Skoči na vsebino

Husqvarna SM / TE 450 / 510 / 570 / 610 / 630


_luke_

Priporočene objave

motor mi je zgleda nekdo zaklel uciraj je sla rakom zvizgat sklopka,od 6 tih vijakov ki drzi kosaro sklopke jih je 4 potrgalo in posledicno malo zobnike pobruslo lamele skurlo itd...

 

008.jpg

 

009.jpg

 

012.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, ja ti maš to varianto direktne sklopke brez dušilcev. Tako da gre vsa moč direktno preko tistih 6ih vijakov. Kaj pa lufta med lamelami in košaro maš dost? V mislih imam tista peresca z lemel ki sedejo v košaro...moja ga ma že kr. Štdudiram v smeri nove šalce oz če se mi kaka protizdrsna sklopka po ugodni ceni pojavi :/ Upam da ti ni tistih glavic vijakov semlelo v prah med zobniki. V vsakem primeru spucaj kovinske filtre olja v bloku ko maš že razkopano in močnejše vijake najdi...upam da boš rešu brez visokih stroškov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj bi bila una varianta brez dusilcev ampak na prvi sliki se slabo vidi da kosara ki ma v sredini zobe bi mogla zapet tudi na te zobe,zobnik od kosare pa nima zobov tako da res gre samo na teh 6 vijakov ki pa niso original(vidi se da so luknje naknadno povrtane...kot sem gledal zadnja 2 dneva po netu bi lahko bila ta sklopka zdj od kake 250 al pa od 350 ,570 kick start je ista kosara brez zobov v sredini prisraufas jo pa na 8 vijakov(kot jih ma tudi moja 8 original lukenj)Ja v prah so sli en se je znajdu se celo izven kosare pod ketnco od ventilov...Zdj nevem ce naredit to za silo al pa kupit komplet rabljeno,samo po celem internetu so samo 2 ena za 300 druga za 80 eur...Poglej na  subito.it sem videl 2-3 malo rabljene proti zdrsne sklopke od 350 do 500 eur..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj bi bila una varianta brez dusilcev ampak na prvi sliki se slabo vidi da kosara ki ma v sredini zobe bi mogla zapet tudi na te zobe,zobnik od kosare pa nima zobov tako da res gre samo na teh 6 vijakov ki pa niso original(vidi se da so luknje naknadno povrtane...kot sem gledal zadnja 2 dneva po netu bi lahko bila ta sklopka zdj od kake 250 al pa od 350 ,570 kick start je ista kosara brez zobov v sredini prisraufas jo pa na 8 vijakov(kot jih ma tudi moja 8 original lukenj)Ja v prah so sli en se je znajdu se celo izven kosare pod ketnco od ventilov...Zdj nevem ce naredit to za silo al pa kupit komplet rabljeno,samo po celem internetu so samo 2 ena za 300 druga za 80 eur...Poglej na  subito.it sem videl 2-3 malo rabljene proti zdrsne sklopke od 350 do 500 eur..

 

Originalno so sorniki ne vijaki. Dej prosim linke od teh protizdrsnih, ker ne najdem! Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pokliči na mail odgovarjajo le redki

 

Ma taljansko znam rečt sam Ciao in paštašuta :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hool res zal da so ti ukradli,upam da najdes usaj storilca ce ne celega motorja...ce bo kdo prodajal po netu pa bom sigurno videl ker morem usak teden narocevat kaksen nov del za husqvarno...

luke a bi ti kera od teh pasala?usaj tako vizualno?jah js se z enim italjanom jajcanm ce 2 tedna pa se mi ni poslal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ravnokar naročujem neke druge dele iz IT. Morem rečt da si vsi invalidi s katermi mam opravka. Sploh pa v SLO nočejo pošiljat? Kr nekej komplicirajo. Ja bi mi verjento kar 3 pasale...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni!

 

pozna kateri že sledeči primer, magnet se mi je razleto poškodoval elektroniko in ohišje na husqvarni 610 SM, sedaj sem dobil rabljene dele iz 610 SM i.e

ki nima predvžiga, zanima me kaj je potrebno naredit da bo spet svečka imela iskro? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo uciraj dobil sklopko iz italije in seveda ne pase,tako da ce bo kdo rabil mam komplet delujoco sklopko za husqvarno 570 610 left kick start...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem se že sprijaznil z bolečo izgubo :-( imam naprodaj set grafik za SM610. Kupljene pri moto-stylemx. Na sliki je osnutek - vendar je so končane nalepke 95% enake, razen manjših popravkov kot je SM 610 in ne SMR 610 + Dunlop logo. Cena je bila 140€ + poštnina. Prodajam za 120€. 

 

Slika: 2013-06-20%2011.11.49-2.jpg

Link: https://www.dropbox.com/s/wnj9lsfiguzu2kc/2013-06-20%2011.11.49-2.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Dober dan!

Rabim nasvet glede motorja.

 

Nameravam kupiti nekekga supermoto in nato še zdraven kupiti cross felni.

Iščem nekaj z čim majnšo porabo in dokaj nizki stroški vzdrževanja.

Do največ 35kw,( za a2), če je več bom moral doplačat za blokado na 35kw

Premišljeval sem o husqvara sm 450.

Zanima me če ima veliko porabo?

Ter če kaj drugo predlagate?

 

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan!

Rabim nasvet glede motorja.

 

Nameravam kupiti nekekga supermoto in nato še zdraven kupiti cross felni.

Iščem nekaj z čim majnšo porabo in dokaj nizki stroški vzdrževanja.

Do največ 35kw,( za a2), če je več bom moral doplačat za blokado na 35kw

Premišljeval sem o husqvara sm 450.

Zanima me če ima veliko porabo?

Ter če kaj drugo predlagate?

 

Lp.

 

Če gledaš husqvarne ki so uporabne za offroad ter supermoto je najboljši kompromis sm/te 510. 450ka ima višje stroške vzdrževanja zaradi kratkih servisnih intervalov, najmanj pa jih ima 610ka, katera pa je malo težja in ni tako okretna za po terenu kakor 510.

 

Svetujem ti da gledaš 510 oz 610. Poraba je večinoma pr vseh znamkah/kubaturah tam tam. Vsak motor spije če ga tiščiš. Kilovati so različni. Večina ima pod 35kw, kakšna pa zna met kak kilovat čez.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala.

 

Mogoče je še kake druge znamke motor, ki je podoben te/sm 510?

 

Mogoče kak KTM iz crossa predelan v supermoto? Nevem če ti bi lahko kakega primerljivega ponudil. Imaš tudi Ktm rubriko na motosvetu, lahko tam vprašaš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala.

Mogoče je še kake druge znamke motor, ki je podoben te/sm 510?

Mas honda HM 450 obstaja supermoto poglej mal po netu

Mas KTM exc 450 525 predelane v supermoto sam bos to tezko pr nas najdu

Mas tudi smc 690 ki bo bol prijazen tvoji denarnici kot zgornji pa se zelo lep je(moj okus)

Mas husaberga fe570

Aprilia sxv450/550

Popravljeno . Popravil rok418
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

450ke že odpadejo z vidika vzdrževanja (glede na to kar bi on rad), ktm se vsaketoliko kak pojavi na netu ampak so spet vsi naviti in rabijo dost vzdrževanja. Smc690 ima suho težo 135kg tako da za po terenu ni top, se pa da. Aprilie so pa pomoje zadnje na njegovem seznamu. Kljub rednemu vzdrževanju problemi. Govorim o ser. intervalih na 1200km...

 

Pač težek motor ni najboljši za offroad ampak bo treba raskirat...namesto 450ke ->510-610-660-690 pa bo manj stroškov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi je 2x štrom skurlo... :klicaj:  pa enkrat menjalnik sesul.... pol pa še kosov nism dobu!?je biu več na štendru k na cesti.. problemi na kvadrat uglavnem  :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi je 2x štrom skurlo... :klicaj:  pa enkrat menjalnik sesul.... pol pa še kosov nism dobu!?je biu več na štendru k na cesti.. problemi na kvadrat uglavnem  :SS

Pa sej HM je v bistvu homologirana Honda!?

Honde so pa ja nepokvarljive! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!