :)

Dobr drgac je fajn igracka in zvok očara sploh v kombinaciji z QS ampak...ja prejsni BMW je imel 100.000 uporabe QS pa je menjalnik delal kot ura :D ni bil pa tko lep pa posebn ja ;)

Na moped sem ovesil  Leovince, Crash pade, karbon (okvir nihajka in oba blatnika) utezi na krmilu in tank torbico.

Narocil sem prevleke za zic ker original plastika je pa resnicno najslabsi sedež v lajfu pa sm si lastil ze kar precej motorjev :D

Projekt luč bo na vrsti pozimi, za enkrat sem naredil luknjice skozi katere se da ocistit prah (od lece) in zamenjal sijalke z močnejsimi.

 

7.jpg

5.jpg

6.jpg

8.jpg

pedenaš jo pa čist isto kot tastaro v2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej na Vrhniki je kar nekaj aprilij vidit. Me zanima, kje je biker77, k je bil učasih dost aktiven v teh temah?? 

@T - a si tega tuonota v LJ kupil od Dragota? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne v Škofji Loki.

Je pa on kupli od Dragota ja pred 3 leti.

Vozil se ni nic mislim, da je naredil 2500km v treh letih.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
2 hours ago, T said:

Če ma človek še tko rad Aprilio popizdi :D

 

Še zmer čakam 2 jebena zobnika :D

si pa spet vsaj malo na hondo se vsedel :-) Zgleda so vse zobnike pokupil :-) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, T pravi:

Če ma človek še tko rad Aprilio popizdi :D

 

Še zmer čakam 2 jebena zobnika :D

Katera zobnika cakas in pri kom si narocil? Vec kot 10dni iz italije nima za hodit tudi najbol eksoticen zobnik!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!