Skoči na vsebino

Priporočene objave

Meni se cena zdi nekam visoka. 1,5 ure servisne storitve 42€! Bom pa, mogoče že jutri pogledal, če je bil filter menjan ali očiščen. Verjetno gre za gobo.

Zdravo,

to je normalna cena za 1,5,ure servisa za piaggio, ker jo je tudi meni serviser zaračunal. Fiter pri MP3 bi moral biti gobast, no vsaj pri mojmu MP3ju je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja napaka..varovalka  pri nogah. površno pogledal

se je vsaj akumulator polnil celo noč  :)

Raje povej,če si pred polnenjem odklopil -(minus)klemo na akumulatorju, kajti če polneš brez, da odključiš vsaj eno klemo ti lahko pregogori usmernik (dijode) v reglerju potem bo pa jok in stok zakaj premalo ali sploh nič nepolne !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je bil akumulator zunaj motorja na toplem v stanovanju

se ti pa zahvaljujem za to informacijo za vse čase...hvalaaaaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno bo koristila še komu ! !

In zakaj bi šle diode v reglerju????(razen če zamenjaš +in-)

Še nikoli ga nisem odklopil pa mi ni še nikoli nič crknilo zaradi tega....spet ena floskula...

 

lp

 

lado

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Raje povej,če si pred polnenjem odklopil -(minus)klemo na akumulatorju, kajti če polneš brez, da odključiš vsaj eno klemo ti lahko pregogori usmernik (dijode) v reglerju potem bo pa jok in stok zakaj premalo ali sploh nič nepolne !

 

Prvič slišim za kaj takega. Poznam vsaj 3 motoriste ki ne odklapljajo kablov, pa jaz jih tudi ne pa še nihče ni imel problemov. Od tega je en serviser pa verjetno ve kaj dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...
pred 1 uro, piagio pravi:

KAKŠNA VINJETA MORA BIT NA PIAGIO 500 LT BUSINES.  MNENJA SO DELJENA , TAKO DA NE VEM SPLOH KAKŠNO KUPIT.

Za MOTOR razen če ti v prometnem piš motorno vozilo

Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, gusar pravi:

Za MOTOR razen če ti v prometnem piš motorno vozilo

 

pred 11 urami, gusar pravi:

Za MOTOR razen če ti v prometnem piš motorno vozilo

GUSAR, VEŠ SEM KLICAL NA DARS ZA MOJGA 500LT JE MEDOSNA RAZDALJA 52 IN ZAHTEVAJO VINJETA ZA AVTO. NOŠE ENA OSLARIJA SLOVENIJE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, piagio pravi:

 

GUSAR, VEŠ SEM KLICAL NA DARS ZA MOJGA 500LT JE MEDOSNA RAZDALJA 52 IN ZAHTEVAJO VINJETA ZA AVTO. NOŠE ENA OSLARIJA SLOVENIJE

medosna razdalja je 465

20170106_170852.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem imel vedno vinjeto za motor na MP3, in sem  naletel na kontrolo pa niso nič rekli da kao ni prava. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 4 let pozneje...
Ob 11. 8. 2013 ob 18:12, hoyla pravi:

Pozdravljen,

to kar opisuješ ni softwerska napaka ampak je to noramlno delovanje MP3ja. lučka za ročno zavoro na armaturni polšči je zgolj opozorilnega namena, da nebi pri speljevanju pozabil sprostiti le te. Kadar sediš na motorju in dodaš piln je čisto normalno da se sprednja obesa odklene in je sprednja obesa sproščena. Če pa ne boš sedel na sedežu pri zaklenjeni sprednji obesi, bo pa motor ugasnil. To pa zato, ker je to ena od varovalk, če bi npr. pri tem ko bi se nekdo vsedel na zadnji sedež in po pomoti dodal plin. Sprednja obesa se odklene oz. sprosti pri 2000 obratih ali pri hitrosti 10 km/h.

 

LP Aleš

Zdravo Aleš 

znaš zamenjati sprednjo žarnico pr Mp3 500 ? 

Lp Jure 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Pozdravljeni,

Namen imam zamenjati  vozilo in zbiram informacije..kot so ..okvare...moč motorja v kolikor se  vozita dva....servisna mreža in dobri mehaniki v SLO ( CE NM, LJ KR)... hvala v naprej za mnenja le tistih, ki imajo v posesti MP3 (400 ali 500 LT)

Trenutno vozim Burgman 400 (pred tem pa kar nekaj "ta pravih zverin"..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!