Skoči na vsebino

Nov na forumu


mataur

Priporočene objave

Lep pozdrav,

Sem novi lastnik Piaggio MP3 400ie LT Touring in nov na forumu...

v enajstih dneh, kar ga imam, prevozil 1300 km in sem zelo zadovoljen z njim...

včeraj tudi opravil prvi servis, sedaj, pa samo še koliko nam bo vreme še naklonjeno...

sem imel namen se priključiti izletu na Krk, pa so me prestrašili, da z mp3jem na hrvaškem

ne moreš voziti z B kategorijo, čeprav sem bil teden dni nazaj samostojno na Krku in na meji kazal

prometno in izpit policistki, pa me ni nič opozorila...imate mogoče vi kake zanesljive informacije glede tega?

Toliko na kratko, pa ob priliki še kaj...če ne pa na prvem srečanju...

lp,

Andrej

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav,

Sem novi lastnik Piaggio MP3 400ie LT Touring in nov na forumu...

v enajstih dneh, kar ga imam, prevozil 1300 km in sem zelo zadovoljen z njim...

včeraj tudi opravil prvi servis, sedaj, pa samo še koliko nam bo vreme še naklonjeno...

sem imel namen se priključiti izletu na Krk, pa so me prestrašili, da z mp3jem na hrvaškem

ne moreš voziti z B kategorijo, čeprav sem bil teden dni nazaj samostojno na Krku in na meji kazal

prometno in izpit policistki, pa me ni nič opozorila...imate mogoče vi kake zanesljive informacije glede tega?

Toliko na kratko, pa ob priliki še kaj...če ne pa na prvem srečanju...

lp,

Andrej

Dobrodošel med nami. :notworthy: :notworthy: :yea1:

Med našimi maxiscooteristi je kar nekaj MP3 , ki so vozni z B in A kategorijo. Do sedaj mislim, da ni imel nihče probleme na mejnih prehodih. Kar pogosto se vozijo po hrvaški Istri in je vse ok.

Poglej povezavo : http://www.facebook.com/media/set/?set=a.231055890280736.72260.154362904616702&type=1

post-23577-0-00872700-1316710271_thumb.jpg

post-23577-0-61865700-1316710361_thumb.jpg

post-23577-0-32789400-1316710455_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala na dobrodošlici...moram ob priliki spoznat te fante...verjetno imajo oni tudi A kategorijo in tako za njih ni omejitev, jaz pa na zalost samo B in s tem večja verjetnost zapletov na hrvaskem. Za enkrat imam samo iz AMZSja odgovor, da ni dovoljeno na hrvaskem z B kategorijo vozit Mp3...cakam odgovor iz ministerstva za promet, bom pa kontaktiral tudi hrvaško veleposlaništvo v sloveniji glede tega vprašanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala na dobrodošlici...moram ob priliki spoznat te fante...verjetno imajo oni tudi A kategorijo in tako za njih ni omejitev, jaz pa na zalost samo B in s tem večja verjetnost zapletov na hrvaskem. Za enkrat imam samo iz AMZSja odgovor, da ni dovoljeno na hrvaskem z B kategorijo vozit Mp3...cakam odgovor iz ministerstva za promet, bom pa kontaktiral tudi hrvaško veleposlaništvo v sloveniji glede tega vprašanja.

Pozdravljen med nami.S Hrvati je tako,da je zakon tisto kar reče policaj drugo vse odpade.Preden hrvatu poveš,da nisi bik si že ob j....V koloni z več skuteristi imaš več šans,da te ne bodo ustavili mene do sedaj še niso pa tudi nimam ¨a¸¨ kategorije.Čakam na vstop hrvatov v EU :headbang::beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maxi pozdrav.....glede ove teme već sam se s nekima oko toga razgovarao...mislim da tu ne bi trebalo biti problema jer za tebe važe zakoni koji su u Sloveniji i ako je tebi u Sloveniji dozvoljeno voziti sa b kategorijom onda u Hrvatskoj nemaju ništa s tim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hoj gusar...tko kot pravš...kukr naletiš in kolk ma dober dan policaj. Ma drugo sezono so oni že not, če se ne motim in pol sam še EU knjižco z zakoni pod obvezno opremo in na hrvaško :D drugače pa ob prilki :beer1: če ne prej pa pri naslednjem servisu...servisiram v tvojem koncu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maxi pozdrav.....glede ove teme već sam se s nekima oko toga razgovarao...mislim da tu ne bi trebalo biti problema jer za tebe važe zakoni koji su u Sloveniji i ako je tebi u Sloveniji dozvoljeno voziti sa b kategorijom onda u Hrvatskoj nemaju ništa s tim...

osnexus...jest si tut tko razlagam, da si na hrvaškem ne morem rentat mp3, ker dol veljajo drugačni zakoni, če pa je skuter registriran v EU, pa da veljajo zakoni EU...samo (baje) ni to tko...žal pa ne dobim od nobene uradne osebe 100% potrditve...bom res v konvoju vozu po hrvaški...bomo močnejši...pa še to, sem se na AMZS pozanimu, če velja asistenca, če me izločijo iz prometa...ne velja...samo nesreča in okvara...bi moral en kabl vn potegnt :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na hrvaškem ne boš imel nobenih problemov . Razlog : vozilo homologirano in registrirano v EU. Ti si državljen EU.

Enako velja za angkleže, ki imajo volan na desni. Po taki logiki oni ne bi smeli voziti po hrvaški. Zato kot ti je @Osnexus povedal - velja. V kolikor pa komu ni kaj jasno naj pokličejo @osnexus v Osije pa jim bo že on razložil :whistle: :whistle: :naughty: :naughty: . Velja.

p.s.

@Osnexus kdaj greste na đir ??

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejga, hvala za spodbudne besede...mogoce že jutri krenem na en giro po lepi njihovi...samo še ruto si zberem...bolj verjetno, pa mal taščo v prekmurje pogledat...hehe...bom vidu, za kam bom vec korajže zbral...hehe..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala na dobrodošlici...moram ob priliki spoznat te fante...verjetno imajo oni tudi A kategorijo in tako za njih ni omejitev, jaz pa na zalost samo B in s tem večja verjetnost zapletov na hrvaskem. Za enkrat imam samo iz AMZSja odgovor, da ni dovoljeno na hrvaskem z B kategorijo vozit Mp3...cakam odgovor iz ministerstva za promet, bom pa kontaktiral tudi hrvaško veleposlaništvo v sloveniji glede tega vprašanja.

Pozdravljen in dobrodošel še iz moje strani. Tud jest imam MP3 400LT in se že veselim, da se spoznava. No jest sem naslovil vprašanje glede naših MP3jev na Hrvaški MUP, in so mi odgovorili, da je potrebno za vožnjo po Hrvaški imeti kategorijo A, sam se tolažim s tem, da ko bo Hrvaško prišla v EU, bo možno voziti naše MP3je tudi tam, ker je po celi EU MP3 LT vozen z kategodijo B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala na dobrodošlici...moram ob priliki spoznat te fante...verjetno imajo oni tudi A kategorijo in tako za njih ni omejitev, jaz pa na zalost samo B in s tem večja verjetnost zapletov na hrvaskem. Za enkrat imam samo iz AMZSja odgovor, da ni dovoljeno na hrvaskem z B kategorijo vozit Mp3...cakam odgovor iz ministerstva za promet, bom pa kontaktiral tudi hrvaško veleposlaništvo v sloveniji glede tega vprašanja.

Dobrodošel!

Moj moder skrajno levi je vozen samo z A.

Ostali 3-je z B.

Na hitro opaziš razliko? Tudi policaj je ne bo. Če bo pa hotel, si bo pa vzel čas in bo pa sigurno kaj našel tudi pri mojem da bo zahebaval...

LPF

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem skupaj še enkrat hvala za lep sprejem...upam, da bom kmalu tudi jaz na sliki, poleg vas...

Evo pred kako uro jest iz prekmurja, bolj natačno iz Dolencov pri Hodošu. Prevozil 470 km. Tja, malo na okoli, nazaj, pa sem se malo zaplaniral in namesto, da bi prespal se odločil za odhod domov...tko sem se spravil kar na avtocesto...od Murske do Grosuplja, slabi dve uri s tankanjem...nikdar preko 120km/h...poraba 3,9l ...motorcek dela ko urca...sam mene avtocesta nekaj cajta ne vidi...zmatran, kot bi peš hodu...hehe...sej jutri bom pa spet mencal, kam bi se zapeljal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej kdo je naredu te majce z MP3 pa ni mene obvestu, da bi jo tud jest kupu :angry:

Piši prisley-u, on jih je nabavu, mogoče ima še kakšno viška. :010:OK::yea2::yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piši prisley-u, on jih je nabavu, mogoče ima še kakšno viška. :010:OK::yea2::yea1:

Ojla Hojla hvala za informacijo a se letos še kaj vidmo :kava::OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet jest in moj fon :headbang: mi z zamikom kaže prispevke, pol pa tkole...

za srečanje bi bil tut jest še za letos, sam imam v četrtek zoprno operacijo in nimam pojma, če se bom letos še lahko usedem na motor :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet jest in moj fon :headbang: mi z zamikom kaže prispevke, pol pa tkole...

za srečanje bi bil tut jest še za letos, sam imam v četrtek zoprno operacijo in nimam pojma, če se bom letos še lahko usedem na motor :(

ja seveda bom ,ker sem bol lene narave čakam,če se bo prisly kaj oglasu :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla Hojla hvala za informacijo a se letos še kaj vidmo :kava::OK:

ja jest upam, da se še vidva in greva na kakšno krajšo furo, če bo vreme :hmm: al pa vsaj na kakšno :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bemti sem se moji pohvalu, pa me je nadrla, če zanjo nism nč naroču...če ni pozno, še eno L

sej sem res mal lesen :(

Bom naroču ko dobim te obvestim :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!