Skoči na vsebino

Husqvarna SM / TE 450 / 510 / 570 / 610 / 630


_luke_

Priporočene objave

19368951.jpgja glede na ceno ( komplet s krivinami okrog 600€,pa se nehomologiran je?? )ne vem ce se splaca za tistih 5 konjev, ki jih da, potlej sm kupu ze omenjeni lonc...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pismo, saj zdej je pa še mene vse minilo...

sploh ne vem, kaj bi naredu, da bi bil motorček malo bolj poskočen...mogoče pa res samo kakšen power com...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm kolo dol snel že zadnjič, ko sm ta post pisal. Polegu sm ga na tla, tudi z batom sm rahlo nabijal...žal ševedno dobenga učinka. Segrevanje mi skor d ne pride vpoštev, ker je povsot okrog kaj barvanega. Da bi zarad tega pa barvo uniču pa nebom...

šravfi so sigurno še tovarniško zalimani. Sam vse limam z loctitom 531, ampak se da pol vse odtisnit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nimaš kaj narest, lahko se postaviš na glavo, pa dobiš par konjev ki se jih skor ne bo poznalo :P

Deleč od tega...sam sm iz originalnega lenega naredil pravo zverino. Kaj je treba naredit? Vsaj original lonec menjat za aftermarket (sam mam Leovincija 3) če je možnost pa dnar tudi krivine, aribox je original prezaprt, zato je treba zrezat dodatne luknje. Ker je tvoja še karburatorska verzija, obstaja JD tuner kit, ki ga sestavlja set diz ki se precej pozna. V mojem primeru je injection in sonda lambda, ki se jo zamenja z uporom ustrezne vrednosti, ki naredi kao race mapo. Ko vse to narediš je motor popolnoma drugačen.

Preštej zobke za zadnjem in prednjem zobniku. Da nimaš kakih dolgih prenosov. Originalni so 15/45. Na sestrici Te, ki je sicer enduro menjujejo prenose iz 15/46 na 14/46 in pravijo da je rezultat neverjeten. Itak ta motor rabiš samo do 100-140, več ne. Vsaj pomoje :)

ps. kakor si mi omenu, tvoja (damianof) nima dost kilometrov. Če je bla na dirkališču je to že veliko. Ne izključi možnosti da mašina res utrujena! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luke,

moja husa je kot nova, nikoli ni bila na progi, sm jo kupu od prvega lastnika, jo je imel 6 let in tip je star 45 let, uporabljal jo je pa do vikenda pa nazaj in enkrat na leto do morja. Na motorju se vidi, da ni zmantran.

V glavnem, jaz sem odločen da pridobim nekaj moči, pa naj bo to samo en konj. Največkrat je en konj dovolj, da prevrne voz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uglavnem, to boš zrihtal 100% :)

tukej maš stran, kjer dobiš vsesplošne informacije kje kaj dobit in kaj sploh obstaja http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=156431

Tukej pa maš osnovne modifikacije, ki so sicer na Te610, ki je pa sicer popolnoma enaka, kar se tiče agregata.

http://rickramsey.net/TE610mods.htm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za informacijo,

imam pa še eno vprašanje, če kdo ve in sicer: ker imam sm610 letnik 2006 in živim v beli krajini, se bi pa rad včasih zapeljal tudi po brezpotju, nameravam kupit feltne za kros gume in me zanima,

če paše na mojo huso sm610 prva feltna 21 col od husqvarne te610 letnik 1998.

Hvala za info...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luke,

moja husa je kot nova, nikoli ni bila na progi, sm jo kupu od prvega lastnika, jo je imel 6 let in tip je star 45 let, uporabljal jo je pa do vikenda pa nazaj in enkrat na leto do morja. Na motorju se vidi, da ni zmantran.

V glavnem, jaz sem odločen da pridobim nekaj moči, pa naj bo to samo en konj. Največkrat je en konj dovolj, da prevrne voz.

Potem si jo pa kupil v Laškem,ne :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem si jo pa kupil v Laškem,ne :kva1:

pa sem jo res...in upam, da je vse res, kar sem napisal o moji husi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sem jo res...in upam, da je vse res, kar sem napisal o moji husi...

U nulo si kupil,sigurno vredna vsakega €

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno opozorilce za vse lastnike SM/TE 510/610/630, ki imajo popolnoma enako košaro sklopke. V sami košari je šest vzmeti, ki služijo za blaženje vibracij, sunkov...uglavnem, na vsaki strani vzmeti je podložka v obliki čepa. Tovarniško so slabo izdelane te podložke (material), tako da jih s časom dobesedno zdgne, ko je dovolj tanka, pa jo vrže izpod vzmeti. Menjalnik jo še predela v finejšo granulacijo, a txh god je husqvarna v bloke postavla dva zelo fina kovinska filtra, ki te opilke zaustavita!

Kako vemo da so podložke fuč? Ko menjujemo olje, skrbno gledamo kaj vn teče. Omenjena dva kovinska filtra, sta vidna samo če staknemo stranska pokrova mašine!. Druga varjanta je ta, da potegnemo dol košaro sklopke.

Cena 12 podložk je cca 95€ v ITA, Pri nas je cca 110€+. Vsekakor nenormalna cena. Ker imam sam omenjen problem, sem se odloču da jih dam delat ter kalit. Original dimenzije sem dobil iz supermotojunkie, tko da če bi kdo rabu dimenzije oz že izdelane podložke nej me kontaktira! :)

IMG_2298.JPG

LP luka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za informacijo,

imam pa še eno vprašanje, če kdo ve in sicer: ker imam sm610 letnik 2006 in živim v beli krajini, se bi pa rad včasih zapeljal tudi po brezpotju, nameravam kupit feltne za kros gume in me zanima,

če paše na mojo huso sm610 prva feltna 21 col od husqvarne te610 letnik 1998.

Hvala za info...

A lahko kdo prosim pomaga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko kdo prosim pomaga?

ok, bom kr sam odgovoril, NE PAŠE tale feltna od huse 610, letnik 98 na mojo huso. Sem se kr odpeljal z motorjem na Ptuj in preveril, naredil 320 kilometrov, rit pa mi je skoraj odpadla...dva dni sploh motorja nisem hotel vidt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, bom kr sam odgovoril, NE PAŠE tale feltna od huse 610, letnik 98 na mojo huso. Sem se kr odpeljal z motorjem na Ptuj in preveril, naredil 320 kilometrov, rit pa mi je skoraj odpadla...dva dni sploh motorja nisem hotel vidt.

Sej res malokdaj paŠe direkt iz endure na supermoto in obratno...najmanj ležaje moreŠ menjat in kake distančnike narest.

To glede riti se pa popolnoma strinjam ;) sedež je prekleto trd in ozek. Sem že precej majstrov preklical in emailal za predelavo v malo ŠirŠega in z gelom. Cena od 150€ gor :) Ampak pomoje ti jih pol ni žal...sam si bom nabavil za daljŠe ture gel podlogo oz kar kolesarske hlače z vgrajenim gelom ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, namontiral sm lonc Leovinci, sej res ni ne vem kako velike razlike, se pa opazi, da motor lažje diha...pa saj kako ne bo, original lonc je res totalno zabit...

Doma je tudi že sprednji zobnik 14 zob, katerega bom montiral jutri-efekt vam naknadno sporočim.

Ta vikend bom tudi zrezal dodatne luknje na ohišju zračnega filtra, čeprav me malo bega to, da sem slišal, da je zrak uravnavan s strani forgazerja in da baje te dodatne luknje ne bojo same pomagale, ampak je treba še forgazer poštelat, kar se zraka tiče.

V glavnem, kakor koli-treba je probat.

Čez poletje sledijo še športne dize in power comm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luknje v airbox morš obvezno zrezat. Mašina preprosto nima dovolj zraka na razpolago. 14 zobnik se bo prekleto poznal, boš vidu ;) štelanje karburatoja ne bo pomagalo...če menjaš dize po to treba poštelat, prej pa ne tikej. PowerCommander pa žal tebi ne pride vpoštev, kakor sm razbral maš 2006 letnik s karburatorjem...powercomander lahko koristiš samo na injekšnu. Na tem linku boš našel dize za tvojo mašino http://www.jdjetting.com/xcart/home.php . Razlike so menda zelo očitne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luke,

hvala za informacijo, tole za pow comm sem pa čist spregledal, da ne paše na moj motor. 14 zobnik je že gor in se pozna, še posebaj v višjih prestavah, ker v prvi in drugi se itak takoj zvrti. Kar se pa tiče končne

hitrosti-niti ni tako hudo, sem vseeno prišel do 146 km/h, rabim pa tam nekje do 130 km/h, ker to itak ni motor za velike hitrosti. še tale airbox moram danes poštimat, čez vikend nisem dobil ustrezne mrežice za odprtino.

Me res zanima, kaj bo pol motor reku...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, sej kr lepa končna s 14/45. Sam sm se mislim da največ 165 peljal s 15/45, ampak kakor sam praviš. Brezveze ker se počutiš kokr ena jadrnica :) Ker se mi zdi, da so obrati na neki potovalni hitrosti še vedno visoki 120km/h cca 5000rpm, bom letos dal zadej 40z, da ne uničujem mašine na daljših furah.

No danes sem naroču novo ketno Did, ju3 zjutraj kličem in naročim še zadnji paket iz MotorJeta :S Naslednji vikend mogoče že na zadnjem kolesu :D

PROSIL BI VAS, ČE VESTE ZA KOGA KI LASTI HUSQVARNO SM/TE OD 2006 NAPREJ IN NE POTREBUJE NOŽNIKOV SOPOTNIKA. SPLOH PA TISTI KI VOZIJO ENDURO IN JIH RES NE NUCAJO! BIL BI ZELO ZELO HVALEŽEN! KR DRGAČ ME BO POLOMILA TALE MOJA DRAGA ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav. Pomojem glede nožniku najboljš če prašaš prejšnega lastnika, če so original gor, če jih je mord on kam spravu. Drgač pa maš u Sloveniji 3 ''dilerje''.:

Avtoval d.o.o.

Pod jelsami 2

1290 - Grosuplje - Slovenia

Tel: +386 (0) 17 81 13 00

E-mail: info@avtoval.si

Web: www.avtoval.si

Motor Jet d.o.o.

Ptujska cesta 174

2000 - Maribor - Slovenia

Tel: +386 (0)2 46 04 05 5

E-mail: dejan@motorjet.com

Web: www.motorjet.com

Motocenter Joze Langus S.P.

Ljubno 27

4244 - Podnart - Slovenia

Tel: +386 (0) 41 34 13 03

E-mail: langus.motocenter@siol.net

Web: www.langus-motocenter.com

Lahk pa probaš tud pr sosedih npr. Italija:

GRION RACING DI GRION STEFANO

Via Lessi, 42

33010 - Gemona del Friuli - Italy

Tel: 0432 783398

E-mail: grion.racing@alice.it

SPEED MOTOR DI MUSET PAOLO

Piazza Candussi, 4

34076 - Romans d'Isonzo - Italy

Tel: 0481 90340

E-mail: info@speedmotor.it

Tale dva sta najbližja, drgač jih je pa ogromno.

Sej verjetno si že vse 3x preklicu in povprašu sam mojem najboljš da pošleš email 50 dilerjem od šuša, pa pr mej kukš de en bo že meu. No ja ... al pa ne če sodim po lastnih izkušnjah. Drgač pa res čudno da na ebayu ni nč najdit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah nč, vse že zdavnej preklicu...noben nima rabljenih. Nov me en pride slabih 100€...ebay 2-3 tedensko prelistam pa nč :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Luke,

a imaš ti samo leovinci lonec ali imaš tudi krivine? Si sam to kupil ali dobil z motorjem in ali se kaj pozna na moči? Me ful zanima primerjava Leovinči/Akrapovič po efektu...samo to bi glih mogu probat oba sistema na istem motorju, da bi vedel...

ma sej za te Husqvarne je ful malo rabljenih delov nasploh po oglasih, jst iščem kak rabljen izpušni sistem z krivinami, pa nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Luke,

a imaš ti samo leovinci lonec ali imaš tudi krivine? Si sam to kupil ali dobil z motorjem in ali se kaj pozna na moči? Me ful zanima primerjava Leovinči/Akrapovič po efektu...samo to bi glih mogu probat oba sistema na istem motorju, da bi vedel...

ma sej za te Husqvarne je ful malo rabljenih delov nasploh po oglasih, jst iščem kak rabljen izpušni sistem z krivinami, pa nič.

Js mam samo lonc od leovincija. Krivine so originalne zelo dobro narejene. Če malo pobrskaš po netu, je razlika če imaš samo lonec in če maš komplet s krivinami 0,2kW. Po tujih forumih pravijo, da originalno komajda na zadnje kolo vzdigneš s SKLOPKO. Z aftermarket loncem vzdigne druga brzina brez sklopke...powerwhellie. Zdej da bi Akrapo delal karkoli za 610 še nism slišal, lahko pa predelaš od kakega drugega motorja.

Na ebay imaš par rabljenih Leotov. V iskalnik piši Husqvarna 610, zato da ti najde tudi TE rezervne dele, ki so enaki!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tudi originalno sm spravu na zadnje kolo brez problema, seveda s prvo in potem šaltaš v drugo in naprej, je

pa res da se bolj upira in moraš imeti več znanja, če je motor malo zamorjen...

No moja huska se zdaj dvigne v drugi brez sklopke brez problema, kr agresivna je postala, zdej čakam še na dize in potem je to to, kar se da naredit...

Sm kr vesel, da obstaja ta forum...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!