Skoči na vsebino

Husqvarna SM / TE 450 / 510 / 570 / 610 / 630


_luke_

Priporočene objave

Pozdravljeni,

mal spremlam ponudbo husk na a.netu. V oči so mi padle tele

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8354644 (nekak sklepam, da je lastnik tele damjanfov?)

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8489991

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8291927

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8432509

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8252907

 

pa še ta zadnja, ta mi je najzanimivejša

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8532749

 

 

Zanima me kako je z deli zdj, k je husa od ktma, se da dobit italjanske dele v sloveniji? Na 450 sklepam, da je treba bat menat, kaj pa na 510 in naprej? Pa če mi zna kdo karkoli lepga in slabga povedat o teh motorjih

 

Hvala

Lp, Žan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zivjo,js poznam edino lastnika predzadnje husqvarne 630 rr,vem kaj use je rekel da je zamenjal servisiral(par delov mi je tudi meni prodal cilinder fergazer itd)..pomoje bi bila dober nakup samo je malo draga napram drugim,sam gre ko 100 hudicov...Dlede delov js sem dobil dosti sivih las za iskanje sklopke kosare sklopke itd,ce naletis na ohranjeno redno vzdrzevano je malo problemov,ce pa uzames tako kot je te bo prvi servis (bat ojnica lezaji tesnila delo ) stalo kot mene cez jurcka...dokaj dosti delov dobis na ebayu...lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

evo, da se še jaz priključim lastnikom motornih žag.

Jutri grem po 450TE. Vesel k radio.  :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No a radio dela? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaenkrat še dela.  ;)  Registriral, sedaj pa še tekočine zamenjam in se grem s kmeti in gozdarji kregat. 

Katero olje priporočaš? original je bil Agip racing 10-60, se pravi bi moral motul 7100 biti dovolj dober.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaenkrat še dela.  ;)  Registriral, sedaj pa še tekočine zamenjam in se grem s kmeti in gozdarji kregat. 

Katero olje priporočaš? original je bil Agip racing 10-60, se pravi bi moral motul 7100 biti dovolj dober.

 

Agip vsekakor....za liter dam 12€. Glede na to da ga gre 2l v mašino ni nek strošek...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Agip vsekakor....za liter dam 12€. Glede na to da ga gre 2l v mašino ni nek strošek...

 

se strinjam, kje pa kupuješ olje...najceneje sem našel za 17,2€/l ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam, kje pa kupuješ olje...najceneje sem našel za 17,2€/l ?

 

Kupujem pri direktni vezi pri zastopniku. Zrihta pa žal samo zame ker sva dobra prjatla. Nism še večje količine jemal prek njega, lahko pa vprašam...nč ne stane. So pa marže kr ja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni. Sem nov tukaj in interesent za nakup s Husqvarna SM 630 - letnik 2012. Bi mi lahko kdo povedal kaj več o tem, kakšni so stroški vzdrževanja, kaj se kvari, itd.? KTM-a so mi odsvetovali ravno zaradi stroškov vzdrževanja... Kako je s tem pri SM630?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priblizno isto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oba ti priporočam (raje KTM), samo ne pričakuj zanesljivosti japonskih 4 cilindrašev. Lahko vse dela bp, lahko maš pa naenkrat velik strošek zarad bedarije. Nekih alternativ ni, če bi rad pravi supermoto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cenejše vzdrževanje, bolj zanseljiv, manj gre, bolj težak, slabše komponente (okvir, zavore..)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

XT660 je popolnoma drug rang.
Prej pojdi na testno vožnjo, ker bi znal biti razočaran. Je pač težek in ima manj konjev, razlika proti kakšnemu KTMu je očitna. Sploh pa trenutno ni pametnega primerka na netu (sem vse pogledal ker sem ravno za sebe kupil eno). Razen ene precenjene (4k€) na bolhi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni. Sem nov tukaj in interesent za nakup s Husqvarna SM 630 - letnik 2012. Bi mi lahko kdo povedal kaj več o tem, kakšni so stroški vzdrževanja, kaj se kvari, itd.? KTM-a so mi odsvetovali ravno zaradi stroškov vzdrževanja... Kako je s tem pri SM630?

 

630 je luštn agregat, precej izboljšan in bolj zanesljiv kot 610.

 

Kaj pa Yamaha XT660X?

 

Odločt se morš al boš dajal mal več za servise pa mal pogosteje al boš pa dajal dnar za izboljšave in dodelave motorja, ki je narjen z mislijo - čim cenejšega paketa. Yamaha ma nezahteven agregat v smislu vzdrževanja, ampak je proti Husi, KTM, VOR totalno neodziven in len.

Aja, en VOR se prodaja na anetu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Yamaho lahko daš jurja pa še vedno nebo primerljiva z KTMom in ostalimi. Je pa luštn motor za relacije in normalno vožnjo, tudi precej udoben.
Ne ponujaj mu VORa :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

630 je luštn agregat, precej izboljšan in bolj zanesljiv kot 610.

 

 

Odločt se morš al boš dajal mal več za servise pa mal pogosteje al boš pa dajal dnar za izboljšave in dodelave motorja, ki je narjen z mislijo - čim cenejšega paketa. Yamaha ma nezahteven agregat v smislu vzdrževanja, ampak je proti Husi, KTM, VOR totalno neodziven in len.

Aja, en VOR se prodaja na anetu :P

Če se odločim, da bom dajal malo več za servise in jih bom delal pogosteje, kupim KTM-a ali Husqvarno... Če pa bom dajal denar za izboljšave in dodelave motorja, pa kupim Yamaho...ali kako?

Kaj pa če primerjamo Yamaho XT660X in Kawasaki ER5? Zakaj dajem to primerjavo. Zato, ker sem se do zdaj s Kawasakijem občasno vozil. Vem, da je čisto druga vrsta motorja in ima 2 cilindra, ampak vseeno... Rad bi dobil nekakšno primerjavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kategorijo. Zanimalo bi me o obeh. Kako te najdem na FB?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ma kdo viska kako tesnilo glave za husqvarno 570 ? :grim

 

Najboljše da jih naročiš pri kitajcu eno serijo :D Ker zgleda da jih kr rabiš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!