Skoči na vsebino

Ducati 1199 Panigale


BIZIXXX

Priporočene objave

Za avijonom konec maja na Isle of Man nazajgrede sedeš v Angliji na novga Panigale in ga glih do Slovenije ulaufaš :D

RVT,ne me v skušnjave in grehe vabit :P

Drugač pa je ideja odlična :OK: moram pobrskat za kakšne avio karte do Livepoola :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RVT,ne me v skušnjave in grehe vabit :P

Drugač pa je ideja odlična :OK: moram pobrskat za kakšne avio karte do Livepoola :D

Greva skup ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Drugač pa je ideja odlična :OK: moram pobrskat za kakšne avio karte do Livepoola :D

Hola rejser,

ja lejga, pa ne moreš kupit motorja v Angliji, k bo mel balanco na desni strani, kako se boš pa vozil :slap:

OK, malce bolj resno: dejmo zorganizirat ogled TT dirk, planemo gor s kombijem, ti greš nazaj pa z novim motorčkotom :OK:

(pa še kombi bomo mel, če bi blo slučajno kej narobe :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola rejser,

ja lejga, pa ne moreš kupit motorja v Angliji, k bo mel balanco na desni strani, kako se boš pa vozil :slap:

OK, malce bolj resno: dejmo zorganizirat ogled TT dirk, planemo gor s kombijem, ti greš nazaj pa z novim motorčkotom :OK:

(pa še kombi bomo mel, če bi blo slučajno kej narobe :P )

Aja, sej res, Angleži vozjo po desni, pa na desni majo balanco :lol:

Midva z mausom greva gor z 10 :ninja: jo greva ulaufat :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RVT,ne me v skušnjave in grehe vabit :P

Drugač pa je ideja odlična :OK: moram pobrskat za kakšne avio karte do Livepoola :D

Nazaj pa pol čez Francijo, švico in seveda Italijo ( na dolomitih bo že šlo po kolenu, k bo že mau vseskupi ulaufan :yes: ) in v LJ servis pa že naprej proti Grobniku :devil:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, sej res, Angleži vozjo po desni, pa na desni majo balanco :lol:

Midva z mausom greva gor z 10 :ninja: jo greva ulaufat :P

angleži vozjo po LEVI!! :lol1:

bumbarji :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super motocikel bo tole ... Zgleda neverjetno strupeno. Priznam nisem glih zelo spremlju ducati scene, zato naj mi nekdo objasni naslednje.... V motogp so se odločil zavrečt svoj poseben koncept uporebe agregata kot vezni med prednjim in zadnjim koncem(pač namesto okvirja) in so vpeljali klasičen okvir. Zakaj zavraga so dali potem isti koncept ki se je nekako izkazal kot za zgrešen...(slab občutek na prednjem delu) na svojega novega superšportnika?

Dokaz da je bil zgrešen koncept pa je sam Stoner ki je na dučetu doživljal kristusove muke na hondi pa..... mislm da vsi vemo kaj dela....

LP

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super motocikel bo tole ... Zgleda neverjetno strupeno. Priznam nisem glih zelo spremlju ducati scene, zato naj mi nekdo objasni naslednje.... V motogp so se odločil zavrečt svoj poseben koncept uporebe agregata kot vezni med prednjim in zadnjim koncem(pač namesto okvirja) in so vpeljali klasičen okvir. Zakaj zavraga so dali potem isti koncept ki se je nekako izkazal kot za zgrešen...(slab občutek na prednjem delu) na svojega novega superšportnika?

Dokaz da je bil zgrešen koncept pa je sam Stoner ki je na dučetu doživljal kristusove muke na hondi pa..... mislm da vsi vemo kaj dela....

LP

Hmmm, dobro vprašanje. Pomoje je bil Panigale že daleč v fazi razvoja in priprave na serijsko proizvodnjo da bi naredili korak nazaj, in šli razvijat nov koncept, če je že bil MotoGP koncept zgrešen.

Je pa dejstvo, da za nas navadne smrtnike bo tud ta koncept ki so ga dal na trg čist dovolj dober :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

McCormick in Federico Sandi bi morala to žvau u SOCK klasi vozit že u Imoli, čez dobr mesec. Effenberet Liberty je z njimi testiral, in jih ma napisane na svojmu websajtu, Na World SBK pa je sandi še zmer voden kor Aprilijin dirkač, McCormick pa nima upisanga nit enga podatka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fak...

Brez plastik je videt kompliciran kot satelit od Nase...

:OK:

Popravljeno . Popravil T
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Kako razstavit Panigaleja v nekaj sekundah :cry:

No, vsaj voznik jo je odnesel brez prask ^_^

Mal polirne paste pa power tape-a, pa bo spet za pelat :P

post-2615-0-15870000-1335388280_thumb.jpg

post-2615-0-11666000-1335388286_thumb.jpg

post-2615-0-39659500-1335388294_thumb.jpg

post-2615-0-21245800-1335388300_thumb.jpg

post-2615-0-90900100-1335388304_thumb.jpg

post-2615-0-70983100-1335388309_thumb.jpg

post-2615-0-83027000-1335388314_thumb.jpg

post-2615-0-54685900-1335388322_thumb.jpg

post-2615-0-05249200-1335388330_thumb.jpg

post-2615-0-87136200-1335388340_thumb.jpg

post-2615-0-97696900-1335388351_thumb.jpg

post-2615-0-16917100-1335388360_thumb.jpg

post-2615-0-60819500-1335388371_thumb.jpg

post-2615-0-90533800-1335388380_thumb.jpg

post-2615-0-19075000-1335388387_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako razstavit Panigaleja v nekaj sekundah :cry:

No, vsaj voznik jo je odnesel brez prask ^_^

Mal polirne paste pa power tape-a, pa bo spet za pelat :P

Glede na to, da motor ni v nič prletu in se samo kotalil je zaskrbljujoče "razcefran". Te motorji dons so zgleda res do te mere zlajšani in narjeni sam za en "taprav" padec in sestavljeni po konceptu : Ti drž jest bom spustu :whistle:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo že kej ve kok ma panigale konjev na kolesu ?

Po testu in merjenju v reviji Motociclismo, jih ma 170 na kolesu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po testu in merjenju v reviji Motociclismo, jih ma 170 na kolesu.

... pa enga na balanci...;)

To se pravi ..vsak "manjši" trk.. padec...ali karkoli, kjer okvir prenese obremenitve, ki je do neke mere elestičen ( do plastične meje deformacije okvirja) naj ne bi bilo posledic... tukaj pa vse obremenitve prenaša motor... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da motor ni v nič prletu in se samo kotalil je zaskrbljujoče "razcefran". Te motorji dons so zgleda res do te mere zlajšani in narjeni sam za en "taprav" padec in sestavljeni po konceptu : Ti drž jest bom spustu :whistle:

Glede na to da se v prvi zavoj na progi Kyalami prleti tm z ene cca 200km/h plus, a misliš da bi od RC8/Blade/R1/GSXR/ZX10/S1000RR kej več skupaj ostal, če bi jo tkole premetaval? :grrr

Močno dvomim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da motor ni v nič prletu in se samo kotalil je zaskrbljujoče "razcefran". Te motorji dons so zgleda res do te mere zlajšani in narjeni sam za en "taprav" padec in sestavljeni po konceptu : Ti drž jest bom spustu :whistle:

kolikor sem bral na tujih forumih, je prislo do tehnicne napake. vzrok? "lack of loctite". O:-)

pi es: zadnjo nihajko je vtrgalo PO SREDINI! to pomeni da "frameless" design in vpetje zadnje nihajke nimata kaj skupnega s stopnjo opustosenja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da se v prvi zavoj na progi Kyalami prleti tm z ene cca 200km/h plus, a misliš da bi od RC8/Blade/R1/GSXR/ZX10/S1000RR kej več skupaj ostal, če bi jo tkole premetaval? :grrr

Močno dvomim :grim

Zadnje nihajke sigurn nebi vn spulil pri nobenem od naštetih, če bi se sam premetaval in v nč prletu B)

Pr temle padcu bi Ducatiju še gred vn spulil ne sam nihajke :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!