Skoči na vsebino

Sym JET težave in problemi


Priporočene objave

IMAM SKUTERJA SYM JET BASIX 50 ccm.NAVZGOR GRE NAVADNIH 45km/h,navzdol pa 65km/h

KJE SO BLOKADE? :?

Popravljeno . Popravil NEJO97
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Pozdravljeni sem nov na forumu!

Prijavil sem se zaradi te težave:

Skuter sym jet euro x ki ga imam sem po dolgem času postavil na glavno stojalo(ponvadi je bil na stranskem) in sem poskusil zavrteti zadnje kolo. In. kolo se ne vrti gladko in ko ga zavrtiš se sliši v prenosih kot da bi se kaj kje drsalo!! Prej tega nisem poiskušal! je to normalno? Kaj je narobe?

Prosim da kdo to poskusi na svojem skuterju in napiše če je to normalno.

P.S. skuter ima okrog 10 tisoč kilometrov(če je pomembno!)

Lep pozdrav!!!

Peter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kake zavore pa ma? če ima boben pol je možno da je narobe kaj z paknami pa ti malo drsajo...

probaj zavrtet pa pomalem stisnit bremzo če se kaj spremeni zvok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni!

Imam skuter sym jet euro x letnik 2005 čist orginal. Imam problem: Ko vžgem skuter in ko hočem speljat skuter spelje ampak ima čuden globok zvok in tudi noče pospešiti do konca.

Ko pa dam do konca gas pa spustim mi začne delat čist z normalnim zvokom in normalno pride na 45 km. Sumim jermen in valjčke saj valjčki in jermen še niso bili menjani. Ima pa tak zvok kot da bi se jermen spodrsaval.

Prosim da mi kdo pomaga z rešitvijo!

lp

Peter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Živjo
 

Mi lahko kdo od vas strokovnjakov na forumu pove, kaj bi bilo lahko narobe, če mi je skuter par dni nazaj razvil končno hitrost 65km/h, sedaj pa kar naenkrat pelje 55km/h. Tudi zvok se mi sliši čudno...kot bi neki majhni kamnčki ali šraufki bili notri...neki ovira izpuh? je možno da bi zato šel počasneje?

Mogoče se mal čudno sliši ampak nisem nek strokovnjak :)

 

Skuter je 2000 letnik in ima prevoženih (vsaj po števcu) 9000 km.

 

Hvala za odgovore.

 

Lp,

Jernej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 9 mesecev pozneje...

Zdravo.

 

Imam Sym Jet blokade mam pobrane...pa me zanima ka bi se mi bol splacalo gor dat tecnigas next r al leovince zx pac pa za kolko bi mi kaj se hitrosi zvisalo kr si ful nebi kita za 70 devo pa me zanima  ce bi ke pridobu z avspuhom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!