Skoči na vsebino

Yamaha XMax 250


nadgob

mnenje o skuterju  

42 članov je glasovalo

  1. 1. ali vam je yamaha x max 2011 všeč

    • da
      34
    • ne
      8


Priporočene objave

Khmmm khmmm...

 

Fantje koliko pa imate kaj porabo z tem skuterčkom??? Zdi se mi, da moj kar ene 4 - 4,5 lit porabi. Nisem še sicer to glih temeljito preveril...

 

LP

Popravljeno . Popravil gojdan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Haloo fantje....

 

Ali kdo mogoče ima pojma zakaj je Yamaha naredila prostor za zvočnike na x-max armaturki, če pa tega ni nikjer za dobiti ???

 

Ste kaj pogrunatali kaj tja noter paše?

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Imel sem X-Maxa 250 l. 2011 bele barve. In moram reči da je skuter top, v svoji klasi je najboljši, sploh kar se tiče same vožnje, motorja, izdelave. Pred nakupom se takrat imel v špilu Scarabea 300, Piaggio Beverly 300, Aprilia Atlantic 300. Vse te sem probal prej ampak so naparam X-Maxu tema. Sploh motor pa sama vožnja in izdelava. Jaz sem mu potem privoščile še Malossi multivar 2000 in pa tudio kompleten Leo Vince SBK  izpuh (zvok je bil bomba-kot supermoto). Ta dva dodatka sta zelo spremenila sam karatkter motorja. Motor je vlekel iz nule skoz na polno, pa noben hrib ni bil problem. Končna pa se tudi ni premenila (po števcu 140). Imel sem tudi original kovček in nosilec. Zmontiral sem tudi Xenon kit H7 4300K, za veliko boljšo vidljivost ponoči in v vsakdanjem prometu. Prednje pozicijske žarnice in žarnico za zadnjo tablico sem tudi zamenjal za močne ledice, bele barve. Pa zavorne čeljusti sem jih razstavil in pobarval z namensko barvo za zavorne čeljusti v rdečo barvo, ter dal narediti gor nalepke Brembo bele barve. To je izgledalo top.  Na kolesne obroče-feltne sem nalepil nameski rdeč trak za boljši zgled. Bil je unikat.  Skratka bil sem znjim zelo zadovoljen. Ko sem ga letos pred 3 tedni prodal je imel 7800km. Motor je bil kot nov, ker sem ga res pazil in je bil brez praskice. Sedanji lastnik takega X-Maxa, tako ohranjenega skuterja še ni videl. Sedaj pa gledam da bi nabavil ali T-Maxa 500 ali pa novega MT-07. Ne vem še kaj bom. ;-)

Popravljeno . Popravil SALCKA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel sem X-Maxa 250 l. 2011 bele barve. In moram reči da je skuter top, v svoji klasi je najboljši, sploh kar se tiče same vožnje, motorja, izdelave. Pred nakupom se takrat imel v špilu Scarabea 300, Piaggio Beverly 300, Aprilia Atlantic 300. Vse te sem probal prej ampak so naparam X-Maxu tema. Sploh motor pa sama vožnja in izdelava. Jaz sem mu potem privoščile še Malossi multivar 2000 in pa tudio kompleten Leo Vince SBK  izpuh (zvok je bil bomba-kot supermoto). Ta dva dodatka sta zelo spremenila sam karatkter motorja. Motor je vlekel iz nule skoz na polno, pa noben hrib ni bil problem. Končna pa se tudi ni premenila (po števcu 140). Imel sem tudi original kovček in nosilec. Zmontiral sem tudi Xenon kit H7 4300K, za veliko boljšo vidljivost ponoči in v vsakdanjem prometu. Prednje pozicijske žarnice in žarnico za zadnjo tablico sem tudi zamenjal za močne ledice, bele barve. Pa zavorne čeljusti sem jih razstavil in pobarval z namensko barvo za zavorne čeljusti v rdečo barvo, ter dal narediti gor nalepke Brembo bele barve. To je izgledalo top.  Na kolesne obroče-feltne sem nalepil nameski rdeč trak za boljši zgled. Bil je unikat.  Skratka bil sem znjim zelo zadovoljen. Ko sem ga letos pred 3 tedni prodal je imel 7800km. Motor je bil kot nov, ker sem ga res pazil in je bil brez praskice. Sedanji lastnik takega X-Maxa, tako ohranjenega skuterja še ni videl. Sedaj pa gledam da bi nabavil ali T-Maxa 500 ali pa novega MT-07. Ne vem še kaj bom. ;-)

Ne bi rekel, da je top. Nisi probal Honde sh 300, ki z lahkoto v sami vožnji "opere" x-max 250.

L.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi rekel, da je top. Nisi probal Honde sh 300, ki z lahkoto v sami vožnji "opere" x-max 250.

L.p.

Ja, Honda SH 300 ima tudi več konjev. Je pa meni osebno grda in preeeedraga. Brez zamere... Drugi skuter to ali pa drugo leto bo pa T-Max 500 zagotovo. T-Max 530 je predrag tudi rabljen.

Popravljeno . Popravil SALCKA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel sem X-Maxa 250 l. 2011 bele barve. In moram reči da je skuter top, v svoji klasi je najboljši, sploh kar se tiče same vožnje, motorja, izdelave. Pred nakupom se takrat imel v špilu Scarabea 300, Piaggio Beverly 300, Aprilia Atlantic 300. Vse te sem probal prej ampak so naparam X-Maxu tema. Sploh motor pa sama vožnja in izdelava. Jaz sem mu potem privoščile še Malossi multivar 2000 in pa tudio kompleten Leo Vince SBK  izpuh (zvok je bil bomba-kot supermoto). Ta dva dodatka sta zelo spremenila sam karatkter motorja. Motor je vlekel iz nule skoz na polno, pa noben hrib ni bil problem. Končna pa se tudi ni premenila (po števcu 140). Imel sem tudi original kovček in nosilec. Zmontiral sem tudi Xenon kit H7 4300K, za veliko boljšo vidljivost ponoči in v vsakdanjem prometu. Prednje pozicijske žarnice in žarnico za zadnjo tablico sem tudi zamenjal za močne ledice, bele barve. Pa zavorne čeljusti sem jih razstavil in pobarval z namensko barvo za zavorne čeljusti v rdečo barvo, ter dal narediti gor nalepke Brembo bele barve. To je izgledalo top.  Na kolesne obroče-feltne sem nalepil nameski rdeč trak za boljši zgled. Bil je unikat.  Skratka bil sem znjim zelo zadovoljen. Ko sem ga letos pred 3 tedni prodal je imel 7800km. Motor je bil kot nov, ker sem ga res pazil in je bil brez praskice. Sedanji lastnik takega X-Maxa, tako ohranjenega skuterja še ni videl. Sedaj pa gledam da bi nabavil ali T-Maxa 500 ali pa novega MT-07. Ne vem še kaj bom. ;-)

Kupil kolega :kva2:  Lepo  brunda :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Imel sem X-Maxa 250 l. 2011 bele barve. In moram reči da je skuter top, v svoji klasi je najboljši, sploh kar se tiče same vožnje, motorja, izdelave. Pred nakupom se takrat imel v špilu Scarabea 300, Piaggio Beverly 300, Aprilia Atlantic 300. Vse te sem probal prej ampak so naparam X-Maxu tema. Sploh motor pa sama vožnja in izdelava. Jaz sem mu potem privoščile še Malossi multivar 2000 in pa tudio kompleten Leo Vince SBK  izpuh (zvok je bil bomba-kot supermoto). Ta dva dodatka sta zelo spremenila sam karatkter motorja. Motor je vlekel iz nule skoz na polno, pa noben hrib ni bil problem. Končna pa se tudi ni premenila (po števcu 140). Imel sem tudi original kovček in nosilec. Zmontiral sem tudi Xenon kit H7 4300K, za veliko boljšo vidljivost ponoči in v vsakdanjem prometu. Prednje pozicijske žarnice in žarnico za zadnjo tablico sem tudi zamenjal za močne ledice, bele barve. Pa zavorne čeljusti sem jih razstavil in pobarval z namensko barvo za zavorne čeljusti v rdečo barvo, ter dal narediti gor nalepke Brembo bele barve. To je izgledalo top.  Na kolesne obroče-feltne sem nalepil nameski rdeč trak za boljši zgled. Bil je unikat.  Skratka bil sem znjim zelo zadovoljen. Ko sem ga letos pred 3 tedni prodal je imel 7800km. Motor je bil kot nov, ker sem ga res pazil in je bil brez praskice. Sedanji lastnik takega X-Maxa, tako ohranjenega skuterja še ni videl. Sedaj pa gledam da bi nabavil ali T-Maxa 500 ali pa novega MT-07. Ne vem še kaj bom. ;-)

 

Dej prilepi kakšno sliko, da vidimo kako je zgledal!

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Pred kratkim sem postal lastnik xmax 250 l.2015,nasplosno sem z skuterjem zadovoljen, namontiral sem ze sportni vizir, ker me je pri originalnem motilo vrtincenje zraka, pa tudi zaradi izgleda...sedaj me mika se akrapovic, gladam cene in se mi zdi cena glede na vrednost motorja kar visoka....je mogoce kak kandidat ki lahko uredil kak popust, baje se da ce so kaksna poznanstva in veze:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Khmmm khmmm...

Fantje koliko pa imate kaj porabo z tem skuterčkom??? Zdi se mi, da moj kar ene 4 - 4,5 lit porabi. Nisem še sicer to glih temeljito preveril...

LP

Moj zre med 3,4 in 3,8 litrcka. Ne vem od cesa je odvisno, podim ga skoz isto ;)

Zamenjat moram jermen in valjcke, ostalo sem postoril sam. Moram kupit original jermen, ali je lahko karkoli? Na ebayu je recimo original 80 €, medtem ko so Mitsuboshi (pise prav, ceprav se slisi narobe hehe) ipd 40 €.....

Kdo mi to naredi, da ne peljem ravno na pooblascenca in placam v zlatu?

Hvala,

Tantadruj

Popravljeno . Popravil Tantadruj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...
  • 3 let pozneje...

A mi lahko x maxi lastniki mal pomagate. Nikjer na moji x maxi ne najdem une kovinske tablice ki jo mora nekje imet. Sem podru pol motorja pa ne najdem. Navodil pa nimam gre za letnik 08 250 ccm......(Homologacija.)

Hvala

Popravljeno . Popravil Simon-s
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko x maxi lastniki mal pomagate. Nikjer na moji x maxi ne najdem une kovinske tablice ki jo mora nekje imet. Sem podru pol motorja pa ne najdem. Navodil pa nimam gre za letnik 08.........(Homologacija.)

 

Jaz še kar podiram pa očitno brez uspeha.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pod gumo je št šasije. 

Sej ne vem zakaj hoče uno tablco saj mu vse v prometni piše. Danes sem klical yamaha servis al uvoznika je rekel da naj bi bila na sprednjih vilcah naj počepnem pa bom videl....... Čepim pa ne vidim očitno je nimam. Če je kdo pripravljen svojo slikat pa mi poslat, ker mi je rekel naj jo slikam in pošljem ko jo najdem. 

Itak je na tej tabli samo tip oz model pa tale ne pomembne stvari

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morš verjet. 

Danes so mi iz delta teama krško poslal točno lokacijo kje je nalepka...... nikol je nebi našel......... Nad zadnjo gumo na notranji strani pod kupom dreka ki se je nabiral 10 let..... Gledal sem tja pa je nisem videl. Ok upam da imam sedaj vse. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 3/13/2019 at 4:52 PM, Simon-s said:

Itak je na tej tabli samo tip oz model pa tale ne pomembne stvari

:huh:

Tud ti imas na osebni samo sliko, ime, priimek, datum rojstva, emso pa take nepomembne stvari...?

Ta ploscica je osebni dokument motorja, jo je prepovedano spreminjati, in vsebuje kljucne podatke za kakrsnokoli papirologijo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Dobr zdej ko imamo papirje zrihtane,motorček super samo opažam pa da mi hladen zelo težko vžiga in ostaja pri življenju, ko vžge ene 2x crkne pol pa dokler se ne segreje kr nekak noče potegnit, pa trokira, ruka ko se segreje je ok. Svečko sem zamenjal. 

Nimam ideje kaj bi lahko blo.Letnik je 08 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!