Skoči na vsebino

Obovezni odsevni jopiči


nsignific

Priporočene objave

http://www.kurir.rs/vesti/drustvo/velika-novost-za-bajkere-i-bicikliste-ako-ne-budete-ovo-nosili-sledi-vam-kazna-od-6000-clanak-2510763

Srbija: spremeba zakona

"Vozač bicikla, odnosno mopeda, mora za vreme vožnje noću odnosno u uslovima smanjene vidljivosti nositi svetlodobojni prsluk", piše u nacrtu izmena i dopuna Zakona o bezbednosti saobraćaja.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je dotični novinar pismen in če je res dobesedno prepisal iz zakona, potem to nima veze z motoristi. Toliko pa še znam srbsko, da vem da bicikel ali moped še ni motor (bi pa rad videl kako bodo prepričali kolesarje in mopediste, že to da kakšen sploh nosi čelado je čudež) .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, franc pravi:

Če je dotični novinar pismen in če je res dobesedno prepisal iz zakona, potem to nima veze z motoristi. Toliko pa še znam srbsko, da vem da bicikel ali moped še ni motor (bi pa rad videl kako bodo prepričali kolesarje in mopediste, že to da kakšen sploh nosi čelado je čudež) .

lp

Zgleda, da premalo.  :ras::D
Nisi kliknil povezave, katero je @Fazer03 prilepil, tam piše bolj podrobno v naslovu in podnaslovu in so omenjeni bajkeri.
Verjetno še ni sprejeto, ampak če bo, bo obvezna oprema odsevni brezrokavnik, katerega bodo morali ponoči in v slabi vidljivosti navlečt na sebe, če ne bo kazen. 

Verjetno je res novinar na hitro spacal članek, pa je pozabil napisat vse udeležence, ki jih bo ta zaklon doletel.

Malo za šalo, malo za hec "Za v Beograd kolikor spremljam malo kroniko, bi bilo fajn imet tudi neprobojni jopič" 

Citiraj

VELIKA NOVOST ZA BAJKERE I BICIKLISTE: Ako ne budete ovo nosili, sledi vam kazna od 6.000!

BEOGRAD - Motociklisti u Srbiji moraće, pošto se usvoji nov  Zakon o bezbednosti saobraćaja, moraće da imaju dodatnu opremu a to su svetloodbojni prsluci.

 

Popravljeno . Popravil DL650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DL650 pravi:

Zgleda, da premalo. :whistle:
Nisi kliknil povezave, katero je @Fazer03 prilepil, tam piše bolj podrobno in so omenjeni bajkeri.
Verjetno še ni sprejeto, ampak če bo, bo obvezna oprema odsevni brezrokavnik, katerega bodo morali ponoči in v slabi vidljivosti navlečt na sebe, če ne bo kazen. 

Malo za šalo, malo za hec "Za v Beograd kolikor spremljam malo kroniko, bi bilo fajn imet tudi neprobojni jopič" 

 

 

Srbski dinar  1 RSD = 0.0081 €  :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, solorider pravi:

Srbski dinar  1 RSD = 0.0081 €  :whistle:

Zakaj :whistle:
To je potem vseeno 48,60€. Raje jih dam na splavu za dobrote iz žara, kot pa policaju.
Jaz imam itak jopič vedno v kufru, ampak fora je v tem, da kaj hitro lahko pozabiš in te že majo. :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DL650 pravi:

Zakaj :whistle:
To je potem vseeno 48,60€. Raje jih dam na splavu za dobrote iz žara, kot pa policaju.
Jaz imam itak jopič vedno v kufru, ampak fora je v tem, da kaj hitro lahko pozabiš in te že majo. :eek:

in ti se vsaki dan voziš po temi v Beogradu!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, DL650 pravi:

Ne, na zadnje ko sem bil 14 dni, niti hodit nisn mogo! :P

v tistem stanju si pa itak prjato z vsemi milicajci i nije odsevni jopič nikakav problem. :D
 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

v tistem stanju si pa itak prjato z vsemi milicajci i nije odsevni jopič nikakav problem. :D
 

nalamajo ga, da je kresnička. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, DL650 pravi:

Zgleda, da premalo.  :ras::D
Nisi kliknil povezave, katero je @Fazer03 prilepil, tam piše bolj podrobno v naslovu in podnaslovu in so omenjeni bajkeri.
Verjetno še ni sprejeto, ampak če bo, bo obvezna oprema odsevni brezrokavnik, katerega bodo morali ponoči in v slabi vidljivosti navlečt na sebe, če ne bo kazen. 

Verjetno je res novinar na hitro spacal članek, pa je pozabil napisat vse udeležence, ki jih bo ta zaklon doletel.

Malo za šalo, malo za hec "Za v Beograd kolikor spremljam malo kroniko, bi bilo fajn imet tudi neprobojni jopič" 

 

Sem in piše takole:

doslovce glasi:

"Vozač bicikla, odnosno mopeda, mora za vreme vožnje noću odnosno u uslovima smanjene vidljivosti nositi svetlodobojni prsluk",

Vse ostalo je blebetanje novinarja ali pa je tako nesposoben, da ne zna niti citirati.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!