Skoči na vsebino

Nov na forumu


mataur

Priporočene objave

Majce so pri meni zdej se morav samo še skupaj dobit

Hvala ti...nikdar pozabu...hehe..

No evo, pr loncu bomo pa pršparal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti sam rec...kako, kje, kdaj..., jest sem drugač vsak dan do 16:00 v Ljubljani...toplo upam, da bo vikend tolk suh, da se vsedem na motor in prletim, kamor boš reku...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti sam rec...kako, kje, kdaj..., jest sem drugač vsak dan do 16:00 v Ljubljani...toplo upam, da bo vikend tolk suh, da se vsedem na motor in prletim, kamor boš reku...

Jest grem jutri po motor na servis in če bi blo vsaj malo suho bi potegnu prot Dolensk.pošli mi telefonsko na gmail,pa se slišiva velikanjejanez@gmail.com :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Lp

jaz imam MP3 LT in nimam izpita za A in sem že šel na HR. Problem da na hrvaškem ne prodajajo MP3 LT, tako da oni morejo imet izpit za A. MP3 LT je homologiran kot trikolesnik ne kot motor in zaradi tega lahko voziš z B izpitom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to mi je jasno... imam znanca, ki je bil na hrvaškem z mp3jem izločen iz prometa in plačal 1000 kun kazni. Klical na amzs in so mi potrdil, da mp3 na hrvaškem ne smeš vozit z B kategorijo, pač niso v evropski uniji in evropski zakoni za njih ne veljajo. Bil pa tudi jest na hrvaškem in se veselo fural brez problema in še kar nekaj forumašev...čist odvisno od policaja in sreče...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klical na amzs in so mi potrdil, da mp3 na hrvaškem ne smeš vozit z B kategorijo, pač niso v evropski uniji in evropski zakoni za njih ne veljajo.

Po taki logiki tudi Angleži, ki imjao volan na desni, ne bi smeli voziti avtomobilov po Hrvaški. ??..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej problem je v logiki, katera na hrvaškem ni lih doma...

Se pa lahko po slo voziš z mopedom, ki je homologiran do 25km/h, brez tablic in čelade, med tem ko se z istim mopedom na hrvaškem ne smeš vozit brez tablic in zelene karte...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V pogovoru s prijatelji iz Hrvaške ( @ante46, @koma1,@osnexus, @xyzdomba) smo predebatirali tudi to zadevo. Nekateri so se pozanimali na policji in odgovor je vedno enak. Ni problemov. Jasno pri policajih, pa je vseh državah enako, v kolikor si ti ok je tudi on ok. In konec koncev kako govori pregovor: "izjema potrjuje pravilo". Mislim, a upam, da se motim, da tudi našim policajem ni še čisto jasno,.... res pa je, da večina šteka zadevo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma saj nimam izbire...izpit za A kategorijo (verjetno) ne bom šel delat in mi ne ostane drugega, če se hočem vozit pri njih, kakor se prepustit dobri volji hrvaških policajev in upat, da čim prej pridejo v EU. Motijo me edino nasprotujoče se informacije glede tega problema in niti ene uradne, na katero bi se lahko skliceval, tako ali drugače...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Od zadnjega posta je minilo nekaj let in HR je v EU.

Zanima me če so kakšne spremembe na to temo, torej ali komplicirajo v HR če voziš SLO LT-ja ali ne ?

Je imel kdo kakšne izkušnje ?

 

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!