Skoči na vsebino

Husqvarna SM / TE 450 / 510 / 570 / 610 / 630


_luke_

Priporočene objave

Zivjo po novem si lastim huso 630 special....motor gre res dobro...edin kar je mi pusca olje med cilindrom pa blokom...kje je najbolje nabavit tesnilo oz dele katere bom potreboval?

 

2013-05-04-388.jpg

 

 

to je to :)

 

bomo vidli ce tema se zivi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bla je gor ena 2007 letnik..pa se je sam za 3000 prodajala, nevem mogoc je blo kj narobe kr je blo ful cajta gor...js ko sem prej krosa vozu sem dajal not motulovo olje, v mojm je pa zdej motorex, ga je dal se prejsni lastnik. kar se gum tiče morm zdaj tudi jaz menjat, sicer, kaj pravite o pirelli diablo strada? sm hotu kupit contiattack sm, a mi nekaj ni usec...recimo da me ulovi dez nekje na poti, continental je zaprta in najbrz nebi kaj dobro odvajala vode, če nebo fajn bom pa naslednič kaj drugega vzel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bla je gor ena 2007 letnik..pa se je sam za 3000 prodajala, nevem mogoc je blo kj narobe kr je blo ful cajta gor...js ko sem prej krosa vozu sem dajal not motulovo olje, v mojm je pa zdej motorex, ga je dal se prejsni lastnik. kar se gum tiče morm zdaj tudi jaz menjat, sicer, kaj pravite o pirelli diablo strada? sm hotu kupit contiattack sm, a mi nekaj ni usec...recimo da me ulovi dez nekje na poti, continental je zaprta in najbrz nebi kaj dobro odvajala vode, če nebo fajn bom pa naslednič kaj drugega vzel.

ka pa mutantke? js sm jih mel prej na hondi pa so fajn držale, si lahk privošiš še mavo makedama:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam zdj trenutno gor mutantke,morem rect da se se kr dobro drzijo kolko sem lahko sprobal v tem tednu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veselja je konec,zacelo je tolko puscat olje da ni vec mogoce jo vozit ker zelo dobro sprica :( v pond gre na servis upam da ne bo predrago...:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, moja v končnem stanju. Kej dost se nima več kej spremenit :)

 

post-12955-0-93636800-1368461482_thumb.jpg post-12955-0-50758500-1368461511_thumb.jpg

 

                                        post-12955-0-76375300-1368461548_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem, o mutantkah nisem razmisljal, se bom se pozanimal :) sicer se pa makadama raje izogibam :P waw! _luke_ res si jo fajn ustimal! Komaj cakam da se ja kj cekinou zberem pa da se se ja lotim tega :D kdo ti je pa delal grafike pa kok si zaruzu ce smem vprasat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zabil dnarja za vse al za nalepke? Za nalepke lahko povem, kolk vseskupaj pa raje ne :P Grafike so po naročilu narejene, delali pa so jih pri Extreme Design (googlaj). Cena je bla zelo ugodna...130€ z limanjem na plastike!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zabil dnarja za vse al za nalepke? Za nalepke lahko povem, kolk vseskupaj pa raje ne :P Grafike so po naročilu narejene, delali pa so jih pri Extreme Design (googlaj). Cena je bla zelo ugodna...130€ z limanjem na plastike!

Hud je k pajk. Bravo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja za nalepke sem mislu :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zelo lepo narejena husqvarna :OK:   js sem se zal z mojo malo zaj...l,peljal do mehanika in po sledecem spisku tesnila  cilindra(100 eur)  za zamenjat ojnica (od 200 do 300 eur) bat (od 150 do 250 eur) veriga ventilov (50 do 70 eur ) plus sponerji,semeringi,za 1x je to to ko bo pa dal masino narazen mi se javi ce je se kaj dodatnega :BUA: :BUA: ...zdj mam trenutno gor delorto 40 pa sem videl na bolhi da se prodaja nek mikuni racing fergazer,bi se poznala razlika z mikunijem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Za kaka daljša potovanja in (bl u easy) enduro vožnjo je vredu. Drugače pa prešvoh in pretežka. Na tujih forumih jo dajejo na dyno (originalno) in pokaže dobrih 40KM. Par stvari predelanih (brez posegov v notranjost) pokaže dobrih 50KM. Ampak še vedno težka skorej 150kg. Če te zanima supermoto za po cesti glej 510ko, če off road pa 450 in 510. Lažje, močnejše pa malenkost več vzdrževanja ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Si pa kr plačal...kaj pa glava je bla uredu al jo je majstr sam spucal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glava sigurno ni uredu:) verjetno ga je bolela ko je plačal;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse ostalo naj bi bilo naceloma uredu,mehaniku kar zaupam ker sraufa bratu ze par let cestne motorje in pa bil je mehanik  v supermoto prvenstvu...v soboto sem ga prevzel  v nedeljo zjutraj je pa zaropotala masina :fight2:  diagnoza vzmet za vracanje kick starterja nazaj na mesto je primla med zobnike,tako da sem jo nesu nazaj mi je malo pobrusil zobnike zdj laufa brez problema...edin z avspuha ne poka vec :( to je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ima kdo kakšno idejo kaj je narobe na moji husqvarni 450smr. Na minimumu svetijo luči normalno in s povečanjem obratov, luči postopoma manj svetijo. Identičen problem ima kolega na VORu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo kakšno idejo kaj je narobe na moji husqvarni 450smr. Na minimumu svetijo luči normalno in s povečanjem obratov, luči postopoma manj svetijo. Identičen problem ima kolega na VORu.

 

Misliš da ni regler spaljen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo kakšno idejo kaj je narobe na moji husqvarni 450smr. Na minimumu svetijo luči normalno in s povečanjem obratov, luči postopoma manj svetijo. Identičen problem ima kolega na VORu.

en štromar naj ti zmeri regler in alternator, pa ti bo vse takoj jasno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!